МОПСОМАМИ

  • 1 914
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте, скъпи мопсомами!  Hug Предлагам в темата да се споделят снимки, смешни историй и опит с отглеждането на миличките ни смачковци  Grinning Ние си имаме момиченце, на годинка и половина на име Пуфа! Обичаме да ядем всичко (буквално), ревнуваме, ако не хъркаме сме хиперактивни и определено знаем как да отмъстим, ако някой не ни играе по свирката!  Blush

# 1
  • Мнения: X
Здравей!  Hug Hug Искам да питам вие акате ли в градинките и по тротоарчетата, и събирате ли си го после в пликченца? Или си го заравяте? Hug  Heart Eyes

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 382
Здравейте и от нас- моето е момче Аксел на почти 4 години. Страхотен е -много ни обича, както и ние него, хърка мнооого, яде още повече и всичко. Единствения проблем са космите- навсякъде са и не мога да се справя с тях. Вашите как са и ако сте ползвали нещо ефективно за козината споделете, че ние опитвахме какво ли не и ефект нула.

# 3
  • Мнения: 31
За съжаление не акаме навън...  Laughing Само вкъщи на пеленка! Навън се стискаме до пръсване и после бегом вкъщи.  Crazy  Иначе с космите оправия няма! Много чистене, много зор! Опитвали сме добавки с водорасли и какво ли не и резултата е нулев. Понякога докато я къпя или реша имам чувството, че ще оплешивее. Неприятно е доста, по-скоро когато дойдат гости, тъй като не могат да си обяснят как някой би търпял толкова косми наоколо... no comment!

# 4
  • Мнения: 184
Заааапис, ще пиша за моя пръдльо след работа.  Hug  Hug

# 5
  • Мнения: 31
Радвам се, че темата се побутна!  Grinning Кажете момичета, използвали ли сте таблетки за външно обезпаразитяване? За първи път дадохме на Пуфа онзи ден, голям зор беше. Не знам до колко са ефективни. Препоръча ни ги вет., като каза , че били сравнително нови. Сториха ми се сравнително скъпички - 55лв за 3 месеца?  До сега само сме накапвали за паразити и не знам какво да очаквам  Simple Smile

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Здравейте ! Ние имаме един красавец вече повече от 7 години. Много е добър, освен когато пръсца и ни увонява душите / буквално / . Проблема с космите го реших с подстригване. Първо че на него му е много по-леко, а и на мен. Сега обаче имаме сериозен здравословен проблем - предстои ни операция, която ако не направим, няма да му остане много живот, а и резултата от операцията не е сигурен, но поне е някаква надежда. В резултат от това ще ви дам един съвет - никога не се доверявайте само на един доктор, винаги търсете и друго мнение, защото от предоверяване сме на този хал.  Sad

# 7
  • Мнения: 13 191
Сториха ми се сравнително скъпички - 55лв за 3 месеца?  До сега само сме накапвали за паразити и не знам какво да очаквам  Simple Smile
Скъпи ми е виждат, ние за половината сума ги взехме. Ефективни са.

# 8
  • Мнения: 20
Здравейте имам следния проблем, днес голямата ми дъщеря даде на Дара бебе мопс на 3 месеца, голям кокал от пилешко бутче. Кокала е първо сварен, после печен, мислехме че само ще си играе защото е голям, а тя супер бързо го излапа. Сега ми се е свило сърцето, много се притеснявам, помогнете, да търсим ли спешно ветеринар? Тя е добре няма признаци на проблеми, но на мен ще ми спре сърцето от притеснение..

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 778
Здравейте и ние имаме бебенце на 3 месеца е,черничко и сладко.Преди това имахме сребърен мопс,който изгубихме.Ще следя темата  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт