Ударно отслабване!!! Кой ще се присъедини към мен???

  • 31 931
  • 166
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 861
Тук съм,Лили,ей ме на,ида на отчет.Не,че има с какво да се похваля  Embarassed Малко ям,ама не съм свалила хич,тая сутрин се мерих.Поръчала съм ис книгата "Сила за живот" на Харви Даймънд по препоръка на Биляна и като дойде,ще се захващам още по-сериозно.
Иначе днес си купих марули,риба тон,ананас,домати и малко солети,за убиване на пристъпите на глад и самосъжаление  Grinning
Я по серизно с диетите bash!!! Следващия път като се включиш, да има с какво да се похвалиш smile3521

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
не че съм на най-здравословната диета, но при мен подейства наистина ударно това:
1 ден до обед кафе, на обяд 1 грейпфрут, мнооого чай и на вечеря един грейпфрут
2 - 4 ден до обед кафе и по полови грейпфрут на обед и вечеря
5-6 кафе, чай, ябълки и киви (по много  Embarassed)
до днес (около 5-6 дни) до обед кафе, обяд - от 1/3 до половин порция каквото има за ядене без хляб, вечерята е същото, мноооого чай или просто хладка вода.
през всички дни пия Лаксит (от 4 до 6 хапчета дневно, обикновено след хранене)
килограми не зная защото упорито не си купувам кантар, но резултатите в обиколки са:
- 12 см талия
- 7см ханш
- 2см бедра - май това ще се окаже проблем
- 4см над коляното
и.............. от 30 номер дънки вече си влизам в 27  Hug. Ще се потормозя още няколко дни, та дано предибременлийските дънки да спрат да ми седят като клин Wink

много се гордея със себе си и резултатите

# 92
  • Мнения: 310
За колко дни си свалила, че нещо не разбрах  newsm78(щото съм глупава  Simple Smile)

# 93
  • Мнения: 953
Здравейте момичета макар, че нямам резултати упорито съм в групата на гладуващите, макар засега резултат да няма. Продължавам диетата само салати и пилешки пържоли-вечер.
Искам да попитам може ли да задържам течности и затова да нямам резултати, защото сутрин се чувствам подпухнала халката не мога да извадя очите ми са като на китайче.
Да си призная съм на ЖАНИН може ли да е от него. Той е не против забременяване, а против полудял цикъл, който идва и си отива когато си поиска и ми предписаха ЖАНИН за няколко месеца.
Някой да каже нещо диуритично. ПЛЗ

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
За колко дни си свалила, че нещо не разбрах  newsm78(щото съм глупава  Simple Smile)
ако въпроса е към мен- десетина Simple Smile

# 95
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз също съм тук с 1кг надолу, много бавно става но пък и се чувствам нормално, не умирам от глад.Да ви питам нещо-възможно ли при лунните цикли да действат обратно..все се опитвам да ги спазвам обаче точно обратен ефект се получава - зверски глад ме гони  при фаза на луната Sad...та се чудех възможно ли е или аз съвсем сам се сбъркала..

# 96
  • Мнения: 1 809
Аз също съм тук с 1кг надолу, много бавно става но пък и се чувствам нормално, не умирам от глад.Да ви питам нещо-възможно ли при лунните цикли да действат обратно..все се опитвам да ги спазвам обаче точно обратен ефект се получава - зверски глад ме гони  при фаза на луната Sad...та се чудех възможно ли е или аз съвсем сам се сбъркала..
И при мен е така..Не можах да издържа вчера,а ето днес изобщо не ми се яде..А иначе съм като озверяла,чак не мога да се контролирам,така изгладнявам през фазите.. Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 310
За колко дни си свалила, че нещо не разбрах  newsm78(щото съм глупава  Simple Smile)
ако въпроса е към мен- десетина Simple Smile

за теб беше  Simple Smile
Поздравления  Peace

# 98
  • Мнения: 2 956
Яна 2 в 1 най-искрени поздравления....  bouquet това си е супер резултат..

аз съм от вчера след гладуването на следното: 1 порция състояща се от 1/2 кисело млако + 1 с.л. мюсли + 1/2 настъргана ябълка...вечерта бях на салата с малко извара и 100гр пил. месо...
днес мисля да съм само на първата смеска..след малко ще сгъна 2-рата порцийка...
и ще опитвам максимално да се придържам към "Страхотната диетка" за която има темичка...

успех момичета   bouquet

# 99
  • Мнения: 995
Аз съм на Японската от понеделник. С доста прегрешения,  днес съм -1,5кг. Ми толкоз, като съм лигла Embarassed
Днес съм само на медена вода и 2 голеееми ябълки. Да видим до кога ще издържа.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
абе то резултата наистина си е супер ама аз си бях май на натурален глад както се вижда. Надявям се разултатите да са трайни и дори да сляза още малко надолу. Пожелавам Ви моята радост Hug

# 101
  • София
  • Мнения: 301
Аз се включих май без да знам преди един месец. Ходя на фитнес - уреди и после половин час на пътечката, следва сауна. Диетата ми е следната :
Сутрин - кисело мляко
10ч. 1 ябълка или портокал или грейпфрут
На обяд - 1 пилешка пържола и салата
16ч някакъв плод /без банани/
Вечеря : риба на скара или от консерва и салата
Това хранене го препоръча инструктура.

 За сега има резултат, отслабнала съм с 5кг.

Може би ще пробвам и тази японска диета за която пишете.
Успех на висички които се включат!!

# 102
  • Мнения: 3 861
оооох много ми е гадно.
Днес ми е критичния ден без вечеря, боли ме гърло и цял ден смуча някакви таблети и подобни глупости. Таблеките са сладки и имам чувството, че съм си нарушила диетата яко, от друга страна се чудя дали това не ми е оправдание да я наруша съвсем и да се навечерям яко Embarassed

# 103
  • София
  • Мнения: 7 836
Lilly, смучи лъжичка с мед за гърлото, а и засища. Недей да разваляш диетата, защото после че се чувстваш хем болна, хем гузна.  Wink  Оправяй се бързо.  Praynig

# 104
  • Мнения: 3 698
Лили, едва ли я нарушаваш много, все пак таблетките са едно, а мечтаното преяждане съвсем друго  Wink
Аз до момента през деня хапвам по 2 портокала и 2 кивита, а вечер мъничко месце и много зелена салатка.Бавно става, което ме притеснява малко, но то не може изведнъж ...
Утре обаче сме канени на РД на свекър ми и ще е супер неуважение ако нищичко не хапна, свекърва ми готви много калорично и мноого вкусно, та със сигурност ще съм в нарушение, но ще гледам да не е прекалено, че от сега ми е гузно  Sad .
Хайде момичета, не се отказвайте, а тартора на групата /подразбира се - автора на темата  Grinning /, бързо да се стяга и никакви оправдания.Бързо да преминат болките в гърлото и да се изфукаш със свалените лоши килца  thumbsup !!!



Общи условия

Активация на акаунт