Априлска седмичка /03.04- 09.04/

  • 3 418
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 856
Пета, сигурна съм че ще постигнеш мечтата си. Поздравявам те за силата и позитивизма  Hug

При мен, както и очаквах, инсето се отлага. Снощи фоликула ми беше 17 мм, съвсем нормално порастнал за 11 ден от цикъла, но сутринта ходих да ми измерят пролактина и се оказа че е в горната граница. По тази причина доктора не иска да рискуваме с инсе. Увеличи ми дозата на Парлодела и след 10 дни пак ще го изследвам.

# 91
  • Мнения: 3 010
Peta, и аз искрено ти съчувствам, тука все следях дали ще се похвалиш и си мислих 4есто за теб. Съжалявам..........  Sad

# 92
  • Мнения: 303
Пета много съжалявам миличка - поеми си въздух и започвай отново - няма да се предаваме ... поне не без бой.
Миленка най-сетне попрочетох нещо и тук - напоследък рядко стигам до форумите Sad Желая ти успех и стискам палци.

# 93
  • Мнения: 7 716
Пета, много съжалявам Cry и ми е много мъчно за теб. Cry

Милена, успех.

Mur, съжалявам, че се отлага процедурата. А защо лекарят смята, че е рисковано? Евентуална бременност ли? Ще се пазите ли?

# 94
  • Мнения: 856
Mur, съжалявам, че се отлага процедурата. А защо лекарят смята, че е рисковано? Евентуална бременност ли? Ще се пазите ли?
Единственият риск е че вероятността да си хвърлим парите на вятъра е голяма (цитирам док. и съм съгласна с него напълно).
Отлагаме процедурата, защото завишения пролактин повлиява негативно качеството на яйцеклетката и по този начин намалява шанса за успех от инсеминацията. Няма да се пазим, ще разчитаме на естествена инсеминация  Wink

# 95
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Няма да се пазим, ще разчитаме на естествена инсеминация  Wink

 luvbed fertilization newsm10 newsm51

# 96
  • Мнения: 1 951
Мърче, стискам палци  Grinning

DenJi, а ти къде се губиш? Кротуваш си нещо?  Laughing

# 97
  • Мнения: 2 120
Много съжалявам за Пета, помня цялата история и ми стана мъчно, заради несправедливостта понякога. Но сигурно е за добро.
В същото време ти се възхищавам на оптимизма, Пета. Чудесно  е, че ще продължиш да се бориш. Успех.

Стискам палци на Милена. Твоята борбеност трябва да бъде възнаградена скоро.

# 98
  • Мнения: 3 010

DenJi, а ти къде се губиш? Кротуваш си нещо?  Laughing


Ами Marinski , просто нямам какво да кажа. Нищо ново не се случва на хоризонта. Нищо не правим в момента и някакси загубих интерес към всичките подробности относно проблемното бебеправене. Дори и желание нямам за последното. Таааа незнам каквото е рекъл Господ, то се видя, че с усилия от наша страна не става. Аааа най-вероятно следващият месец ще се свържа с док. за лапарото и така с мен.

Marinski тенкс за вниманието  Wink

# 99
  • Мнения: 1 951
Нищо не правим в момента и някакси загубих интерес към всичките подробности относно проблемното бебеправене. Дори и желание нямам за последното. 

Aaa, така няма да се разберем  Naughty Хайде стягай се и горе главата  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт