Хубаво лятно чувалче?

  • 2 538
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 599
Ох, и аз искам ТСМ-ско ама няма  Cry

# 16
  • Мнения: 1 114
Аз мисля да си поръчам от family-bg. Зимното ни е от там. На Baby Kingdom е и струва около 15 лв. Десенът е много красив. 
Струва ми се, че са по хубави от тези на Vip baby.

# 17
  • Мнения: 585
Аз мисля да си поръчам от family-bg. Зимното ни е от там. На Baby Kingdom е и струва около 15 лв. Десенът е много красив. 
Струва ми се, че са по хубави от тези на Vip baby.

Точно на тази фирма е и нашто  Grinning

# 18
  • Мнения: 47
Миналата събота купих от Илиенци чудесно лятно чувалче от борсата на ВисВиталис. От двойно памучно трико, много мекичко и 100% памук. Цена на дребно 7лв. Цена на едро 4,70лв, но не знам какви са условията за пазаруване на едро.

# 19
  • Мнения: 47 991
в тцм на ул.ильо войвода има чувалчета по 4 лв,малко омърляни са обаче

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
в тцм на ул.ильо войвода има чувалчета по 4 лв,малко омърляни са обаче
Само омърляни или и дефектни?Летни или тези синьо и бяло с пух вътре?

# 21
  • Мнения: 585
Тези синьо и бяло не са с пух а с вата.
Не знам защо така ги рекламират навсякъде.
Има такова.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Тези синьо и бяло не са с пух а с вата.
Не знам защо така ги рекламират навсякъде.
Има такова.
Няма значение важното,че топли много.Имам си такова зимно,искам лятно чувалче

# 23
  • Мнения: 1 599
Та летни ли са тези на Ильо Войвода...ако ги има още де  newsm78

# 24
  • Мнения: 47 991
чувалите са по4 лева,от тези синьо и бяло,не са много дебели,в 2 размера са-бебешки и големи,не са дефектни,но някои стоят като ползвани Wink
от там сме взели лятна количка с минимален дефект на плата за 25 лева,но сега има само триколки,без дефекти по 100 лева
мъжа ми ее взел-понеже всъшност той ходи-на каката страхотно яке за дъжд за 5 лева,но го е избирал много,а на малкия-буйки ест.агнешка кожа за 3 лв,редовна цвна
друго не се сещам,освен да потърся телефон ако някой се интересува
чували летни няма Sad
това е  bouquet
иначе информацията е от днес

# 25
  • Мнения: 47 991
май търсите летни и не съм много полезна,но аз много се зарадвах на тези,ззащото си нямах

# 26
  • Мнения: 2 242
Миналата събота купих от Илиенци чудесно лятно чувалче от борсата на ВисВиталис.
можеш ли да обясниш къде е ВисВиталис, ориентировъчно поне?

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Така и не намерих нещо, което да ми отговаря на изискванията, или плата не ми харесваше, или беше тясно, или пък разцветката, затова накупих платове и дадох да ми ги ушият по моя кройка  Peace




А някоя снимчица, няма ли  Blush

# 28
  • Мнения: 47 991
тъй като днес видях дебелите чували синьо и бяло на тцм,за които говорите,да кажа чче моите не са такива,нито с патета
отгоре са с бяло,а надолу синьо и червено каре,представляват нещо като памук и подплата,но не са дебели много,е ,през горещините няма да ги ползвам,но иначе мисля целогодишно да ги ползвам newsm78
може би не обясних добре? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт