Как обличате бебето през нощта?

  • 27 796
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 841
Като се слага плътно чувалче,не се покрива със завивка нали?

# 31
  • Мнения: 520
http://www.amazon.co.uk/Slumbersac-Sleeping-Standard-Weight-appr … F36W0K0SV658M7XME

TOG е плътността на чувалчето. Има различни видове чувалчета за различни температурни условия.

# 32
  • Мнения: 3 841
http://www.amazon.co.uk/Slumbersac-Sleeping-Standard-Weight-appr … F36W0K0SV658M7XME

TOG е плътността на чувалчето. Има различни видове чувалчета за различни температурни условия.



Благодаря!Много полезно Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 860
Ако потърсите в OLX на чували, на нови, излизат разни фирми, които шият по поръчка с дадени от вас размери, и си избирате десен и плътност. Аз така съм поръчвала на сина ми.

А чувалите, които употребявате не покриват ръцете предполагам? Не е ли студено на ръчичките?

Има и такива с ръкави, на мен ми се струват много като усмирителна риза  Laughing Ползвам без ръкави, и като е облечен с нещо с дълъг ръкав, мисля, че хич не му е студено.

# 34
  • Мнения: 683
Мерси за информацията  Simple Smile обаче на мен примерно почти винаги ми са завити ръцете и ми се струва, че и на бебето може да му е студено. А като почнат да се въртят чувала не се ли усуква около телцето  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 532
Сега виждам, че Angel Baby имат и по-големи размери чувалчета - първото ни беше от тях и бях много доволна от качеството. Само ципът е малко слаб и се съсипа след 2-3 месеца. Така или иначе ще взема пак тяхно, ако малката продължава с отвиването.

# 36
  • Мнения: 1 412
Дъщеря ми спеше до 3,5 г. с чувалче, от раждането буквално. По-удобно нещо за мен не е измислено. Имахме всякакви варианти - супердебели, като космонавт, ватирани с ръкави, без ръкави, много тънки като памучна пеленка за лятото. Обаче от един момент нататък бях принудена да ги прибера - умаляха й, не намирах по-големи, а и махнахме нощния памперс, сътветно я вдигах по няколко пъти да пишка и с чувал беше невъзможно трудно.
За мен беше голям шок да я намирам абсолютно отвита и замръзнала. И досега ми се случва да я завивам по 6 пъти на нощ  Confused

до 3г в чувал? Не се ли върти? От както направи годинка, моята не иска да спи в чувала, защото се увива около нея.

# 37
  • Мнения: 3 841
Здравейте на всички!
Купих чувалче на Хипо д ръкави,които се махат.Еми преродих се! Simple Smile
Благодаря ви!

# 38
  • Мнения: 11
Чувалче Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 412
Моето дете спи открито по цяла нощ, чувал не търпи, много се върти. Слагате ли чорапогащник през зимата?

# 40
  • Мнения: 3 138
Една от най-веселите теми Laughing Laughing завивки, чорапогащи Laughing Вие с какво спите през нощта? Същото е и при бебето. Торбата я приемете като олекотено одеяло, с каквото предполагам спите. Слагате ли си допълнителни завивки отгоре? А спите ли с чорапогащници? Най-вероятно не, нали...

# 41
  • София
  • Мнения: 8 672
Чорапогащник слагам под панталона ако излизаме навън и е с яке, а не космонавт.Но в студено време .
Вкъщи се е случвало да е само по чорапогащник.
Нощем спи с пижама, нямаме ватирани или някакви по-дебели.Не иска чувал и спи отвит.По-голямата част на нощта спи при нас и не му е студено, но и в кревата си да беше-нищо не му става и си е здрав.
Миналата година, като беше малко бебе спеше с боди с къс ръкав, отгоре цяло боди или ританки и блузка и завит(ако си е в неговото легло).Не съм се разправяла да му обличам специални пижами. Започнах да му обособявам пижами след 3-4 месец.

# 42
  • Мнения: 1 026
Здравейте. Нашето бебече ще е  лятно. Чудя се ще може ли да спи с тези пелени и трябва ли да има нещо отдолу, или отгоре? newsm78

# 43
  • Мнения: 5 259
Провери колко мл попиват и при какво количество започват да пропускат.
От моето бебе ми прави впечатление, че когато не се буди нощем да яде, на сутринта памперсът е почти сух. Ако се е будило много пъти, съответно прелива.
Ако ползваш такива пелени и се буди нощем, не пречи при събуждане да му сменяш подложката.

# 44
  • Мнения: 520
Това не са пелени/памперси ,а пелени тип чувалче наречени swaddling blankets for babies
http://www.amazon.com/gp/product/B01416H58I/ref=s9_cdeal_hd_bw_b … pf_rd_i=302868011

Разбира се,че бебето се облича отдолу.Това е завивка/одеало/чувалче. Според сезона и температурите в помещението се и избира и облеклото на детето.
Удачно е за новородени до 2-3 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт