ПОДОБНО НА НИСКО-ВЪГЛЕХИДРАТНАТА ДИЕТА

  • 5 948
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 809
Наистина има ефект от тази диета.Мои познати са отслабвали с нея,но аз като я започнах и на втората седмица се чувствах като натровена,не можех да ходя до тоалетна smile3550,не се чувствах добре.Иначе се свалят килограми ,но това ядене само на месо и  яйца не ми понесе добре на мен SadМоже би не съумявах да си разнообразявам менюто,не знам newsm78

# 16
  • Мнения: 93
Добре де, ясно за плодовете и въглехидратите, макар че е много полезно се приемат плодови захари. Ама палачинките и те съдържат въглехидрати - какво има според вас в брашното и яйцата?!

# 17
  • Мнения: 1 951
Добре де, ясно за плодовете и въглехидратите, макар че е много полезно се приемат плодови захари. Ама палачинките и те съдържат въглехидрати - какво има според вас в брашното и яйцата?!
да в брашното е въглехидрат,но колко брашно слагаш в сместа за палачинки и колко ти се пада в една от тях?Съмнявам се че само от палачинка мнооого се дебелее,виж от палачинка със шоколад или сладко да.
А в яйцата е ясно какво има - белтъчини и мазнини.

# 18
  • Мнения: 254
 От доста време чета тук за диетите,но все не намирах подходящата за мен.Може би и волята липсваше Mr. GreenОбаче от днес съм на точковата и взе че ми допадна. Така,че ме пишете в редиците Mr. Green

# 19
  • Мнения: 86
аз от 2 дни съм на някаква такава диета сомо месо и зеленчуци, но незнам към зеленчуците влизат ли царевицата и картофите , ако някои знае моля да ми каже

# 20
  • Мнения: 13 512
аз от 2 дни съм на някаква такава диета сомо месо и зеленчуци, но незнам към зеленчуците влизат ли царевицата и картофите , ако някои знае моля да ми каже


Царевицата и картофите са въглехидрати. Аз свалих за 6 месеца 15 кг с тази диета и съм сигурна,че работи,но я правих много стриктно. Зелен1уците са позволени във втората  фаза- 15 до 28 ден.

Общи условия

Активация на акаунт