Идеи за микровълнова

  • 10 366
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Нямам идея защо не ти е станал крема. По принцип докато е горещ малко на суров изглежда, клати се един такъв, ама си е готов. Може би затова си допичала и се е пресякъл.
Аз забелязах, че не всички купички се изпичат еднакво, по принцип в рецептата четох, че в средата купичка не се слага, само отстрани. И си мисля, че по тая причина няма да е добре да се приготвя в обща тавичка, по-добре в купички.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 258
Направих картофите на Цветето - стават супер!  chef Вчера направих така и картофите за картофена салата - само задушени - хем вкусно, хем и по-полезно (не се изхвърля водата, в която са вряли, заедно с витаминките). Много мерси за идеята.  bouquet

А крем карамелът и на мен не ми се получи  Rolling Eyes - на 30% МВ+грил, но завираше и се пресече. Пробвах на 10%, но супер бавно пък става.

# 47
  • София
  • Мнения: 587

Момичета,може ли някоя ое вас да ми даде рецептата за това кексче. newsm78
Не ми се отваря линка,а ми изглежда чудесно и ми е интересно да го пробвам,до сега съм използвала МФ само за притопляне  chef
Благодаря!!!  bouquet

# 48
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравей  strawberry!

Нямам много време сега (имам гости) и затова не съм поглеждала отдавна във форума, но сега за малко се освободих и видях че има проблем с линка. Ето точният линк: http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,249.msg501.html#msg501

# 49
  • Мнения: 120
Аз правя картофи с три вида сирене.В йенски съд нарязвам картофите като за салата и със съвсем малко вода ги сварявам в микровълновата.След като са готови  слагам  малко масло,натрошвам сирене ,прибавям и една опаковка топено сирене,разбърквам и накрая отгоре настъргвам кашкавал и запичам на грила.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 258
Аз правя картофи с три вида сирене.В йенски съд нарязвам картофите като за салата и със съвсем малко вода ги сварявам в микровълновата.След като са готови  слагам  малко масло,натрошвам сирене ,прибавям и една опаковка топено сирене,разбърквам и накрая отгоре настъргвам кашкавал и запичам на грила.
Мммм, звучи много вкусно, скоро време ще бъде изпробвано. Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 6 258
Я да попитам - да знаете къде може да има хартиени формички за мъфини, че тези силиконовите доста солено излизат. Money (то вярно, че повече се ползват  Rolling Eyes)

# 52
  • Мнения: 184
Здравей  strawberry!

Нямам много време сега (имам гости) и затова не съм поглеждала отдавна във форума, но сега за малко се освободих и видях че има проблем с линка. Ето точният линк: http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,249.msg501.html#msg501
Кексчето изглежда супер, но не разбрах дали става и в обикновена МВ без грил.

# 53
  • София
  • Мнения: 587
Здравей  strawberry!

Нямам много време сега (имам гости) и затова не съм поглеждала отдавна във форума, но сега за малко се освободих и видях че има проблем с линка. Ето точният линк: http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,249.msg501.html#msg501
Кексчето изглежда супер, но не разбрах дали става и в обикновена МВ без грил.

Да,става.Кекса не се пече на грила.Аз го правих и стана страхотен!

natalyna,благодаря ти за рецептата!  bouquet

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 790
anomalia, искам да попитам за ядките-когато се пекат покриват ли се?

# 55
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
anomalia, искам да попитам за ядките-когато се пекат покриват ли се?
Не, не се покриват.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Благодаря, за отговора, anomalia   bouquet

# 57
  • Мнения: 286
Lesna recepta i ot men:

Бирено филе

Продукти:
5оо гр. пилешко филе
1 чаена чаша бира
1 глава лук

Приготвяне:
1.Нарязваме филето и го поставяме на дъното на йенска тенджера.
2.Поливаме го със бирата и ръсим със нарязания лук.
3.Захлупваме тенджерата и печем 10 минути на максимална мошност.

# 58
  • Мнения: 5 873
Този кекс режа на 2 блата,пълня с 1/2 -та от млечно-маслен крем,отгоре намазвам обилно с другата 1/2.Ето снимка(бях я давала мисля,но ето пак Blush)

Общи условия

Активация на акаунт