Пазаруване от miniprix.bg - 45

  • 42 622
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 418
Получих днес тази http://www.miniprix.bg/produkt/1151313
За подарък я взех и веднага отиде при новата си собственичка. Много я хареса - и цветово, и като големина!

# 721
  • софия
  • Мнения: 25 650
Здравейте!
Пуснах заявка за връщане на артикули и са ми удържали автоматично 6 лв.от една поръчка,от която връщам за първи път!
Редно ли е това ?
Може би разликата между фактурата за покупка и стойността за връщане е 6 лв ??
Сметката може би се получава така: 3 лв доставка + 3 лв връщане = 6 лв разлика
Аз също се чудих на пратка, която изцяло върнах и резултата - 6 лв минус

О,Благодаря ти,сега се светнах Laughing.Напр.поръчката ми е 23 лв.от които 3 лв.доставка,когато връщам изваждаме от 20 лв.3 и така всъщност са 6 лв. Laughing Мерси! Проста аритметика,но в първия момент не загрях.
Аз явно съм скрита блондинка. Защо трябва при връщане да ми удържат пак 3 лв. за доставката? Нали съм ги платила при получаване на поръчката? Колко пъти Thinking

# 722
  • Мнения: 5 602
Защото връщането е за твоя сметка.
 Peace
Скрит текст:
Възстановената сума е с 6 лв по-малко от платената бруто.Защото за твоя сметка е доставката и в двете посоки.

Пример-стока струва 20 лв. Платили сме 23 лв при получаване. Връщането е за твоя сметка-възстановяват ти 17 лв.( 20-3 лв. ) Удържали са си 3 лв за посоката обратно ( от сумата на артикула).

Ти си на загуба 6 лв общо.От доставките насам-натам.
 Peace

# 723
  • Мнения: 4 447
Равносметката е ясна - 3лв доставка и 3лв връщане. Но нали доставката я плащаш при получаването, а заявката за връщане правиш в следващ момент и в нея автоматично ти удържат 3лв от сумата за връщане. Т.е не би трябвало при заявка за връщане да  има удържани 6лв.

# 724
# 725
  • Мнения: 2
Ау,мен ме е срам да кажа какви чанти съм си поръчала.От всички със зебрите-синята,розовата и оранжевата.Голямо съм бебе.Само да не ме бият в къщи. Laughing

https://www.facebook.com/MOBO.BOUTIQUE/photos_stream
Пускам линк към магазин с чанти Аксел .Може да ги разгледате и да добиете горе-долу представа за тях.
Това ми е познато, май даже съм ги виждала......

Общи условия

Активация на акаунт