Звездни компромати- 266 част

  • 75 746
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
може да е пускано https://www.youtube.com/watch?v=0GeTkNT8yDA ,но това Окрасяване на елхата в припева ми бърка незнам къде..... #Cussing out

# 721
  • София
  • Мнения: 23 097
Това е първата роля на Лео, която съм гледала и бях абсолютно убедена, че актьорът е с умствени дефицити. Брилянтен беше, направо издуха Джони.
Това е и моето мнение. Не го знаех кой е този актьор тогава, но бях сигурна, че не може да е "нормален" човек.

# 722
  • Мнения: 31 206
Андрушко, чакам те на финала на Фермата другата седмица в Плейн. Детската серия, големките номера ще ти станат. Само внимавай воден от новата любима, да не вземеш опаковъчните хартии, че и овците ще ти се смеят, не само форумските глигани т.е. аз. За справка как да направиш прилично нещата- Слави на концерта си.
Безплатен съвет- избягвай обаче черепите големи, щото и без това ти е несъразмерно големшка главата та да не прекалиш и да си развалиш сексапила! Peace
п.п. и носи цъките, зарежи лещите, по-интелигентен изглеждаш и си подчертаваш сексапила, който доста дами тук откриха. Сигурна съм, че си изненадан, досега май само аз те исках, но сега вече имам здрава конкуренция. Blush Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 8 220
Марайчето е хубаво дете, но по-добре да не пее.

# 724
  • Мнения: 17 546
Скрит текст:


Една снимка, която ме върна много назад.  Heart Eyes
Скрит текст:


И се наложи да обясня на детето, че "момичето" (понеже ме попита кое е това момиче) сега е този мъж:


Това е първата роля на Лео, която съм гледала и бях абсолютно убедена, че актьорът е с умствени дефицити. Брилянтен беше, направо издуха Джони.
Филмът беше разтърсващ! Такава игра правят всички, че само от мисълта за това ми става хубаво, а не съм киноман.

# 725
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, един от най-сполучливите филми на гръндж-ерата е това. Заедно с "Бени и Джун" пак на Джонката са ми любимите от онова време. А Лео беше много зрял актьор още отпреди този филм.

# 726
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт