Борба с килограмите

  • 4 619
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 964
То вие сте го казали квото има да се каже и аз съм като вас,хич не ми се мисли по темата,отдавна спрях да се оглеждам в огледалото,добре че поне мъжа ми го няма с по седмици в къщи да ме гледа каква съм и да ми се присмива.И мен ме питат кога ми е термина,момченце или момиченце ще имам,иде ми да гръмна някой.За цялата бременност качих 28кг  Close месец след раждането съм снела 14,остава още толкова от бременноста +10кг които качих като спрях да пуша преди да забременея,общо 24кг няма нищо работа  Mr. Green кърмя и се успокоявам че от това ще отсляабна.За фитнест ми казаха да забравя следващите 6 месеца.Секциото ми е върху старите операции,на практика станаха 3 операции една върху друга и доста трудно ще зараснат,за това не си и помислям за упражнения,аз едвам децата си нося.Те пък да са ми живи и здрави,така добре им се отразява кърмата,като на малки прасенца Мария за един месец е качила 1.210кг #Crazy, а София 1.150кг  #Crazy

# 16
  • Мнения: 7 640
Жане, те са шампиони, а дано колкото те качват, толкоз ти да сваляш Laughing

# 17
  • Мнения: 156
Здравейте момичета,
Жане специално към теб не мога да се сдържа и да не ти кажа колко са хубави мъничките.Боже та те не изглеждат на един месец а като големи какички!Да са живи и здравички!
А за килограмите...Аз също бях доста депресирана от факта че не мога да си нося дрехите.И се чувствуваш сякаш не си ти.Но това минава и се забравя с малко воля.При първото ми раждане което беше преди 17 години се възстанових много бързо за месец.Но сега с годините това сякаш е по трудно.Да ви призная от 3 дни пия това Златно чудо.И без да си въобразявам мога да твърдя че наистина убива апетита.Но това е само за майките които не кърмят.То има само билки ама...не се знае.Остават ми около 5-6 кг.Зорно е първите 3 дни.
И знам че не е добре да се яде след 16 часа.
А за ябълката не съм много съгласна да се сравнява с кола.Все пак небезизвестния Димков беше казал "Една ябълка на ден и няма    да имаме проблеми".

# 18
  • Мнения: 50
Ей, това с килцата е УЖАСНО  Close Аз имах късмет по време на бременността и месеците след това. Родих моите моми на 14кг над нормалното ми тегло. Е, свалих 3кг в последните 4 седмици от бременността, докато лежах в болница, но за щастие не беше за сметка на децата, а просто не ми се ядеше нищо освен плодове и зеленчуци. С раждането свалих 9кг, по време на кърменето 4 месеца свалих и останалите, даже и отгоре-много разходки(с километри), здравословно хранене и безсънни нощи. Всичко беше много хубаво до...тази зима(децата са 2г. и 9м.)- качих 5-6 кг и се чувствам ужасно  Cry Никога не съм имала корем, дори бременността ми пролича ЧАК в средата на 5-ия месец и нали се сещате сега какво ми е  newsm77 Та май чалъма му е никакви тестени и захарни изделия, повече движение, дори да не е активен спорт, защото предполагам,че повечето от вас като мен нямат време за ходене на фитнес и т.н.

# 19
  • Мнения: 412
и аз се присъединявам към БРИТ - момите на ЖАНА са като кукли  bouquet
а относно гимнастиката - още щом родих при нас дойде кинезитерапевт който правеше всеки ден масаж не само на бебчовци но и мен ме караше да правя упражнения - според нея веднага след като родиш започва възстановяването и трябва и движение;за себе си не мога да преценя дали имаше ефект от упражненията но пък наистита в един момент маханх 4-5 килограма - стана съвсем постепенно и не го усетих;ако някой се интересува мога да оставя координатите на жената но още веднъж повтарям - според мен всеки може и сам да се справи - изчакайте 9-10 месеца да минат и тогава мислете за диети и съответните производни ако килограмите не са си отишли сами покрай бебешкото гледане и кърмене Hug Hug

# 20
  • Мнения: 903
Oх, и аз съм от тежките случаи. След раждането качих 10кг и сега трябва да свалям над 20кг CryМного се ограничавам, но не смъквам нито грам Утехата ми е в децата и всеки път като ги погледна се чувствам много удовлетворена и забравям проблема с теглото. Нещо ми се обърка след раждането и не знам как ще отслабвам newsm78 #Crazy
Хубавото е че мъжът ми ме харесва.
mishlentze не обръщай внимание на мъжът си  не се тревожи от поведението му, те мъжете са си сбъркани и понякога в такива случаи не знаят как да реагират. Скоро си родила и за него също е малко или много стресиращо. Всичко ще се оправи. Браво за разделното. Чувала съм , че много помага, ама аз нещо нямам воля да го спазвам. Успех на всички. Ние сме благословени и това са дребни кахъри Grinning

# 21
  • Мнения: 964
Момичета мерси много за милите думи.Маймунки се хранят и надават много добре на един месец вече сме 3850кг и 3720кг  Heart Eyes

Дидип гледах ви снимките,много са сладки куклите,те колко големички се родиха?

