Нова среща се задава,седмицата тя огрява!3.04-9.04

  • 4 395
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 884
Имаме направление за ортопед и исках да минем без допълнително заплащане поне тоя път, затова търся някой лекар, за който направленията значат нещо. Доколкото знам Алексиев не приема направления, а преглежда срещу 20 лв. Ако греша, поправете ме, но изказвам впечатления от личен опит.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 356
Габи, ние ходихме без направление при него, и май прегледа може с направление, но ехографа бил платен. На нас ни взе 15 лева преди 7-8 месеца беше. Можеш да го питаш, имаш ли му мейла? Той е любезен, отговаря.

# 32
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Габи, ние ходихме без направление при него, и май прегледа може с направление, но ехографа бил платен. На нас ни взе 15 лева преди 7-8 месеца беше. Можеш да го питаш, имаш ли му мейла? Той е любезен, отговаря.
точно така и не че направленията не важат, ама не стигат за ехографа
но Габи - ако ви трябва преглед, а НЕ ехограф - мисля, че няма проблем

МОЛЯ кажете ако знаете по тази тема нещо! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88975.0

# 33
  • Враца
  • Мнения: 871
Искренно ви благодаря момичета.Дано всичките ви пожелания се сбъднат!  newsm17  Знаете , че не ни е много до празнуване,но вдигнах наздравица за всички вас!  cheers Радвам се ,че съдбата ме срещна с вас! Благодаря ви още веднъж!  newsm51

# 34
  • Мнения: 2 543
Марго, макар и с леко закъснение - да си жива и здрава! Много, много радост ти желая! Hug  bouquet

# 35
  • Мнения: 462
ако е само до 2-2,5, добре ще е  Wink
аз май съм смахната за цял живот Embarassed ако ви кажа какви страхове ме гонят от време на време, ще ме пратите на психиатър, сигурно...затуй си мълча Sunglasses
agneshka наистина е добре ако съумееш да гледаш малко по-спокойно на нещата Simple Smile Децата боледуват, оздравяват...имат си и по-сериозни проблеми....за жалост...но така или иначе...те са достатъчно силни докато са деца Wink Моята най-добра приятелка и тя е така...все се взира в детенцето си и все се притеснява и то за дребни неща...Вярвам, че ако съумеем да не се взираме толкова в подробностите и нашия и живота на децата ни ще е по-лекичък Wink

# 36
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
gabiplus, за оформяне на свода има упражнения. Да ходи бос на боцкава повърхност, да търкаля с краче от онези продълговатите шишарки с тънките люспи, или просто сложи в една тавичка царевица за пуканки (пак дето е боцкава - на пазарите продават) и той да рови с крачета из царевицата.
Колкото може повече да ходи бос, и обувките да имат анатомична извивка, но не и тез прекалени подплънки - тук по магазините виждам предимно едни детски обувки с прекалено издигнат свод, което не само не стяга свода, ами е възможно и да му убива и да му пречи да ходи. Ако не вярваш, направи аналогична издутина в своята обувка и ще разбереш какво имам предвид. А в същото време продавчаките се скъсват да предлагат "ортопедични" обувки. Истински удобната подметка е като излята, съвсем леко извита и без допълнителни неща, напъхани под стелката.

# 37
  • Мнения: 4 414
Наде, за водата за съжаление, докато не се изплатят предишните задължения, нищо не може да се направи Sad няма значение, че сте нови собственици...докато старите не платят задълженията, не може да се прехвърля нищо...много е гадно, защото ти не си виновна за прегрешенията на предишните собственици, но това е положението.

# 38
  • Мнения: 3 698
Аидичка, няма как да ги предпазим от падане, аз бях на една ръка разстояние моята като падна и пак не успях да реагирам.Гледа се за повръщане, сънливост, разширени зеници и е важно да изплаче веднага.Да не изпадне в безсъзнание. Ако те излъжат за храната , кажи...
gabiplus, аз съм доволна от Кехайов, но също ходихме без направление.
При нас положението е следното-Лорка е добре, увеличи си храненията от 5 на 6 пъти, много ми е смешно  Joy Започва да си бута чикомобила, досега ходеше само на страни по мебелите, а с него започва и напред.Малко по инерция го дава, защото той тръгва и тя, за да не го изпусне ходи...ще се усъвършенства.
Стън, сигурно си кълбо от нерви, но ако имаш начин драсни някой ред, да те изслушаме и да се поразтовариш малко. Hug те.
Хубав ден на всички  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 232
Хубава седмица и от нас HugДано всички дечица са здрави и болестите да са си отишли със снеговете.
Ние вече горе-долу сме добре.Толкова исках да дойда и аз на срещата, но баш в събота пристига свекърва ми(не е виждала децата откакто са родени) и няма да мога и този път.Надявам се занпред все да успея някой път.

# 40
  • Мнения: 3 698
Нали наскоро говорехме за проговарянето, ето на какво попаднах
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88925.0

# 41
  • Мнения: 409
Здравейте всички,
Реших да напиша тука, че да не пускам нова тема, дано да прочетат майки от Варна с повече инфо...

Да се оплача, след няколко дневно ровичкане с еоказа, че в цяла ВАРНА-граде голям, няма нито едно место, където да се работи нещо подобно на водна терапия на деца с двигателни проблеми! НАПРАВО СЪМ ИЗУМЕНА, ...

Как е възможно такъв голям град да няма такива кинезитерапевти ли ... не зная какви специалисти, който да работят с такива деца, всеизвестно е каква огромна полза имат такива занимания с децата!

 #Cussing out

Все пак да попитам, дали някой е чувал за подобни неща във Варна, в нета има много инфо, но за София!

П.П. Сега като си помислих малко се сетих, че като попитах в ДОМ Младост (понеже там има закрит басейн) ми казаха, че преди години е имало! КОето означава, че все има хора, които са работили с такива деца. Мислих си, ако има майки във форума, който биха искали да запишеме децата на водна гимнастика, можеме да се организираме!

Май ще трябва да пусна отделна тема за това???

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 15:49 от КераЦудка

# 42
  • Мнения: 3 698
КераЦудка, ще разпитам, дано да има.Най-добре пусни тема все пак.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 262
За мене сигруно няма среща, отивам утре пак в мизерната болница, трябва да ходя всеки месец за наблюдение, миналия път ме държаха от сряда до понеделник чак! На всичкото тогоре не си говорим с мъжа ми от събот, е голям купон е покрай мене, не ще да си признае и да ми се извини и аз реших, че този път няма да прощавам първа, защото той е виновен!Много е детско и тъпо, ама така чувствам нещата и не искам да отстъпвам, защото после ми се качва на главата!
Иначе много се радвам на топлото време и искам да се разхождам, ама май няма с кого....
Поздрави на всички ви!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 677
Хей,Иги,я по-ведро!
Не се поддавай на такива настроения.Няма смисъл.Знам,че по време на бременност има такива моменти,но ти си толкова слънчева и хубава,когато се усмихваш!
Бързо извади от дълбоките резерви една голяма усмивка и си кажи,че всичко е наред!И вземи,че му прости на съпруга,а!?Така ще ти е по-леко.
Прегръщам те!
Теди Laughing

Общи условия

Активация на акаунт