Мами в Италия 3

  • 15 322
  • 308
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 545
Bella, бяха около 130 човека на сватбата, имай предвид, че куверта е 110 евро  Rolling Eyes
Лени, аз днес ще ходя да купувам яйца, да видим кога ще ги червим, утре ли, в събота ли. Агнешкото вече е осигурено, нашите донесоха и дреболийки, така че остава майка да омеси козунаците, голяма е майсторка.
Джорджа, споделям напълно мнението ти за италианските жени, като цяло са си грознички. А и се обличат масово много безвкусно, и ходят на солариум до почернавяне като циганки, направо грозно.
Аз силно се съмнавам изобщо да се стигне до правителство. Струва ми се невъзможно да се управлява с мнозинство от 0,1 процента. Ама да видим, тук в Италия всичко е възможно.

# 271
  • Мнения: 2 379
И пак питам за програмата на Проди - някой виждал ли я е в интернет  на английски?
 Peace

Лени, ми питай Google Mr. Green
Oпитах се да намеря нещо, за да ти помогна и установих, че въпросната програма е 281 страници #Crazy Наистина ли искаш да си причиниш това?
.......
Ха-ха, намерих ти видео-урок по италиански (по темата) Wink -> ТУК

# 272
  • Italia
  • Мнения: 4 492
стига месо де! сега се връщам вкъщи, умряла от глад, няма нищо в хадилника освен една гадна супа от барбабиеттола (така ли се казваше това чудо  newsm78 ), даже и хляб нямам, а вие месо та месо  #2gunfire  Wink

Айде от мен да мине, мятам ви малко снимки от сватбата, ма не тия официалните ами тия дето са ги направили наши приятели. Официалните за срамотиите не съм намерила време вече 3 години да ги сканирам  newsm78
http://pg.photos.yahoo.com/ph/valia2108/album?.dir=/65e6

Само някой да каже че не сме убави ша ви убивам  Wink  Wink  Wink  Wink

На мен пък ми излиза The file you are looking for is inaccessible и ни моа да ви видя  Crossing Arms Ша ривъ  Cry

# 273
Ехо здравейте на вси4ки Laughing
аз съм лелята на Джулия Макдирокова Laughing и сестра на макдирок
не успях да видя то4но за какво говорите но ще ми е приятно да псотоя във вашата компания Blush

# 274
  • Мнения: 2 379
Ехо здравейте на вси4ки Laughing
аз съм лелята на Джулия Макдирокова Laughing и сестра на макдирок
не успях да видя то4но за какво говорите но ще ми е приятно да псотоя във вашата компания Blush

Добре дошла на лаф моабета Simple Smile

# 275
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Благодаря благодаря Laughing добре заварила
кой ще ме светне от къде да си намеря някаква картинка да си сложа тука като отговарям?гледам, че всички са си сложили по нещо Thinking

# 276
  • Мнения: 5 476
Аз още по-горе те поздравих!
 Аме, ето пак официално! Hug  bouquet

  За картинките виж в описанието на основните неща са форума..че иначе е сложно за обяснения! 
  А за протокола ,какво друго ще ни разкажеш,освен ,че си сестра на Миленка? newsm78
 
 

# 277
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Благодаря благодаря Laughing добре заварила
кой ще ме светне от къде да си намеря някаква картинка да си сложа тука като отговарям?гледам, че всички са си сложили по нещо Thinking

Гледам си се справила сама...  Peace

# 278
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Амиии, че сам по-малката сестра, че си обожавам племенницата и систъра Blush, че съм последна година студентка и че ми е много интересно тука Laughing гледам, че всички сте много готини Hug ще гледам по-честичко да идвам при вас  Laughing

# 279
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Амиии, че сам по-малката сестра, че си обожавам племенницата и систъра Blush, че съм последна година студентка и че ми е много интересно тука Laughing гледам, че всички сте много готини Hug ще гледам по-честичко да идвам при вас  Laughing

Аз да не суфлирам ама кажи,4е си у4ила малко тук в Талианско...  Wink

# 280
  • Мнения: 5 476
Ахааа... Wink
 
  Дай боже да сме готини и след време Laughing...шегувам се..добре си  ни заварила..  bouquet

# 281
  • Мнения: 714
Добре дошла и от мен систърче  Hug

# 282
  • Мнения: 1 049
Добре дошла  Dessinka bouquet
Ох момичета снимки от мойта свадба ще ви пратя като ги сканирам  newsm78
За изборите тук в Триесте ще има повторно гласуване за кмет и президент на региана дали тъй се обясняваше  #Crazy newsm78
Факти:
Гласували над 84% от имащите право на глас, почти до последната преброена бюлетина не е ясно кой ще спечели. За камерата са решаващи 25000 гласа, а за сената ситуацията се обръща от гласувалите в чужбина.
Не бих и тръгнала да обяснявам кой спечели от предизборната кaмпания по ТВ, нито пък да говоря за стила и. Peace

Благодаря за останалите резултати  на Alena newsm78 Ако те дразним с нашите писания не ни чети  Naughty
Приятен ден на всички  bouquet

# 283
  • Мнения: 1 072
  bouquet добре доШла, лельо на двете маслинки.  bouquet

Вале, много красива булка си била, комплименти. Heart Eyes

Ех, тия пусти сватби...тя , макдирокова оЩе не е ка4ила снимки , та да й се порадваме и на нея ( и да й позавидиме, еле аз, благородно) Laughing

Духа ли ви от два дни един леден вятьр или само тука е така, ужас някакьв... ooooh!мй ще им развали празни4ния уикенд на римляните , а така то4ат зьби да се Ширнат на софра по крайбрежните ресторанти..

# 284
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Благодаря, благодаря на всички за топлото посрещане   Hug
който иска да види макдирокова на сватбата ще взема аз да ка4а май няколко снимки Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт