AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 82 829
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Един любим ексфолиант, заедно с маслиновия Heart Eyes

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2015/12/avon-planet-s … lotos-flower.html

Жалко, че вече не се предлага серията. Tired

# 31
  • Мнения: 2 191
а отзиви за шампоаните Naturals за боядисана коса?Както и за обем
Онзи от Real techniques синия с арган ужасно ми хвърчеше косата от него и малко се чудя дали да тествам "натуралните"
Да знаете и от други марки добри шампоани за боядисана коса? Simple Smile
До сега харесах на Оrzene и Garnier

# 32
  • Мнения: 327
Дъщеря ми ползва този за обем с малината и много си го харесва.Аз съм имала с алоето и доста добре хидратираше косата ми.Мисля,че цялата серия Натуралс е сполучлива.Докато тези на Адванс ми замазваха косата ,с тази серия нямам този проблем.

# 33
  • Мнения: 1 825
Новият от тези шампоани, с крушата, някой пробва ли го вече?

# 34
  • Мнения: 4 770
Здравейте!
Вчера получих гланца за устни Ultra glazewear нюанс Mullbery и лака за нокти Magic effects mineral crush нюанс Rose quartz. Гланцът е страхотен, точно това розово, което ми отива, гъст, кремообразен, издръжлив, с мокър блясък и мирише на плодов сладолед...
Обаче с лака се видях в чудо - ноктите ми се качат навсякъде и едвам го изтърпявам от снощи. Питах в лаковата тема, но да попитам и тук - имате ли такъв проблем и как го разрешавате, с топ или по друг начин? Лакът е с металически частици, по-скоро глитър, отколкото пясък. Благодаря ви!

# 35
  • Мнения: 2 191
само с топ  Simple Smile

# 36
# 37
  • Мнения: 2 692
И аз слагам топ. Даже стават по-блестящи и наситени цветовете.

# 38
  • Мнения: 4 770
Благодаря на всички.

# 39
  • Мнения: 17 987
Като се ползва ексфолиант за тяло ползва ли се и душ гел?

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Като се ползва ексфолиант за тяло ползва ли се и душ гел?

Зависи какъв е ексфолианта, но по принцип са 2 различни продукта. Скраба не трябва да се пени. Има ексфолииращи душ гелове, след които примерно може да се пропусне. Както прецениш че ти е ок на теб. Аз понякога пропускам душ гела, но рядко.

# 41
  • Мнения: 13 825
Като се ползва ексфолиант за тяло ползва ли се и душ гел?

Тези на ейвън не го предполагат. Любимите ми са на Планет спа с маслина и с акай, отскоро и руската бяна с хвойна. От тях цялата баня и кожата ухае с часове. Във фитнеса често имам запитвания с какво се къпя защото аромата се носи на талази. Просто тези продикти на серията са ненадминати.

# 42
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 132
Похвалвам серията за коса на Advance - BB. Правят ми косата мека и гладка без да хвърчи. Много трудно си харесвам продукти за коса и рядко ми действат качествено, но тези са върха. Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 3 754
Пръстена не отговаря на размера....взех най-малкия,но ми е голям...Въпреки това е страхотен.Споделям,защото преди също съм купувала и ми бяха точни.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт