Парти по случай тринадесетия рожден ден на BG-Mamma

  • 17 487
  • 95
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 544
BG-Mamma навърши 13 години.
По този повод искаме да поканим всички вас, които сте част от BG-Mamma,
да дойдете на нашето тържество, за да празнуваме заедно.



Кога?
На 05.12.2015
От 17.00 ч. до 18.30 ч. - детско парти с Дядо Коледа и много подаръци за всички малчугани
От 20.00 ч. - парти с много музика, танци, игри и изненади

Къде?
Гр. София, зала 10 на Националния Дворец на Културата на 8 етаж в централна сграда. Упътващи табели ще бъдат поставени по пътя към залата от централния вход на НДК и от страничния вход покрай Студио 5.

Задължителен дрес код:
Усмивка!
Ако вие не си носите, ние ще ви я осигурим.


За доброто настроение на партито ще се погрижи Парти агенция Маска.

Гостите ще се насладят на апетитни хапки от VIP Catering, ароматни вина от Alexandra Estate и вкусна торта от Cadiffe Cake Art.

Няма рожден ден без подаръци и затова сме се погрижили да има изненади за всички гости, защото всеки един потребител на BG-Mamma е рожденик.
Подаръците ще бъдат осигурени от Bioderma, Zlatna ribka, L'Erbolario, Ozone.bg, Orax, RevitaLash, Smile Factory, Zag Zodiak, VST Sport, Горски Дом-Трявна и други.

Всички празнични усмивки ще бъдат заснети от обективите на Damayanti & Lansky Studio Photography и Kamelia Ilieva Photography.

Със съдействието на Producer Company CODE.

Молим всички, които ще се присъединят към нас на скромния ни празник, да попълнят анкетата.

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 16:18 от Pедактop

# 1
  • Мнения: 2 024
 bouquet Честито!!! Желая много успехи за напред...! Simple Smile Simple Smile Simple Smile bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
в първия момент много се вълнувам от подобни събития - дечица, веселия, подаръци. И после се сещам за вируси, сополи, особено в този сезон как всеки си води полуболните деца навсякъде...може би и аз вече не съм добре покрай все невероятните болести на моето дете, но ...не бих отишла с детето ми заради тези притеснения  Rolling Eyes

# 3
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Честито! Много готино! Кой ще ходи? Mr. Green
И аз се замислих за децата, ама то може и без тях по-късно. Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Бих дошла на вечерното парти. Сама.

# 5
  • Мнения: 29 475
Ще дойдем! Благодаря за поканата!  Heart Eyes bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз със сигурност съм там  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз съм заявила твърдо участие  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 344
Здравейте
Не искам да съм груба , но отново правя дружеска забележка , която се отнася за всички медии =-ВСИЧКИ
всички знаем , че НДК е в гр . София , но не ви пречи да уточнвате в писаният си , че става въпрос за гр София

# 9
  • София
  • Мнения: 285
ЧЕСТИТО!!!!
Все напред и нагоре и само успехи! И все така да ни радвате и да ни бъдете полезни  Laughing
И една питанка: вечерното парти е за възрастни така ли, т.е без деца?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Мдааа, и аз бих дошла, но много ми е далеч София.

Приятно прекарване на всички, които ще отидат! Grinning  bouquet

# 11
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
А има ли опция на детското парти двама възрастни с едно дете?!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 573
И една питанка: вечерното парти е за възрастни така ли, т.е без деца?

За възрастни е, но не е изрично написано, защото терминът "парти за възрастни" може да прозвучи малко двузначно  Laughing

# 13
  • Мнения: 840
А има ли опция на детското парти двама възрастни с едно дете?!

Разбира се. Бройката на децата е важна, за да може Дядо Коледа да подготви достатъчно подаръци за всички.

# 14
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
А има ли опция на детското парти двама възрастни с едно дете?!

Разбира се. Бройката на децата е важна, за да може Дядо Коледа да подготви достатъчно подаръци за всички.

Това е чудесно.Трябва да го съгласуваме с ММ и стига да сме в София ще дойдем.

# 15
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 451
По някаква случайност, пак в същия ден, пак в НДК, само че по обед,
ще бъдем на друго фирмено, детско парти...
Нооо явно няколко часа по-късно ще се върнем и за това.  Grinning

# 16
  • Мнения: 498
о, там сме) Растете и само напред  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 3 033
И ние сме там. Благодарим за поканата! Още много години да празнуваме заедно!

# 18
  • София
  • Мнения: 285
И една питанка: вечерното парти е за възрастни така ли, т.е без деца?

За възрастни е, но не е изрично написано, защото терминът "парти за възрастни" може да прозвучи малко двузначно  Laughing
Joy Правилно, но не бях съобразила това  Laughing

# 19
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 103
Жалко,че не сме от Сфия, иначе с кеф бихме дошли. Желая на сайта много просперитет и все така голяма посещаемост. Няма да крия,че ми е слабост и с голямо удоволствие влизам всяка сутрин с кафето. Страхотни сте! bouquet Hug

# 20
  • Мнения: 2 653
Ще има ли подсигурен гардероб?
Можем ли да дойдем с количка и ако да, ще има ли някакво място до залата/в нея (нямам представа колко е голяма) на което да я оставим и да е под осигурен надзор?
Въпросите са ми породени от това, че паркирането в непосредствена близост е затруднено и ще е много по-удачно да се дойде с градски транспорт. Съответно задължителните елементи са количка и зимни якета Crazy

Сигурна съм, че сте се погрижили за тези неща, но все пак бих искала да съм сигурна.
Благодаря за поканата!

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз и Strelche ще ви уважим и ще се уважим взаимно  Grinning

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 580
Прекрасно!
Ще бъде хубаво да видя някои стари муцуни!

# 23
  • Мнения: 840
fiona, залата има гардероб. Ще бъде подсигурено и място за колички.

# 24
  • Мнения: 2 653
fiona, залата има гардероб. Ще бъде подсигурено и място за колички.

О, благодаря за потвърждението!
Ще дойдем и ние на детското парти.  Simple Smile

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 580
Спомени от старите ленти...

Една от първите, ако не и първата среща през далечната 2005!

Скрит текст:



# 26
  • Сф
  • Мнения: 10 669
Ще дойдем на детското парти! Честито на най- готиния сайт!  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 500
Иска ми се да дойда, но пък самичка.... Confused

ЕДИТ - Подходящо ли ще е да ме придружи 12 годишен младеж? Въпросът ми е към редактор, тоест дали ще е за мънички дечица?

# 28
  • Мнения: 6 323
Nefertarri, за детското тържество или за вечерното питате?

За детското тържество ще има осигурен кът за най-малките до 4-5-годишни дечица. Ще има и аниматор и игри, които ще са за по-големите - между 5-6 и 10-12 годишни. За тийнейджъри предполагам вече ще им е скучно и прекалено детинско забавлението с Дядо Коледа (имайки предвид моя 13-годишен тийн - поне от 2-3 години няма интерес към съвсем "детски" тържества), но разбира се няма забрана или изрично поставена граница за възраст на децата.

По отношение на вечерното тържество личното ми мнение винаги е било, че не е подходящо за деца, но пък винаги е имало присъстващи дори и по-малки деца Simple Smile
Сигурна съм, че и да дойдете сама, няма да скучаете и бързо ще се запознаете с много хора и ще се забавлявате. Ако ще се чувствате по-комфортно, придружена от младежа - заповядайте с него.

# 29
  • София
  • Мнения: 39 783
По отношение на вечерното тържество личното ми мнение винаги е било, че не е подходящо за деца, но пък винаги е имало присъстващи дори и по-малки деца Simple Smile
Като моите например  Laughing

# 30
  • Мнения: 4 500
Благодаря за отговора  bouquet
Принципно питах за детското, макар че ако го доведа при малки дечица, ще ме обяви за луда  Crazy

# 31
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
А може ли приятелка,която няма регистрация във форума да дойде с 5-годишния си син на детското парти?Ние се отказваме, защото мъжа ми ми е подготвил нещо извън София за 5.12., но пък и споделих на нея и идеята и допадна.

# 32
  • Мнения: 251
Записах се за детското парти с едно дете Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 891
С удоволствие ще дойдем, с едно дете. Ч>Р>Д> bouquet bouquet bouquet

# 34
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ще дойдем! Аз и синчето. Ще ми се да дойда и на партито за мами, но не знам дали ще успея...
Много благодарим за поканата!

# 35
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Много хубава идея с Дядо Коледа Peace
Аз се отбелязах в анкетата с едно дете на 6г.

# 36
  • Мнения: 1
Ще присъствам с един придружител и едно дете.

# 37
  • София
  • Мнения: 285
И ние с дечко ще дойдем  Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 7 050
Ще дойдем с две деца  Grinning

# 39
  • Западен парк
  • Мнения: 395
И аз съм с вас. С двете по - малки деца.

# 40
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
Ще дойдем с две деца  Grinning
И ние. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 261
Благодаря за поканата Hug Hug  Hug
Ще присъствам с едно дете.

