ColourPop Cosmetics - мнения и препоръки

  • 23 151
  • 158
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 421
Някоя от вас получила ли си е вече поръчката? Моята от 29 ноември е в София, но не съм я получила. No Mouth

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Вчера я получих.

# 92
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз получих днес.

# 93
  • Мнения: 3 342
Някоя от вас получила ли си е вече поръчката? Моята от 29 ноември е в София, но не съм я получила. No Mouth

И аз получих първата си поръчка днес. Втората от същия ден я изпратиха шест дни по-късно.
На каква стойност е поръчката? Възможно е да е задържана на митница.

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 421
Някоя от вас получила ли си е вече поръчката? Моята от 29 ноември е в София, но не съм я получила. No Mouth

И аз получих първата си поръчка днес. Втората от същия ден я изпратиха шест дни по-късно.
На каква стойност е поръчката? Възможно е да е задържана на митница.

Една палитра за 12 долара. Не би трябвало да е задържана, нали до 15 долара не ходи на митница.

# 95
  • Мнения: 855
Втората простигна, а първата си седи на Връждебна

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 421
Момичета, отново пуснаха безплатна доставка за 48 часа. 😁

# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Даа, но няма намаления Sad Аз съм пас Grinning

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 421
Български пощи ли доставят поръчките? Понеже още не съм получила моите и мисля да си ги потърся.

# 99
  • Мнения: 855
Да, с БП ми дойдоха и двете кашончета. Страшно хубави глосове и молив, но фдт стика ми дойде прекалено светъл и сега не знам кой цвят да взема - 05W определено не е 150 на Ревлон Калърстей.

# 100
  • Мнения: 779
Хайде и аз се възползвах от безплатната доставка. Поръчах 1 палитра, 1 единична супершок и един фдт. Simple Smile дали ще дойдат преди Коледа?

# 101
  • София
  • Мнения: 1 611
Няма как. Кой знае колко много поръчки имат с безплатната доставка, ще им трябват няколко дена за шипване. Отделно пощите са много натоварени.

Последна редакция: нд, 09 дек 2018, 21:45 от Elle-même

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
За около седмица идват. Може да си ги следите.

# 103
  • София
  • Мнения: 1 611
Имам десетки поръчки, нито една не е идвала за по-малко от 2 седмици...

Последна редакция: нд, 09 дек 2018, 21:45 от Elle-même

# 104
  • Мнения: 855
И аз се възползвах пак от безплатната доставка - хайлайтър за сестра ми и нови два стик фдт-на за мен, дано този път съм си нацелила цвета.

Общи условия

Активация на акаунт