Отговори
# 45
  • Мнения: 311
И на Инвестбанк Стара Загора са преведени днес в 14:00,но не са активни още за теглене.Някой знае ли след колко време стават активни и могат да се теглят?

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Предо малко звънях до социално подпомагане  - казаха ми, че няма да се подават нови документи за детските след 1.01.2016. Това отпаднало  - засега ще се подават през новата година както се пада по график т.е. ако трябва да се подават март, примерно, пак ще се подават март, не януари.


Молбите ще се подават през м. март, но до края на януари 2016 ще се подават заявления по образец, дали има някаква промяна в обстоятелствата. Това от социалните във Варна.

Молба и заявление не е ли едно и също? newsm78
Точните думи днес бяха - "предложението за януари отпадна, засега ще си подавате, когато ви дойде време да подавате"(аз трябва да подавам април, човекът каза -значи април)

# 47
  • Мнения: 2 156
....но не са активни още за теглене.Някой знае ли след колко време стават активни и могат да се теглят?
Как така да не са активни за теглене? Да не ти е изтекла дебитната карта.

# 48
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Около 2 часа. ЦКБ имат такса Синхрон - да можеш да ползваш парите веднага щом влезнат по сметката.

Последна редакция: пт, 11 дек 2015, 20:47 от fros

# 49
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
това беше неочаквано. София - Дружба- Пощенска - има детски

# 50
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 463
Предо малко звънях до социално подпомагане  - казаха ми, че няма да се подават нови документи за детските след 1.01.2016. Това отпаднало  - засега ще се подават през новата година както се пада по график т.е. ако трябва да се подават март, примерно, пак ще се подават март, не януари.


Молбите ще се подават през м. март, но до края на януари 2016 ще се подават заявления по образец, дали има някаква промяна в обстоятелствата. Това от социалните във Варна.

Молба и заявление не е ли едно и също? newsm78
Точните думи днес бяха - "предложението за януари отпадна, засега ще си подавате, когато ви дойде време да подавате"(аз трябва да подавам април, човекът каза -значи април)

Досега подавахме молби- декларации. Вече се подават заявления- декларации. А промяната ще се декларират в заявления. Аз подавах в септември и ще подновявам отново септември 2016. А тези подавали до 28.07.15 г. ще декларират по график има ли някаква промяна при тях. Графика е такъв: Подалите през м. март, трябва да края на януари 2016 да подават заявления за промяна. Подалите през април и април 2015 г. до края на м. февруари, а подалите м. юни и юли 2015 г. до края на м. март 2016 г. #CrazyМалко объркващо............................А иначе всеки ще си подава заявления-декларации през месеца, през който винаги си подава, ако няма някаква промяна в обстоятелствата. Дано съм разбрала правилно, което ми обясниха Simple Smile  

# 51
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Чета днес темата и си мисля,че съм се объркала ....превод толкова рано...
Ти да видиш.... Laughing

ИнвестБанк Русе също са с налични ....предколедно... Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 448
София,общ.Надежда също има!!!Весели Празници!

# 53
  • Мнения: 345
Плевен, пощенска банка има детски надбавки.

# 54
  • Мнения: 70
Габрово ДСК има детски.

# 55
  • Мнения: 1 808
И аз имам днес превод - София, Слатина, банка ДСК.

# 56
  • Мнения: 1 889
И аз ходих до социалната служба да попитам за детските, отговора беше: Ако няма промяна в ситуацията, подаваш по график./както до сега/

# 57
  • Мнения: 789
Добре, а какво точно се има впредвид под промяна в ситуацията? Ние с мъжа ми живеем без брак, но това досега не беше необходимо да се декларира! Трябва ли да подавам някакви нови документи? Благодаря предварително! 

# 58
  • Мнения: 1 889
Ако живеете на един адрес, трябва да подадеш декларация и с неговите доходи.

# 59
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ако живеете на един адрес, трябва да подадеш декларация и с неговите доходи.
Тоест ние като живеем на един адрес без брак, януари подавам на ново? Така ли се получава?

Общи условия

Активация на акаунт