По колко основни ястия готвите за вечеря?

  • 29 484
  • 412
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Аз тази вечер дадох страхотно предложение за утрешното меню. Решавам, че много ми се яде качамак и, докато опитвам да споделя тази идея с домочадието, си мисля, че трябва да пусна климатика. И понеже единствената ми мозъчна клетка не може да издържа дълго на движение по двойна писта, се чувам как от устата ми се отронва следното бляскаво предложение:"Какво ще кажете утре да си сготвим климатик?" Още осмислят иноватовното ми кулинарно предложение. chef

# 271
  • Мнения: 10 547
Обаче не си мазала на детето филия с пастета на котката, нали?

# 272
  • Мнения: X
Не, не, само съм хващала сина ми като малък да нагъва от гранулите на Коткофайка.

# 273
  • Мнения: 6 149
Никога не ми е било проблем а готвя повече от едно ядене.Преди няколко години мъжа ми беше на диета та едно за него едно за нас.Сега аз постя и за тях винаги има нещо различно че тазвечершната ми супа единодушно бяха приели за кремче Simple Smile

# 274
  • Мнения: X
Не по три, по пет основни ястия мога да им сготвя, дори понякога го правя, но само ако някой посмее да го изисква от мен, единственото което ще яде са шамарите (метафорично и не само).

# 275
  • София
  • Мнения: 39 125
Аз като бях на диета, съобразявах менюто с нея. Даже ми беше по-удобно, защото знаех какво да готвя. Или само салата за мен. За 90 ДД говоря.
Ох, много ям тия дни, да се оплача!

# 276
  • София
  • Мнения: 12 374
Не, не, само съм хващала сина ми като малък да нагъва от гранулите на Коткофайка.
Мисля, че всеки, който отглежда дете и коте в един дом, го е преживял. Някои даже по 2 пъти  Laughing

Какво е 90 ДД??

# 277
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218

90 дневна диета

# 278
  • Мнения: 5 394
На мен ми е интересно как се развива случаят на авторката.

# 279
  • Мнения: 30 802
Обаче не си мазала на детето филия с пастета на котката, нали?

Наскоро хванах някаква сцена във филм, в който бащата се оплака, че сготвеното било много странно и екзотично. Та майката с децата влязоха в кухнята и му стоплиха една консерва кучешка храна с малко лук и кетчуп- човекът си я изяде и каза, е това вече е човешка храна.

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 23 938
Обаче не си мазала на детето филия с пастета на котката, нали?

Наскоро хванах някаква сцена във филм, в който бащата се оплака, че сготвеното било много странно и екзотично. Та майката с децата влязоха в кухнята и му стоплиха една консерва кучешка храна с малко лук и кетчуп- човекът си я изяде и каза, е това вече е човешка храна.
"Принцът на приливите"

# 281
  • Мнения: 30 802
Мда, тоя филм ми даде много интересна перспектива как хората са си живяли уж щастливо в мега токсична среда- и таткото им беше най-малкият проблем, то в тоя филм ставаше само от лошо по-лошо...

Та се замислям за "щастливите и здрави" семейства от миналото какво ли крият.

# 282
  • София
  • Мнения: 11 543
the wishmaster, смях се от сърце  Laughing

Готвя събота и неделя 2 супи + 1 или 2 основни. Редуваме ги, като обикновено правя и още едно основно през седмицата.

# 283
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не по три, по пет основни ястия мога да им сготвя, дори понякога го правя, но само ако някой посмее да го изисква от мен, единственото което ще яде са шамарите (метафорично и не само).
Oлеле, същото магаре съм. И не само за готвенето, ами за всичко - мога да давам много, да правя невъзможното за хората, но само ако не го изискват. Ако почнат да го приемат за даденост, край. Само на децата разрешавам да ми скачат по главата и да искат.

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 12:36 от 'Кафе с мед'

# 284
  • Мнения: 3 916
Знаете какво е гладен мъж... ooooh!

Аз ли съм изпуснала нещата или и при вас е така?


Аха, обаче аз не знам какво е гладем мъж. Моля, някой да ми го опише. Ако майка му така му е пренасяла и снасяла, а сега жена му-не се сърдете на него.

Общи условия

Активация на акаунт