# 22
  • Мнения: 481
Аз много килограми като цяло не качих по време на бремеността - 15-16 кг. След като родих не се теглих, но два месеца по-късно ми бяха останали 2 килограма до теглото от което започнах и 4 от това с което се чувствам идеално. Сега не зная как съм (довечера ще проверя) с килограмите, но корема ми изглежда ужасно  #2gunfire
Не мога да си вляза в старите дрехи!!! Въпреки че матката ми се прибра много бързо и като ходих на преглед два месеца след раждането лекаря ми каза, че ако не е знаел че съм родила въобще нямало как да разбере... Размерите на матката ми били като на нераждала жена  Laughing
Но за сметка на това кожата на корема ми беше толкова опъната, че още не може да се прибере... Нямам нито една стрия, но и отпред и от страни е отпуснато.... Като сложа някоя по-тясна дреха и всичко стърчи и ... #2gunfire Винаги съм била слаба и сега това много ме тормози.... Но и аз съм до някъде виновна, че и опражнения не правя, чакам всичко да се оправи от само себе си, но май няма да стане....

# 23
  • Мнения: 7 803
Веселина същия купон е и при мен Cry

# 24
  • Мнения: 3 336
и аз се присъединявам към БРИТ - момите на ЖАНА са като кукли  bouquet
а относно гимнастиката - още щом родих при нас дойде кинезитерапевт който правеше всеки ден масаж не само на бебчовци но и мен ме караше да правя упражнения - според нея веднага след като родиш започва възстановяването и трябва и движение;за себе си не мога да преценя дали имаше ефект от упражненията но пък наистита в един момент маханх 4-5 килограма - стана съвсем постепенно и не го усетих;ако някой се интересува мога да оставя координатите на жената но още веднъж повтарям - според мен всеки може и сам да се справи - изчакайте 9-10 месеца да минат и тогава мислете за диети и съответните производни ако килограмите не са си отишли сами покрай бебешкото гледане и кърмене Hug Hug

Мацките на Жането наистина са страхотни  bouquet
Виктрес, при нас също идва една кинезитерапевтка - Дора Панталеева, да не би да е същата? Аз също правя упражненията, но засега ефект не виждам Rolling Eyes
Онзи ден изкарах само на салати и вечерта варено пилешко и да ви кажа 1 кило си замина Whistling Но на следващия ден ми стана лошо нещо и прекратих. От утре обаче подновявам разделното Peace

# 25
  • Мнения: 3 336
Аз много килограми като цяло не качих по време на бремеността - 15-16 кг. След като родих не се теглих, но два месеца по-късно ми бяха останали 2 килограма до теглото от което започнах и 4 от това с което се чувствам идеално. Сега не зная как съм (довечера ще проверя) с килограмите, но корема ми изглежда ужасно  #2gunfire
Не мога да си вляза в старите дрехи!!! Въпреки че матката ми се прибра много бързо и като ходих на преглед два месеца след раждането лекаря ми каза, че ако не е знаел че съм родила въобще нямало как да разбере... Размерите на матката ми били като на нераждала жена  Laughing
Но за сметка на това кожата на корема ми беше толкова опъната, че още не може да се прибере... Нямам нито една стрия, но и отпред и от страни е отпуснато.... Като сложа някоя по-тясна дреха и всичко стърчи и ... #2gunfire Винаги съм била слаба и сега това много ме тормози.... Но и аз съм до някъде виновна, че и опражнения не правя, чакам всичко да се оправи от само себе си, но май няма да стане....

Весе, и аз от това страдам- цял живот съм била слаба, 7 години съм работила като манекенка и сега просто като се видя в огледалото и не мога да се позная. Особено корема ми винаги е бил много стегнат и повечето блузи за лятото са ми с гол пъп Joy Сега май всичко ще завещая на сестра ми Rolling Eyes
Лошото е, че и по магазините всички свестни дрехи, които се продават, са прилепващи към тялото, особено в коремната област #2gunfire
Като си помисля, че преди се имах за пълна, цял живот съм гледла да свалям килограми и като си гледам снимките от преди направо ми е смешно,че съм се чувствала дебела hahaha Joy
Онзи ден бях при гинеколожката и я питах кога ще се прибере тая матка ме изгледа така Shocked и каза, че тя отдавна се е прибрала и това, което ме прави да изглеждам още бременна е отпуснатата коремна стена.  Embarassed А гинеколозите винаги са се оплаквали, че ми е много стегната коремната стена и не могат да напипат нищо отдолу Confused
Дано да сте прави, че е възможно да имам предишната фигура или поне нещо близко да нея Thinking

# 26
  • Мнения: 156
Момичета ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО
и фигурите ще си върнем но не става бързо, малко търпение.Не мога да повярвам че точно аз го казвам, за търпението става въпрос, но е факт!
Я не се  депресирайте!Имате по важна задача в момента.Килограмите междудругото ще се свалят.А през това време може и да не ядем нали??!!! Laughing

# 27
  • Мнения: 481
Вчера се претеглих  Mr. Green
Преди да забременея бях 51-52 кг. Два месеца след като родих станах 54 кг, а сега отново вече шест месеца по-късно съм си пак 54 кг.....  #Crazy
Не съм мръднала нито грамче....... А си правя страхотни разходки с количката почти всеки ден по не зная колко километра...., качвам я и я свалям до третия етаж, абе въобще натоварване физическо си имам.... Ама това е положението...

# 28
  • Мнения: 903
Момичета мерси много за милите думи.Маймунки се хранят и надават много добре на един месец вече сме 3850кг и 3720кг  Heart Eyes

Дидип гледах ви снимките,много са сладки куклите,те колко големички се родиха?
Жане, мерси и твоите принцеси са невероятни  bouquet
Едната се роди 1,850кг, а другата 2,250кг и двете 46см. Бавно качваме кг. Сега на 7м нямат 7кг, но важното, е че наддават, и мама с тях Embarassed Embarassed Embarassed

# 29
  • Мнения: 7 640
Диди, къде се загуби Hug
Съвсем нормални са ти децата на кг Peace

Общи условия

Активация на акаунт