Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 45

  • 69 327
  • 754
  •   2
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 9 590

Благодаря за новата тема  bouquet

# 16
  • Мнения: 11 747


Случайно и набързо.  Laughing
Ще трябва да претапицирам дивани, че да видим. Тапицера иска да ми продава дамаска, не съм ги видяла неговите, но се притесних, че няма да ми харесат. Ще видим, бездруго имал много работа сега, по- натам....
Всъщност, Богиня, ти не ползваше ли и ти някакъв тапицер? Да ми дадеш координати?

# 17
  • Мнения: 677
Богиня, имам и външен хард диск 1 терабайт, а и облак си имам Laughing
Така че не се притеснявай да споделяш обилно Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Барб, изобщо не съм се съмнявала, че ще се получи при теб! Жълтото легло е чудесно, както и столовете на Г-ца Димитрова приятно внасят слънцето в стаята. При мен на големи площи не ми действа добре, но в по-малки размери е балсамико, особено това жълто, което го има в някои икейски шкафове:)
И аз искам да попитам за кордите, отделно ли си купи корнизите или те са част от системата? Тук предлагат както релса така и корнизи, но мога ли да купя други?
http://ramki-bg.com/category/111/deco-rail-okachvane-i-interiorna-dekoratsia.html


Ivelia умишлено изчаквах да видя реакцията ти, не се изненадах особено всъщност.

Скрит текст:
Мисля си относно харесването на нещата и предложенията на „старите кучета“  - искрено ли  е или е продиктувано от всеобщото човешко поведение да ласкаем и да се възхищаваме на тези, които имат „по-висок статут“ от нас в дадена област. [/i]

Забелязвам одобряването на една или максимум 2 интериорни линии, които определят плочките, цветовете на стените  и т.н. Като пример ще дам адмирирането на сивото и заклеймяването на топлите цветове.  Това е толкова въздействащо, че за малко и аз да боядисам един етаж в сиво и след това да потъна в депресия

      Споделем мнението, че:
Цветът е енергия и всеки има нужда от различна палитра за да балансира живота и емоциите си. Например  аз купих две мостри на цветове на Дулукс – една сива(по препоръка на форума) и една в бежово неутралната гама, намазах по едно достатъчно  голямо парче от стената и се опитах да чуя вътрешния си глас. Е, той категорично отхвърли сивото поне на този етап от живота ми.

# 19
  • Мнения: 494
Вдигна се гюрюнтия и се събра народът!
И Пина си дойде Hug

Шайнбокс,много ги загледах тези камини и страшно ми допадат!
По принцип съм планувала един масивен шкаф под телевизора,ама там сега като гледам,една такава камина би ми паснала идеално! Само не знам,дали няма да нагрява много телевизора и дали няма опастност да се развали  Thinking
Ваяна,ти и преди си пускала снимка на твоята,ама ще е хубаво да ни я припомниш! Твоята на какъв принцип работи?

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 11:13 от Има ли значение?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 995
Припомнете ми, моля, коя беше троянската фирма с красивата маса с дървен плот и метални крака?

# 21
  • Мнения: 494
Ваяна,уютно изглежда! А не нагрява много, нали?

Асос,заповядай http://www.olimpia.bg/pagebg.php?P=64 !

Собствениците вече ще трябва да плащат такса на Лейдито Grinning

# 22
  • Мнения: 1 748
Шайнбокс,много ги загледах тези камини и страшно ми допадат!
По принцип съм планувала един масивен шкаф под телевизора,ама там сега като гледам,една такава камина би ми паснала идеално!

Има ли значение, имай предвид, че офертата в buyvip изтича за няколко дни. На принципа на vivre, secretzone и т.н. Иначе аз съм купувала от там комплект прибори за подарък, наистина бяха прекрасна изработка и много си заслужаваха цената. Колежките също поръчват понякога.

Ето още малко есенно настроение. Просто листата са много красиви:




# 23
  • София
  • Мнения: 1 390
Има ли..., не нагрява много, да, не може да се разчита на нея за основно отопление, само за уют.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Пина, ползвах една жена. Много съм доволна. Ще ти пратя телефона й на лични.
Но не съм сигурна дали ще ти вдигне, наскоро я търсех и тя не ми отговори Sad

Ема, да не те мисля, значи Simple Smile

# 25
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Ема, страхотна снимка на новата тема  bouquet

Барба, както винаги перфектна. Нямам вече малки деца, но с интерес  разгледах всеки детайл от стаята. Перфектно.

За Дорис и всички любители на индустриалния стил един лофт с много бетон, тухли и .. котки.
Изненадващо всичко ми допадна и установих, че с удоволствие бих живяла там.

# 26
  • Мнения: 494
Има ли..., не нагрява много, да, не може да се разчита на нея за основно отопление, само за уют.
Идеално ми пасва Grinning
Шайнбокс, за амазон съм наясно с принципа, но ако не е тая оферта, ще е някоя друга! Но ти благодаря, че ми го даде като идея bouquet Бях виждала камината на Ваяна и още тогава ми беше харесала,ама виж,че хич не се бях сетила,че може и при мене да се интегрира! А  таман досега обработвах съпружието за масивен шкаф и успях да го навия, сега ми се отвори нов фронт за борба Grinning

Vanvel, бързо човек може да си промени мирогледа,нали Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 16 202
 Animal Snail

# 28
  • Мнения: 1 536
Запис и от мен в новата тема.

След Коледа съм безработна, юхууу  Mr. Green, така че ще ви досаждам по - честичко. Мисля да накича и стаите с малко история, та съвсем ще се включи подобаващо, а не само с "акъл".

И за да не съм съвсем офф, пускам няколко екстериорни снимки на Берген от воаяжа. Mr. Green

1, 2, 3, 4, 5, 6,

# 29
  • София
  • Мнения: 2 995
Мерси, Има ли 💐

Следващата ми спалня, не че има много интериор  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт