Номинации – коментарна тема

  • 45 827
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 12 374
Победител в Аз, проклетника- Лиляна.

На мен Лиляна не ми е неприятна изобщо. Чак се учудвам. Неприятните ми персони даже не бяха номинирани.
И на мен не ми е неприятна и честно казано, тази ''победа'' ми е малко тип разчистване на сметки. Както и да е, минало-заминало.

# 736
  • Мнения: 2 196
Просто си я представям Лиляна как си разплита ръкавите на потника от мъка. Simple Smile
Таис, сега ти мернах описанието как се ползва целесъобразно онази репродуктивна част от семейната имуществена общност, отговорна за душевния мир на ССФ, та ми дължиш една бира - разплисках я от смях. Simple Smile))

# 737
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А аз си представям как ме коментират къде ли не с недомлъвки и ми става приятно.

Бела, благодаря за търпението. Мисля, че се справи прилично. Но не пускай ти малините, както те съветват, сеири отново им се гледат, но смятам, че някой по-обигран и претръпнал трябва да ги завърти.

# 738
  • София
  • Мнения: 12 374
Просто си я представям Лиляна как си разплита ръкавите на потника от мъка. Simple Smile
Таис, сега ти мернах описанието как се ползва целесъобразно онази репродуктивна част от семейната имуществена общност, отговорна за душевния мир на ССФ, та ми дължиш една бира - разплисках я от смях. Simple Smile))
С най-голямо удоволствие, даже две  Grinning Каква пиеш?

# 739
  • Мнения: 2 196
Туборг подмятам тук.Simple Smile
Приемам предложения за готина тъмна бира, така и не можах да си харесам.
Ами говори се за някого, за когото има какво да се каже.
Което пък други толкова ги дразни, че непрекъснато и във всяка тема сами се дават за пример / ама добър, лош - няма значение, важното шумно да говорят за себе си /.
Малините може и да се получат кисели, нещо чувството за хумор липсва, за сметка на желанието да се накове нечие канче грозно.

# 740
  • София
  • Мнения: 12 374
Харесвам и пия почти всеки ден Гинес, много ми е вкусна. Иначе в Халбите, който посещаваме често заради детския кът  Mr. Green си имам една любима чешка бира, Бохемия регент - те обаче имат само светлия вариант, а ми се пробва и тъмния, трябва да го издиря.

Последно ще има ли малинки и кой ще ги пуска?

# 741
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Последно ще има ли малинки и кой ще ги пуска?
Днес е петък, тъкмо време за малини. Касита да не се помайва, а да ги спретва Игрите на глада, че от много питане, някое яре пак ще избърза.

# 742
  • София
  • Мнения: 3 833
Харесвам и пия почти всеки ден Гинес, много ми е вкусна. Иначе в Халбите, който посещаваме често заради детския кът  Mr. Green си имам една любима чешка бира, Бохемия регент - те обаче имат само светлия вариант, а ми се пробва и тъмния, трябва да го издиря.

Аз баш там е моята любима тъмна бира St. Peter's и по точно Honey Porter варианта. Живо я препоръчвам на Бианkа.

Дали другия път като се пръкна из форума ще са вързали малините?

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 23 857
Аз нося. Ето ви малини - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=889197.new#new

# 744
  • Berlin
  • Мнения: 11 318
В кои Халби има детски кът? Така съвсем по темата да попитам. Simple Smile

# 745
  • София
  • Мнения: 12 374
В кои Халби има детски кът? Така съвсем по темата да попитам. Simple Smile
На Черковна  Simple Smile Имат пързалка с пясъчник за лятото (навън) и детски кът вътре на втория етаж. Любимите ми Халби са на Неофит, но по обясними причини, сега по-често ходим в тези.
http://www.halbite.com/halbite/index.php?option=com_content& … =23&Itemid=40

В Дон Домат на Дондуков също има детски кът, не знам дали сте го пробвали  Peace

# 746
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 256
Скрит текст:
В кои Халби има детски кът? Така съвсем по темата да попитам. Simple Smile
На Черковна  Simple Smile Имат пързалка с пясъчник за лятото (навън) и детски кът вътре на втория етаж. Любимите ми Халби са на Неофит, но по обясними причини, сега по-често ходим в тези.
http://www.halbite.com/halbite/index.php?option=com_content& … =23&Itemid=40

В Дон Домат на Дондуков също има детски кът, не знам дали сте го пробвали  Peace

 Joy не ми се излизаше от там  Peace

 Blush в малинака само неоценени гении ли могат да се пускат или може и недооценен такъв?

Общи условия

Активация на акаунт