Гласуване за Муха

  • 7 013
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Интересно, че и аз мисля същото за Лиляна, а тя води. Кой тогава гласува за нея???

# 31
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
 Peace
Интересно, че и аз мисля същото за Лиляна, а тя води. Кой тогава гласува за нея???
Тези, които не номинират, следят сеира и гласуват тихомълком!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Интересно, че и аз мисля същото за Лиляна, а тя води. Кой тогава гласува за нея???
+1 сигурно тези от балкона дето не пишат .

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Точно те са! Които бих номинирала в категория Мишки!

# 34
  • Мнения: 10 547
За мен е редно Бела в първия пост ясно да постави параметрите на категорията, защото и много гласуват, без да влагат особен смисъл в това, дори не се и задълбават да прочетат точната формулировка.

# 35
  • Мнения: 1 817
Мухи, мишки, плъхове... Стана зоо форум!  Mr. Green Laughing Laughing

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....Тези, които не номинират, следят сеира и гласуват тихомълком!
Естествено. През девет форума в десети в момента върви агитация да дойдат тук да гласуват.
Обърнете внимание, че отрицателните категории ще са с най-много гласове. А номинациите колко вяло бяха. Смятайте колко са мишките само.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 605
Peace
Интересно, че и аз мисля същото за Лиляна, а тя води. Кой тогава гласува за нея???
Тези, които не номинират, следят сеира и гласуват тихомълком!
Точно това си мислих преди малко!  Grinning

# 38
  • Мнения: 9 475
За мен е редно Бела в първия пост ясно да постави параметрите на категорията, защото и много гласуват, без да влагат особен смисъл в това, дори не се и задълбават да прочетат точната формулировка.

Каси, ти сериозно ли?! За първи път ли гласувате за Муха? В номинациите ясно пише за какво е всяка категория. Но понеже си ми една от любимките ще го спомена в началния пост.

# 39
  • Мнения: 24 366
Заложих на куци коне, но не се отказвам от тях - Жармен и Бонго

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Заложих на куци коне, но не се отказвам от тях - Жармен и Бонго

Ау, аз чак пък само за един гласувах, така се шашнах като видях Лиляна начело на класацията...

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Заложих на куци коне, но не се отказвам от тях - Жармен и Бонго
Споко, моето залагане се оказва, че дори
 не е било за кон... толкова е зле. Laughing

# 42
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
....Тези, които не номинират, следят сеира и гласуват тихомълком!
Естествено. През девет форума в десети в момента върви агитация да дойдат тук да гласуват.
Обърнете внимание, че отрицателните категории ще са с най-много гласове. А номинациите колко вяло бяха. Смятайте колко са мишките само.

Айде,  само да не се взимаме  прекалено сериозно....Чак пък от десетия форум не вярвам.... newsm78   Познавам ги. Peace
Вие верно приемате всичко на сериозно!  ooooh! Поне бонус точки за Лидъл има ли? Joy

# 43
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джой, подборката е направена след преброяване на номинациите. И още нещо (тъй като броя основно отрицателни номинации) в тях с името си номинират много малко хора! След като не се номинира, не е удачно да се изказваме за подборката! Peace
Освен че никак на съм тъпа, съм номинирала и броила достатъчно пъти, за да знам как става това. Казах и не ми е проблем да повторя, че крайният резултат като съвкупност от имена изглежда странно Peace. Най-вероятната причина Касита я е посочила.

А Лиляна като си хареса някой, ходи подир него от тема в тема да търси сгоден случай да го клъвне. И тези харесаните не са един или двама (всички си имаме по някой "любимец"), а солидна бройка. По този критерий отговаря на описанието "муха". След мен тази година не се е носила така упорито както миналата, та не ми е изявен фаворит. Обаче преди 12 месеца беше Mr. Green.

# 44
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Жармен и Полина

Общи условия

Активация на акаунт