Кауфланд / Kaufland- тема 15

  • 127 431
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 244
Добре, че не съм на мястото на служителите там.

Мхм, представям си как ненавиждат клиентите   Confused И с право... То мен ме дразнят като си хвърлят месата в дрехите (оня ден намерих свински дроб, хвърлен в пижамите...баси изродите ooooh!) пък представям си хората, работещи там, с какви чудесии се сблъскват ежедневно ooooh!

# 706
  • Мнения: 300
На много неща, но сами са си виновни с това "клиента винаги е прав" Peace

# 707
  • Мнения: 1 558
"Клиента винаги е прав" важи във всички чужди компании, без значение с какво се занимават. Явно в България, обаче има негативен ефект, защото някой клиенти(и то немалко) използват това правило, за да правят каквото си поискат или откровено да се заяждат, и правят служителите на луди.

# 708
  • Мнения: 6 562
Не сте виждали в Англия в големите вериги как си хвърлят дрехите по земята, тук направо е нищо

# 709
  • Мнения: 19 057
Не сте виждали в Англия в големите вериги как си хвърлят дрехите по земята, тук направо е нищо

Мда, при първите ми посещения за намаления в Милано си спомням как цялата Бершка практически беше на земята   Mr. Green

# 710
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 197
Действително в Б-я сме по- възпитани в магазините. И тука яко хвърлят,ровят,разместват и отварят. Направо не знам как смогват служителите. Тук клиентът не само е прав,а е направо Бог.

# 711
  • Мнения: X
Остави хвърлянето, местенето и ровенето... Ами краденето?!?! Редовно намирам захвърлени празни кутии от боя за коса например (или е взета само тубичката с боята), празни кутии от кремове, парфюми, автършейв, пасти за зъби, дори презервативи...

# 712
  • Мнения: 2 843
Здравейте!
Моля да ми споделите, ако тези дни сте ходили до Кауфланд, дали там се продават в момента орхидеи. Преди месеци имаше. Но магазинът не ми е близко и не ми се иска, ако няма, да се разкарвам напразно.
Благодаря предварително!

# 713
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 887
Аз съм до Кауфланд и ми се струва, че почти винаги имат в асортимента си, но днес все още не съм ходила дотам. В брошурата на Лидл има от 11.02. Орхидея Фаленопсис в керамична саксия и с декорация различни цветове на 21.99 лв., ако не ти е късно.  Peace

# 714
  • Мнения: 2 843
Благодаря ти. Обаче ми трябва за утре и няма да мога да се възползвам от предложението в Лидл.

# 715
  • Мнения: 13 649
Благодаря ти. Обаче ми трябва за утре и няма да мога да се възползвам от предложението в Лидл.
Орхидеи в нашия магазин има, но ти не пишеш за къде точно те интересува?
От понеделник ще има два вида на промоция.

# 716
  • Мнения: 2 843
Кауфланд в "Банишора" ме интересува, защото ми е сравнително най-близък.

# 717
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 887
Е, щом е за София и аз не мога да ти помогна, макар че сега се връщам от Кауфланд и в нашия, който не е в твоя град, има 3 бр на 19.99 лв. Съжалявам, май ще трябва да се поразходиш и ти.

# 718
  • Мнения: 1 073
Отзиви за замразеното филе от минтай, което ще е на промоция .

# 719
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт