Мами в Италия 3

  • 15 342
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 425
Ама какво става бе...страшни стеWink
Относно захранването аз си имам моя стратегия(за 1ви път гледам бебе) от това,което съм 4ела и това е!Мен доктора не ме натиска много,защот му казах да не ме тормози,докато сме на кърма...процедираме той ми е казал какво мога за тез 2 месеца пък аз ще се стремя да дам всичко,макар 4е месо няма да дам все още!Но ве4е си е на пюренца и го кърмя само ве4ер и през нощта и сутрин!Абе май не е малко за почти 7ми месец  Whistling ,а тук кат кажа 4е все оше кърмя доста хора ме гледат странно  Peace
За ваксините ...календара им е доста по-различен от българския!
Ох,аз тъкмо тия дни исках да питам всички как са захранили!
Всички сте супер по снимкитеWink
Мамма италиана...да не би да сте в Банкя?(предположение на мам?)  Joy
Деси,аз доста нагло ще попитам,но колко хора бяхте на сватбата?Костюма ти е супер,но пък 330Евро?????Представям си коло е цялата сватба=непосилно,но ако бяхме милионери щчх да се поглезя и аз!  Joy
Италина,какво е БОРАК?!Аз не знам*)
Пиколина,мила моя...не трябва ли да си на едно друго място,а не само да надничаш във форума?!ахахахах Отивай и не се офлянквай ахахахахах
Лека нощWink

ПП.Изборите са една пародия...тез неща се решеват на високо ниво,а не от избирателите...убедена съмWink

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 22:58 от Bella13

# 256
  • Мнения: 2 379
и още нещо  Wink
ако познаете по обстановката къде сме се оженили и в кое населено място получава почти веднагическа яка почерпка у нас!!!!
Ами, гледам гледам, ама не мога да разбера, защото сте закрили с изящните си форми регистрационните номера на колите, а те можеха добре да ме упътят Wink
Обаче, Валя, ми то мацка до мацка станахме в тая тема Laughing Красавица си ти! Естествено, че ще кажа, че сте хубави, а се вижда и че сте веселяци.
Наблюдавайки обстановката отново, бих казала, че е сватбата е била в един топъл майски понеделник. Толкова. За тази информация с какво ще ме черпиш Whistling

Piccolina, благодаря, че ме светна! Все се чудех какво точно е това пусто месо! Че ти е на наполетано антико било.
bowuu

# 257
  • Мнения: 714
Да бе, Пиколина, изящни форми ... Embarassed кой по-точно  Wink кумовете ли?  Wink
Че то в нашто семейство само детето е слабо  Laughing
За топлия майски понеделник позна  Wink направо шесто чувство имаш, а и памет, че няколко страници по-назад го има  Wink
Ма нищо де, ти само ела (разбирай вие), менюто и после може да го уточним  Hug

Белла, на прав път си, топло, топло  Wink Не е баш Банкя ама ..
Май и с теб ще уточнявам менюто  Wink

# 258
  • Мнения: 6 167
Я мислим да е Горна Баня

# 259
lenilaf-неможах да разбера от моя постинг обидила ли си се за да стигнеш до тази мотивация.Ако е тако се извинявам.Просто изказах мнението си за това,че всичките тези галимации,които са написали момичетата за да сключиш църковен брак са излишни.Това имах в предвид.
  При нас нищо ново освен това,че ни валя сняг.
  Чао за сега.

# 260
  • Мнения: 5 476
Гледам, избистрили сте терминологията на месарите ...бравос! Peace
 А за Валя мога да кажа,че сте супер-много сте хубави!  bouquet
 Моя мъж  вече сме го научили с дъщерята веднага да отговаря по отношение на българките:"Che belle donne ,non sono come le coccodrille italiane!" WinkВсъщност този лаф се появи,понеже с дъщерята сме много критични..и се мъчех да му обясня,че като лансират разни мадами по ТВ,не означава,че всичките са големи хубавици...както и че голота не е равна на красота!За това дали един народ е хубав се съди по обикновенните хора на улицата..е за тук всеобщото мнение е,че италианките са големи грозотии..има изключения ,но малки!
  А вие какво мислите ?
 

# 261
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594


VOCABOLI IN NAPOLETANO ANTICO

Locena
          ha due significati:
       * Il primo lo si usa solo per indicare ai macellai la parte di taglio della vacca che va dalla punta del petto alla spalla.
       * L'altro  indica  la "bagascia, donnaccia".
да бе и аз това щях да питам,дали не е на диалект и забравих да питам и Ивански,той дълго време е преживявал в Южна Италия,първо неаполетански е научил,после италианския  Laughing и мноог ми харесва този език,не че го разбирам  Embarassed но един напевен,като музика,докато триестинския диалект е изродски,само га-кат и зе-кат,дразни ухото.
Валя много хубави снимки,и печелиш приз за булченската кола  thumbsup
малко ми приличаш на Моника Белучи от далеч(комплимент,много ме кефи тази жена)   Grinning
Ани е просто един детектив под прикритие,направо може да почва да работи за бг разузнаването в Италия  Wink

# 262
ПП.Изборите са една пародия...тез неща се решеват на високо ниво,а не от избирателите...убедена съм;)

Po goliama glupost ot tova ne biah cela.....

# 263
  • Мнения: 2 379
ПП.Изборите са една пародия...тез неща се решеват на високо ниво,а не от избирателите...убедена съм;)

Po goliama glupost ot tova ne biah cela.....

Здравей, Алена.
За първи път влизаш в нашата тема. Не считаш ли за подходящо първо да се представиш?
Много е лесно да се появиш, да кажеш, че някой говори глупости и после да изчезнеш! По-добре обясни какво имаш предвид.
P.S. В правилата на форума пише, че е препоръчително да се пише на кирилица.

# 264
  • Мнения: 2 379
Пиколина,мила моя...не трябва ли да си на едно друго място,а не само да надничаш във форума?!ахахахах Отивай и не се офлянквай ахахахахах

Ама мястото ми е точно пред компютъра, аз тука уча Mr. Green т.е. по цял ден рисувам  redecoration  Седнала съм да правя едни комикси на Illustrator и е много пипкава работа Tired
Трябва в четвъртък да ги занеса готови в университета. Понякога се помотквам малко, но ще сколасам Whistling

# 265
  • Мнения: 714
ПП.Изборите са една пародия...тез неща се решеват на високо ниво,а не от избирателите...убедена съм;)

Po goliama glupost ot tova ne biah cela.....

Здравей, Алена.
За първи път влизаш в нашата тема. Не считаш ли за подходящо първо да се представиш?
Много е лесно да се появиш, да кажеш, че някой говори глупости и после да изчезнеш! По-добре обясни какво имаш предвид.
P.S. В правилата на форума пише, че е препоръчително да се пише на кирилица.

Момичета, преди да се впуснете да отговаряте на разни провокации ви предлагам да оставим трола без коментар. Сигурна съм, че сте достатъчно интелигентни да се сетите защо.

# 266
  • Мнения: 5 476
И аз така мисля..всеки има право на собствено мнение...а като нещо не ти допада..позови се с аргументи и кажи какво мислиш!

# 267
Факти:
Гласували над 84% от имащите право на глас, почти до последната преброена бюлетина не е ясно кой ще спечели. За камерата са решаващи 25000 гласа, а за сената ситуацията се обръща от гласувалите в чужбина.
Не бих и тръгнала да обяснявам кой спечели от предизборната кaмпания по ТВ, нито пък да говоря за стила и. Peace

# 268
  • Мнения: 6 167
Gogo, съвсем НЕ Hug!

Момичета днес ходих за агнешко.
Спалла е само кости.
Коша си е с месо и повече прилича на това, дето мама го пече на Великден, затова него взех.
Имаме си също така коломба, голямо яйце шоколадово, водни боички да рисъвам допълнително върху яйцата... ще ходя до един магазин 99 цента, там има супер неща за Великден...

видях една приятелка, която боядисва и пачи яйца, които са много сладки, и стават страхотно. но не знам колк да ги варя.

вие приготвяте ли се за Великден?!

Дobre дошла на Алена_ , само искам да вметна, че тук е много приятно място и избягваме всякакви конфронтации и квалификации ( напр. дали някое изказване е глупаво).
Зa това има други Форуми ( Клюкарник, Дом и семейство), където са големите страсти.Аз понеже съм скандалджийка често се изказвам там и гледам сеир.
Аргументираме мненията си , не ги квалифицираме и стигматизираме ( ох, кви сложни думи).
Моето предположение за изборите е, че при тази минимална  разлика, както и знаейки , че коалицията на Проди не е много стабилна - няма да изкарат повече от 2 години.
Ще започнат да се прекоалират още от сега и нещата за мен са обречени.
Разбира се, ако Проди въведе детските надбавки ( както в др. страни) , само мога да кажа браво.  Свеки преди малко ми каза, че ако й вдигнат пенсията няма да я върне. Но тя взима 900 евро и май няма да я огрее.
И пак питам за програмата на Проди - някой виждал ли я е в интернет  на английски?
 Peace



# 269
  • Мнения: 714
Лени, аз не се готвя много много ...  Wink
Първо щото съм на бач и ще мога да откъртя само за обяд и второ, защото въпросния обяд ще бъде повече от обилен, вече сме канени при свекито. Та от обяд май ще останем и за вечеря  newsm78, ще видя, ако няма клиенти, ще затворя, и аз съм човек.
Та смисъл да готвя няма ... ма не мислете че се ослушвам и се правя на ударена, обичам много да готвя и готвя добре  Sunglasses (вижте мъжа ми, личи си  Wink).
Пък и още сме в процес на сглобяване на кухничката и гардеробите. Ние ги купихме и така си стоят почти всички неща несглобени, мъжа ми се запиля по командировки  newsm78. Та къде да готвя и приготвям (освен ежедневното папо), трябва първо осноооовно да почистя  Laughing  Laughing Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт