Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 323

  • 39 059
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143










Нови снимки - ами най-добрият е. Керем Чатай със съпругата си.

Последна редакция: вт, 17 ное 2015, 10:07 от mariana51

# 46
  • Мнения: 20 905

Цитат
И същевременно съм удовлетворена от факта, че тук една група хора те забелязахме и оценихме
доста преди твоите сънародници да го направят. Тук във форума на БГ Мама едни никому
неизвестни мами ти се възхищават искрено и ти желаят само доброто.
newsm10
 komet,  bouquet за " неуморната", ама аз не се мисля за такава. Grinning

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Енгин, Туба, Дурак и Ясемин/ПР-на Туба.

# 48
  • Мнения: 20 905

Две топли очи...


# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Нашите си седяяяят, а около тях почти в упор - публика.



Дурак и Енгин. Тук се вижда колко са му пораснали косата и брадата.

# 50
  • Мнения: 20 905

Любопитно ми е за косата.Дали за Ню Йорк ще я намали.Ако не, значи има причина. Thinking

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


http://www.ayakligazete.com/cnt/gece-hayati/4-kristal-fare-odull … lerini-buldu.html

Започна отразяването на наградите "Кристална мишка" в изданията: Какво се случи на церемонията по награждаването?
4/Четвъртите "Кристална мишка" награди - при собствениците си.

# 52
  • Мнения: 20 905

Здраво стъпил на земята.. Heart Eyes

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Енгин и Туба явно са в прекрасни отношения.



http://teknokule.com/magazin/4-kristal-fare-odullerini-alan-isim … azandi-96132.html

И тук са отразили наградите.
......................
Тувана Тюркай си е заключила Инстаграма. Явно има много негативни писания, въпроси...

https://instagram.com/tuvanaturkay/?modal=true

Последна редакция: вт, 17 ное 2015, 14:36 от mariana51

# 54
  • Мнения: 23 287


Здравейте момичета  Two Hearts  Комет  Two Hearts

Сега ще има отразяване в пресата на наградените... снимки също... Знаете ли, че за последната една седмица имахме  удоволствието да виждаме Енгин усмихнат, въодушевен, излъчващ жизненост... Искам вече да е сряда, ама следващата и да знаем всичко. Сега освен да му изпращаме в неограничени количества положителна енергия и търпеливо да чакаме, друго какво можем да правим ?

Гледам снимките за пореден път и виждам един удовлетворен от работата си човек.

Мариянка  Two Hearts всички/които са запитани за това/ казват, че с Енгин се работи лесно - е, когато става дума за професионалисти. 

# 55
  • Мнения: 20 905

Йомер наднича... и аз.

И специалното отношение на това момченце към ЕА.

# 56
  • Мнения: 23 287


Енгин/Йомер и Йомер/Енгин...  newsm03


# 57
  • Мнения: 20 905

Едно хубаво колажче...

# 58
  • Мнения: 1 469


Здравейте Енгинки! Hug Марианка Two HeartsМартичка  Two HeartsХармония Two HeartsДунелия Two Hearts,Комет Two Hearts

 Честита "Кристална мишка" на Енгин! smile3501  newsm44 newsm51 Честита и на Туба! newsm51

Много съм щастлива, че спечелиха напълно заслужено и че присъстваха на церемонията, да си получат наградите в целия си блясък. И двамата изглеждаха зашеметяващо и общите им снимки, накараха феновете на ЕЛМЕР по целия свят да изпаднат в еуфория  newsm44
Колко беше красив Енгин, цяла вечер усмивката не слезе от лицето ми, благодарение на него.Просто ми напълниха душата и двамата. Сега цялата ми същност жадува да го видя как печели Емми и да празнуваме заедно с него. Благодаря за линка към ютуб, гледах, колкото можах и най-важното за мен е ,че успях да видя точно когато Енгин взе наградата. Като ги видях двамата с Туба, още веднъж си казах, колко красива двойка са , отиват си. Но всеки си има своя път в живота. Туба този път наистина ме впечатли с тоалета си-доста секси и дръзко, в сравнение с останалите награди,на които присъстваше, явно някой е трябвало да бъде  newsm81 от визията й WinkКакто аз съм абсолютно зашеметена от ето тази визия  #Crazy


# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143



https://www.youtube.com/watch?v=QL2HYJg_ugU

Това е обединено видео от награждаването.

Общи условия

Активация на акаунт