Забременели след инвитро - тема 16

  • 40 584
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 973
Данди, честито мила! Живи и здрави-бебчо и цялото семейство!

# 706
  • Мнения: 629
Здравейте мамчета! bouquet
Честито мамче Dandiela,нека синчето ти расте живо и здраво,с много късмет в живота! Heart EyesНа теб бързо възтановяване Hug

Да се отчета и аз,вчера мина първия ми преглед-видяхме сакче и дори се чуха слаби пулсации вече.Много съм доволна,но сякаш все още не мога да повярвам ,че чудото  се случва!

# 707
  • Мнения: 786
честито на мама Дандиела и новото бебче в темата! Бъдете живи и здрави и много щастливи!

# 708
  • Мнения: 646
Честито на мама Даниела! Да сте живи и здрави  Hug bouquet baby_neutral Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 457
Dandiela, честито мамче! Да ви е жив и здрав малкия Велин и само радост да ви носи. Бързо да расте юнака, а на теб скоростно възстановяване!  Hug Моята бебка изживява такива радостни новини с неописуемо удивление и подскачане в корема.  newsm68

Бебе, ще стискаме кълки какво друго да правим... Ти в Надежда си в прекрасни ръце. Всичко ще бъде наред с вас, не го мисли. Това беше и моя първи избор на болница, но реших в последствие зимата да не рискувам и да пътувам на дълъг път.

# 710
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Честит син Велин, много ми харесва името  bouquet ! На мам Данди леко и бързо възстановяване Heart Eyes !

Вени и на теб честито сърчице  Heart Eyes !

# 711
  • Мнения: 1 487
Честита радост на мама Дандиела! Да расте здраво, щастливо и будно дете! Бързо възстановяване и да се прибират бързо вкъщи за една хубава семейна Коледа.
Вени браво за хубавите новини!
На моя преглед се видя, че ембрито се е пробвало да се раздели за близнаци и имам втори по-малък сак. Иначе сакче, жълтъчно мехурче и ембрионче отговарящо на седмицата. Малко ме притеснява, че не видяхме пулсации, но дано следващата седмица на прегледа видим туптящо сърчице.

# 712
  • Мнения: 4 097
Дандиела, честита радост!

Вени, браво! :*


И аз днес минах на предколеден преглед-човечето е добре за момента. Аз съм в 8г.с.+5.

# 713
  • Мнения: 629
Благодаря Ви момичета Hug Hug Hug
Искам нещо да ви питам,може да ви изглежда смешен и глупав въпроса ми,за което предварително се извинявам ,но не съм наясно и ми се иска да знам следното нещо:При трансфер на два бластоциста,и равитието само на единия какво се случва с другия т.е. Организма го изхвърля ли..или какво newsm78?

# 714
  • Мнения: 312
Влизам да честитя и тук прекрасните бебчета на Франи и Данди  bdbaloni bdbaloni
Леле за 2-3 дни колко много сте изписали  ooooh! Ще чета по-късно.
Не мога да повярвам, че аз съм на ред, някак си ми е странно, хем съм щастлива, хем и леко притеснена от предстоящото изживяване. А сега отчет от мен - малкия е около 2.800 кг, тоновете са наред, леко намалели околоплодни води. Док каза да не се натоварвам, че по Коледа го нямало и да стискам кълки поне до 28.12  Joy Joy Както вървят нещата, ще влезна при Декемврийките  Laughing
Титка, споко, прекарала те е варицелата и имаш имунитет  Laughing
Ани, Дивчо, и вашия ред дойде  Hug 

# 715
  • Мнения: 629
Момичета прегледите за ЖК в коя седмица се започват? newsm78

# 716
  • Мнения: 11 489
Зависи от доктора - стандартно към 12 г.с., аз се записах в 10 г.с, тъй като исках да ми пусне контрола на ТСХ.

# 717
  • Мнения: 3 191
Данди - да ти е честит Велин. Има прекрасни мерки, нека бъде много здрав, а на теб бързо възстановяване  Hug

Вени
-честито тупа-лупа! Много магичен звук  Peace При трансфер на две, може да се хване само едно, другото "изпада". ЖК по принцип след 12-та седмица

Пчеличке - браво за хубавите новини, другата седмица и на теб ще честитим тупа-лупа  Hug

Уфффф, отивам да спя...отворих компа да чета за една грешка, която ми излезе на колата....влязох да чета и тук....ужас, а утре ще трябва и да чистя  ooooh! Ай лека и мека  Hug

# 718
  • Мнения: 971
Ърт мога да ти препоръчам д-р Дяволов от Майчин дом.

# 719
  • Мнения: 216
Здравейте, бих искала да се присъединя към вашата прекрасна групичка. Вече съм в 11та г.с. с термин 7 юли, първа бременост след втори инвитро опит в болница "Надежда".
Имам и въпросче към вече преминалите ранният скрининг, с какъв ехограф (коремен или вагиналеп) се прави самия преглед?
 Хубава ден желая!

Общи условия

Активация на акаунт