Звездни компромати 265 част

  • 69 874
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 924
Кайли Дженър

Скрит текст:






# 676
  • Мнения: 17 546
Да бе, неземна... Като се повтаря години наред от сума народ, че някой е неземен и той вземе, че стане неземен за всички. Нищо общо нямат, но прилика има. Тук като знам хората как оприличават по нищо не приличащи си лица, убеди ме, че хич нямат общи черти двете. Всъщност няма нужда от убеждаване, просто така си пиша. Simple Smile

# 677
  • Мнения: 4 169
Имат нещо общо в носа и малките брадички. Кобилкина има много по-широк и тромав овал, което съчетано с тъпото и вулгарно излъчване прави приликата им трудно откриваема.

# 678
  • Мнения: 1 817
Негрите в повечето случаи са грозни ама чак мъж newsm78
Какви "негри" съм виждала в Ню Йорк, направо....  Heart Eyes Има и много грозни, разбира се, както има и грозни бели, така че не съм съгласна. А да не говоря какви проблеми щях да си навлека именно заради думата негър!  Tired

# 679
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не знам дали е неземна Одри, но със сигурност е неповторима. И колкото и през годините да се появяват знаменитости, опитващи се да яхнат вълната на нейната незалязваща слава (Одри Тоту например), никоя не успява дори да се доближи до онази неповторима смесица от момчешка закачливост, момичешка невинност и свръхженствена елегантност, превърнала се в нейна запазена марка. Жарки изкусителки в историята на киното много, ледени блондинки още повече, но Одри Хепбърн е единствена по рода си.

(аз също не я намирам за изумително красива)

# 680
  • Мнения: 2 883
Кайли Дженър

Скрит текст:







Тази Кендъл и тя ли е от клана Кардашиян? А има ли и Кайли Дженър?

Самоцитирам се  Mr. Green Но никой не ми отговори на въпроса. Явно има и Кайли и Кендъл, а те сестри ли са? И двете ли са Кардашиян?

# 681
# 682
  • Мнения: 4 120
Кайли Дженър

Скрит текст:







Тази Кендъл и тя ли е от клана Кардашиян? А има ли и Кайли Дженър?

Самоцитирам се  Mr. Green Но никой не ми отговори на въпроса. Явно има и Кайли и Кендъл, а те сестри ли са? И двете ли са Кардашиян?
От клана са, но са от друг баща, то вече е майка всъщност, защото татко им стана жена, Кейтлин Дженър Simple Smile

# 683
  • Мнения: 924
Обичаната телевизионна игра „Семейни войни” се завръща в ефира на Нова за нова доза забавление и изпитания

https://www.facebook.com/Novatv.bg/posts/905244902863981

# 684
  • Мнения: 2 883
За таткото знам  Mr. Green По - скоро се чудех за Кендъл, че не прилича в лице на останалите от рода. Благодаря за инфото  Hug

# 685
  • Мнения: 9 144
Кайли Дженър

Скрит текст:







Тази Кендъл и тя ли е от клана Кардашиян? А има ли и Кайли Дженър?

Самоцитирам се  Mr. Green Но никой не ми отговори на въпроса. Явно има и Кайли и Кендъл, а те сестри ли са? И двете ли са Кардашиян?

Майката Крис Кардашиян Дженър, първо е била женена за топ-адвокат Робърт Кардашиян, от него са и първите 4 деца Кортни, Кимката, Клое и Роб, той умира, когато повечето деца са тийнове. Крис, след това се жени за Брус Дженър (Кейтлин) от него са Кендал и Кайли.
Брус пък има 4 други деца от по-ранни бракове, като бившите му жени са били женени за разни други селебритита и става страшно. Спагети  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 924
За таткото знам  Mr. Green По - скоро се чудех за Кендъл, че не прилича в лице на останалите от рода. Благодаря за инфото  Hug
прилича на майка си Peace
Скрит текст:

# 687
  • Мнения: 1 365
Негрите в повечето случаи са грозни ама чак мъж newsm78
Какви "негри" съм виждала в Ню Йорк, направо....  Heart Eyes Има и много грозни, разбира се, както има и грозни бели, така че не съм съгласна. А да не говоря какви проблеми щях да си навлека именно заради думата негър!  Tired
Добре, добре, people of color както обичат да се наричат. На мен повечето са ми страшно грозни, такива, които съм намирала за симпатични са били от смесени бракове или със силно европеидни черти.  Peace

Кайли последно раздели ли се с рапъра с лека педофилия или са заедно?

# 688
  • Вестерос
  • Мнения: 38 321
Афроамериканци е приетото  Peace

# 689
  • Мнения: 924
Негрите в повечето случаи са грозни ама чак мъж newsm78
Какви "негри" съм виждала в Ню Йорк, направо....  Heart Eyes Има и много грозни, разбира се, както има и грозни бели, така че не съм съгласна. А да не говоря какви проблеми щях да си навлека именно заради думата негър!  Tired
Добре, добре, people of color както обичат да се наричат. На мен повечето са ми страшно грозни, такива, които съм намирала за симпатични са били от смесени бракове или със силно европеидни черти.  Peace

Кайли последно раздели ли се с рапъра с лека педофилия или са заедно?


все още са заедно Two Hearts



+people of color
Скрит текст:


Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 20:25 от missoni

Общи условия

Активация на акаунт