# 42
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Няма да можем да дойдем, защото сина ми е с вирус Sad

# 43
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
Аз ще дойда с близначките  newsm03 newsm44 newsm03

# 44
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Благодаря за поканата! И аз ще дойда.
 bouquet

# 45
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Благодаря за личното отношение към потребителите!
Малко ми липсват Мамма и Татти и приятелите от преди 10г... но живота е промяна
Желая много, много по 13г да сте живи и здрави, за невероятната фантазия, с която осигурихте един по-хубав свят - този на приятелство, подкрепа и другарство в БГ мамма реалността!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 017
Благодаря за поканата, ще дойда и аз  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 28 641
Благодаря за поканата. Ще дойда със сина ми на детското парти  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 065
Сърдечни благодарности за поканата bouquet.
Ще присъствам на детското парти с едно четиригодишно торнадо Wink Grinning( всеки ден ме пита вече стана ли събота...), а на вечерното ще бъда сама.

# 49
  • София
  • Мнения: 816
Ехаааааа.....влизаме в пубертета.Ще бъде чудесно,пък и дъщеря ми беше рожденица на 2-ри,пък утре ще и е честването за РД,ще се зарадва на още едно парти.То за нея всяко РД е като нейно,толкова се радва.
На екипа на БГ МАМА здрави,успешни,все така позитивни и креативни. bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 6 260
Ще пропуснем - болни сме Sad

# 51
  • София
  • Мнения: 8 394
За пръв път ще присъствам на такъв рожден ден и от разкази на приятелки, с които се запознах благодарение на БГ мама, знам, че ще бъде много хубаво! Чакам тържеството с нетърпение! Да, навлизаме в пубертета. Simple Smile Дай Боже заедно до критическата и още по-нататък Wink. УСПЕХ БГ МАМА bouquet

# 52
# 53
  • Мнения: 54 493
И аз вече имам снимки от партито, Бонго ми изпрати. Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 28 641
А снимките от професионалните фотографи тук ли ще бъдат качени? Аз не правих никакви, разчитам на тях.  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 196
Партито беше невероятно!  Heart Eyes
Благодарим на БГ-МАМА за страхотното настроение и всички подаръци за малчуганите!
Всички страхотно се забавлявахме,дори и ние големите,и нас ни накараха леко да се раздвижим Hug
Джуджанко беше страхотен водещ-аниматор,организацията прекрасна!  bouquet bouquet bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 39 783
Аз пак не успях да дойда. Тръгнах да се разболявам в началото на седмицата и предупредих мъж ми, че ще води малкия на купон. И той се съгласи.
Мина ми неврагличния пристъп, но се сдобих с убава хрема, ама както си трее. Днес почти цял ден спах.
- Нали трябваше да водиш Алекс на купон?
- Кога това и къде?
Но вече беше късно Sad

# 57
  • София
  • Мнения: 2 817
Благодаря на Mamma, Tatti, Адри, Exquisite и всички останали за страхотните партита днес. Успях да присъствам и на двете.  bouquet Hug

Tatti успя да модерира и партито като форума и изгони един присламчил се в началото, който даже и не знаеше какво е bg mamma.  Joy hahaha

# 58
  • Мнения: 6 323
Благодаря на всички, които успяха да дойдат на тържеството и го направиха толкова весело и прекрасно!
Съжалявам, че имаше доста хора, които не успяха да дойдат поради една или друга причина, но обещавам събиранията да са по-често... и не само на софийска почва.



Скоро очаквайте и още снимки от празника!


Желая на всички ви весело посрещане на предстоящите празници и здрава, успешна, късметлива и много щастлива Нова 2016 година!


# 59
  • София
  • Мнения: 1 573
Благодаря на всички, които дойдоха и на тези, които не успяха, но искаха да дойдат.
Обещаваме занапред да сме по-редовни с партитата с повод и без повод  Hug

# 60
  • София
  • Мнения: 6 159
Благодаря, че ви има! Благодаря за партитата!  Hug

Адрѝ, благодаря за организацията и за това, че беше усмихната през цялото време и на двете партита.  bouquet

И не на последно място- благодаря за подаръците.  bouquet 

# 61
  • София
  • Мнения: 1 017
Благодаря ви за страхотното парти!!! На Адри,на Mamma и на всички останали. Благодаря и за подаръците, разбира се  bouquet
Бяхте страхотни, наистина  Hug

# 62
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Благодаря от свое име и от името на 6 годишният ми син, който се раздаде в танците и игрите!
За пореден път се убедих, че децата на Бг мамите са най- добре възпитаните и изобщо гледаните! Wink

# 63
  • Мнения: 2 716
Специални адмирации за малкият човек - голям водещ  bouquet

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 768

Обещаваме занапред да сме по-редовни с партитата с повод и без повод  Hug
След всеки  хубав купон, човек си казва това, но не се получават нещата.
А иначе за купон, който да е извън София се говори от 5 години, но досега не се е случил. Wink

# 65
  • София
  • Мнения: 1 573
don domat, амбицираш ни да докажем, че този път не си права. Още снощи започнахме да обсъждаме какво да направим пролетта  Party


А аз много държа да подчертая, че снощи незаслужено обрах лаврите за организацията и в цялото си притеснение пропуснах най-важното - да благодаря на тези, без които нямаше да се справя по никакъв начин. Знам, че е късно, но искам да го направя тук.
Това са страхотните момичета от рекламния екип на BG-Mamma, които изиграха ролята на Дядо Коледа и не само, че старателно избраха и подготвиха, но и сами донесоха всички подаръци на събитието.
Също и на прекрасните момчета от VIP Catering и The Code, които не само показаха, че си разбират от работата, но и не се поколебаха да помогнат с много повече от това, което се очаква от тях.
И не на последно място на Цецо от Парти агенция "Маска", който неуморно усмихваше всички още от сутринта.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 159
Ах, този Цецо.  Heart Eyes  Grinning


Адрѝ и екип,  bouquet

Пия си чая във втората чаша с логото на бг мамма, надявам се догодина да имам трета.  Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 3 424
Много весело празненство за децата! Благодаря за приятното изживяване!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 768
don domat, амбицираш ни да докажем, че този път не си права. Още снощи започнахме да обсъждаме какво да направим пролетта  Party

OK Адри.  Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 1 626
Както всеки рожден ден на Bg-Mamma усмивките са много, прекрасните срещи и запознанства - безценни,въпреки че този път го видях от различен ъгъл,но още повече оцених всички приятели,които имам от форума  Hug
Адри бе безапелационна във всяко отношение  bouquet и всичко беше така както трябва,даже надхвърли моите очаквания...аз обаче съм много нещастна че не успях да си попея (не събрах кураж този път Blush) , а се кълнях на Tatti че ще се включа активно...нищо - следващия път ! Усмихнат и спокоен Никулден на всички  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 4 473
И аз да благодаря за страхотния празник!
Честит Рожден Ден, Bg-Mamma! Да сте живи, здрави и винаги толкова прекрасни!
Марина, Юли, Благодаря ви, че ви има!
Обичам ви! Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 247
Когато нещо е хубаво, да си го кажем!
Купонът за 13-я рожден ден на БГ-Мама беше страхотно организиран, а водещият добре ни позабавлява  Grinning
Танци, хапване и пийване, че и подаръци!!!  Hug bouquet

Винаги ме радва, когато някой прави такъв мил жест.
Оставам с много приятни чувства.

Благодаря ви Мама и Тати. Да сте живи и здрави и все така успешни и обичани!
Пак да ни съберете! newsm51

# 72
  • Сф
  • Мнения: 10 669
Някой има ли още снимки да качи?

Благодаря на всички за партито! Thank you people, thank  you!   Sunglasses

# 73
  • София
  • Мнения: 1 573
Очакваме още доста снимки. Особено от детското парти. Ще публикуваме и тук.

# 74
  • Мнения: 247
Еййй, забравих за детското парти да напиша.

Много му се зарадваха и малкият и приятелчето, което заведохме.
Не спряха да танцуват и подскачат.  Joy

# 75
  • Мнения: 261
Благодаря за чудесния празник!!!
По думите на детето е било "много яко".
Всичко беше на ниво и многооооооо забавен водещ.
Благодаря и за подаръците, които получих!
Благодаря на  БГ мамма, че я има и нека я пребъде!!!
Честит празник!!!! Hug  Hug Hug

# 76
  • Мнения: 2 653
И аз благодаря за детския празник и за подаръците!
Успех и все повече поводи за празнуване!

# 77
  • София
  • Мнения: 7 050
Благодаря ви за прекрасният празник, който организирахте за нашите деца! Бъдете здрави, все така успешни и много щастливи!

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Благодаря за детското парти!

Аз не можах да дойда на вечЕрното, уви. То как мина?

БГ-мамма, цял ден пиша с новата химикалка от вас и се усмихвам!!!

# 79
  • София
  • Мнения: 2 672

Благодаря ви и за детската веселба и за вечерния купон. Като старателна баба доведох внука си на тържеството с Дядо Коледа, на което той се забавлява искрено и се смя от сърце. Но не успя да види бг мамата. Току-що отново говорихме за съботното парти и той сподели, че е било страхотно, но все още не знае коя е бг мамата и иска да я види. Дойдохме в темата, паказах снимката и юнакът вече е доволен. Казва, че освен хубавото тържество, което е организирала мамата е и много хубава!  Heart Eyes

Благодаря ви, мили хора!  bouquet

# 80
  • Мнения: 6 323
Отново благодаря на всички за милите думи, за пожеланията, за настроението и за усмивките!
Искрено съжалявам, че не успяхме да присъстваме с Татт на детското парти!
(като живи хора с три деца, бяхме "сюрпризирани" с разболяване на малката и трябваше спешно да реорганизираме програмата си, като за жалост се наложи и дъщеричката ни да пропусне срещата с Дядо Коледа и да се забавлява)

marina_vladi, моля те, предай на внука ти личните ми благодарности за комплиментите. Обещавам, че при следващото събитие непременно ще се запознаем лично.

Утре очакваме снимки от детското парти от фотографката Камелия Илиева.

А ето част от прекрасните моменти, уловени от Ивелина Чолакова - Дамаянти на вечерното парти
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=889869

Целият албум

# 81
  • Мнения: 1 065
И аз да благодаря от мое име и от името на четиригодишната ми внучка за приятното ни изкарване на двете партита на БГ Мамма. 
За целият екип, поддържаш сайта - пожелания за весели Коледно-Новогодишни празници, здраве, успехи, късмет!

# 82
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 491
Беше страхотно! Както винаги☺ Благодаря от сърце за усилията, времето, енергията и желанието, за мисълта в най-дребните детайли, за всичко! Адри, Мамма и Татти-бяхте великолепни, както винаги😙

# 83
  • Мнения: 6 323
Ето и снимките от вечерното парти на Камелия Илиева

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=890516


Очакваме с нетърпение и снимките от детското тържество.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 573
Вече имаме снимки и от детското парти, заснето от Камелия Илиева.

Нямаме право да публикуваме публично детски снимки без изричното съгласие на родителите, затова подбрахме няколко общи кадъра от забавата, които можете да видите тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=890952

Достъп до пълния албум ще имат само гостите на партито. За да го получите, моля да ни пишете на e-mail: igra@bg-mamma.com, като упоменете потребителското си име и електронната поща, с която сте регистрирани във форума.

Още веднъж благодарим на всички, които дойдоха и изпълниха залата с детски смях!

# 85
  • София
  • Мнения: 28 641
Има страхотни снимки, благодаря!  Grinning

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Благодаря!  bouquet

# 87
  • Мнения: 1 065
И тук да ви благодаря, Екип на БГ Мамма  bouquet, че помогнахте на една баба,  да види първите стъпки на своето внуче във ,,форумното общество'' Wink Laughing
Хубави празници, здраве и просперитет!

# 88
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте, писах на имейла за снимките от детското парти, но нямам отговор или снимки в пощата. Дали да пиша там отново? На пощата ли се пращат снимките или по друг начин?

# 89
  • Мнения: 6 323
Snoopi, за жалост не откриваме писмо от Вас.
Tatti вече трябва да Ви е писал на лични.


Пожелаваме на всички весели празници много здрава, успешна, късметлива 2016 година с още много поводи за празнуване, положителни емоции, забавления и усмивки!

# 90
  • София
  • Мнения: 1 345
Благодаря за бързата реакция и тук! Весели празници и щастлива нова година!

# 91
  • Мнения: 1 196
Тази година ще има ли парти?
Миналата година беше страхотно преживяване и децата много се забавляваха. Heart Eyes
Поздрави на целия екип  Hug bouquet

# 92
  • Мнения: 472
Тъй като видях ,че по темата е писано днес,тъкмо навих МП да отидем а то се оказа,че било за миналата година Joy

# 93
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Аз се надявам да има пак и дано този път успеем да идем.Миналата година пратих една приятелка и тя каза,че е било много забавно и за 5-годишния и син и за кака му,която беше на 13.

# 94
  • Мнения: 29 475
Беше чудесно миналата година! Ако има тази, пак ще дойдем!  bouquet

# 95
  • Мнения: 1 788
Не знам за парти, но рожден ден не може да няма.
По тоя повод - честито!

Общи условия

Активация на акаунт