Проблеми с детето

  • 1 349
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Ще съм Ви много благодарна ако ми отговорите. Аз и съпругът ми сме притеснени за поведението на нашия син, който е в 8 клас. Понякога е много позитивен и добронамерен, друг път направо скандалжия, а в повечето време затворен в собствената си черупка. Говорим многократно и според него всичко е наред. Има като че ли някакво напрежение и агресия в него. Според някои учители е страхотен, а според други "странна птица". Аз самата съм педагог и съм помагала на много ученици и родители, а не мога да се справя със собственото си дете. Имам чувството, че в него живеят двама човека - добър и направо "зверче". Какво да правим?

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Здравейте,
Забелязала ли сте синът ви да има някакви проблеми, вън от обичайните, които да идват от тези промени в настроението му - примерно по-слаб успех от обичайния, по-малко приятели от обичайното и т.н.?.
Ако "регистрирате" подобни промени е добре да го заведете на психолог, ако е обратното обяснете, че от подобна смяна на настроенията може само той да пострада и че това не ви харесва и няма да толерирате гневните му избици и толкоз.
Даниела Тахирова - психотерапевт

Общи условия

Активация на акаунт