Лечителят Алекс Орбито

  • 1 179
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Здравейте, интересува ме понеже научих, че въпросния лечител има посещения в България, как мога да разбера кога са те? Къде се организират? Каква е цената и как въобще мога да запазя час?
Благодаря предварително! Ще съм благодарна, ако запознати хора дадат и мнение за лечението, което прилага... Знам, че на доста от вас като се поинтересуват какво точно прави ще им се стори абсурдно, както и на мен в началото, но когато човек не може да намери решение на конкретен проблем, се насочва към алтернативната медицина и се надявам да успея! Хубава вечер!

# 1
  • Мнения: 2 485
В списание 8 често пишат за него. Дали няма да има инфо в страницата им?  newsm78 иначе при търсене в интернет по ключови думи може и да излезе нещо... не се сещам друго сега.

# 2
  • Мнения: 2 450
Във фейсбук провери дали няма евент, там зарибяват често за подобни "височайши" посещения.
А тези организират екскурзии за будали, опс извинявам се "семинари" и "лечения", ако им пишеш на мейла сигурно ще си признаят дали ще го водят дядката, такова де, лечителя насам:
http://www.pyramidofasia.org/bulgarian/index.html

Последна редакция: чт, 03 дек 2015, 18:04 от faiona

# 3
  • Мнения: 1 572
Записвам се да следя.

# 4
  • Мнения: 2 616
Мой приятел ходи при него два пъти и казва, че няма смисъл да си давате парите. Той има наблюдения и върху други, които са го посещавали. Той самият е останал разочарован и смята, че става дума главно за реклама.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 450
Верно ли "алтернативен" гуру е само плод на реклама, въх, не мога да си представя такова нещо.
 Joy

# 6
  • Мнения: 2 485
El Mariachi, а какво е станало, когато твоят познат е ходил?

# 7
  • Мнения: 2 616
El Mariachi, а какво е станало, когато твоят познат е ходил?


Нищо. Той ми каза, че никакъв положителен ефект не е усетил. Изрично го питах. Той смята, че просто става дума за пари и съответно реклама. Grinning Разбира се, всеки е свободен да посети който си реши лечител, врачка или гадател(ка), стига да има пари. Grinning Един руснак например взима по 800 лв на сеанс, за да ти даде указания за бъдещето! Питах приятел, който реши да ги даде тези пари, какво толкова си заслужаваше, но така и не разбрах.  Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт