Слън4ева пролетна седми4ка - 03/04 - 09/04

  • 5 215
  • 253
  •   1
Отговори
# 240
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Майка, имаш ли Skype да ти zвънна ?....

# 241
  • Мнения: 5 183
Принципно имам от скоро
Но имахме някакви проблеми с компютъра във връзка с новата по-бърза конекция /боудбенд/ + експертната компетентност на нашия тати и сега май не ще ...

# 242
  • Мнения: 5 183
Майка, имаш ли Skype да ти zвънна ?....

Имам  Sunglasses

# 243
  • Мнения: 6 390
Привет  Grinning
Майка,
и аз не виждам нищо
на Охарич се вижда  Wink

Амейке,
късно отиваш  Crossing Arms Wink тази година няма да се засечем в БГ  Rolling Eyes

Тук времето се скапа, скапа ... добре че поне тати си идва да ми оправи настроението  Wink Heart Eyes Laughing

Смърфчета
много объркано  Laughing Laughing Laughing
Боряните и те много станаха  ooooh! Wink Laughing
Няма шега, няма майтап  Wink важното е че се разбирате за кой става въпрос  Wink Grinning

а аз чакам бързия нет... ама май като се върнем от бг ще да е, че да пускам Skype Wink

# 244
  • Мнения: 5 183
Токущо се 4ух с Амей4ето, даже я видях - нея и палмата й.
Благодаря за загрижеността!   bouquet

# 245
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Токущо се 4ух с Амей4ето, даже я видях - нея и палмата й.
Благодаря за загрижеността!   bouquet

 Blush Hug Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 5 183
имам си хитрушкооооооооооооооооооооооооооо!!!
То4но това направих, Амейски - изтрих вси4ко от профила. Ка4их наново снимката в оня сайт и с Копи и Пейст я ка4их пак в профила.
 bowuu Sunglasses

# 247
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
имам си хитрушкооооооооооооооооооооооооооо!!!
То4но това направих, Амейски - изтрих вси4ко от профила. Ка4их наново снимката в оня сайт и с Копи и Пейст я ка4их пак в профила.
 bowuu Sunglasses

 smile3501 smile3501 smile3501, майка...и аz го виждам хитрушкото...сега спокойно можеш да спинкаш....лека нощ и  smile3524 и сладки сънища от нас... Hug Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 5 183
Ох  ooooh!
Отивам да лягам удовлетворена  Sunglasses

# 249
  • Мнения: 980
zdraweite
Сега аz да си раzкажа.. Tired
3имата май стана много далга или неzнам какво, но напоследак съм се депресирала много лошо. Плановете zа Бг пропаднаха, Томаситката отстапи отпуската си на една колежка (в смисъл тя искаше също да почива около Великден), родителите ми пищят, 4е искат да ни видят, ние не можем да тръгнем  и така...
Та миналата седмица реших, 4е ако ще и небето да се продъни zаминавам си zа БГ..zа дълго.. Sunglasses
и в4ера просто си реzервирах най_скоро6ния полет и то4ка...еднопосо4ен Sunglasses Ще се връщам, когато се по4увствам по_добре Crossing Arms и аz съм човек, и аz душа нося Naughty Искам по кафетата с приятели, боzа и кебапчета всеки ден Mr. Green и спокойствие.. пък може и на кръчма с певица да ида...  Mr. Green Crazy и до Бургас да се пусна... да ям рибка в някое капанче на брега  Wink...

# 250
  • Мнения: 6 390
 Maika
и аз вече го виждам хитрушко  Hug
Браво
Хайде и останалите момичета  Wink давайте

# 251
  • Мнения: 7 430
Добро утро от Хамериката Wink
Моето пате пак кашля....като за световно Sad Започвам пак с бабините деветини и елачи ooooh!

Амейка - довечера ще е събирането  Wink


Ох  ooooh!
Отивам да лягам удовлетворена  Sunglasses

Отивай, отивай - иаз виждам една сладка усмивка на аватара ти Hug

# 252
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Дидка, много е неприятно това с кашлицата, дано по-бързо се стопли при вас и Вики да се оправя  Praynig
Приятно изкарване на годишнината   bigdance2
И лека нощ от Европата  smile3524

# 253
  • Мнения: 5 183
О, Дидка, пак ли се разкашляхте?! Аман зна4и! Питай за някакъв комплекс от витамини да му даваш да закрепите имунната ситсема. Аз на вашата възраст давах, по препоръка на аптека, мултивитамини за малки де4ица във формата на сироп4е. 

Тедсън, напълно те разбирам. Искам и аз, ама няма. А Тедсън4о как прие това твое решение?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт