Търся филм, сериал... – Тема 8

  • 115 016
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 318
Здравейте!
Търся един филм... мисля че беше фантастика,даваха го много по кабеларките преди години.
Смътно си спомням,че един мъж,май беше някакъв военен,трябваше да пази на нещо като граница. Толкова нямаше хора при него , че най-добрия му приятел беше някакъв гущер/или нещо такова/ и като го убиха се беше ядосал много...
Нещо като антиутопия.
Малко странно описание,но това помня само...  Laughing

# 706
  • Мнения: 7
Здравейте, търся един сериал, който се въртеше по тв в средата на 80-те. Мисля, че беше полски или чешки. Помня малко от него-един от докторите имаше рана на брадичката, и бързаше към болницата. Но впоследствие почина. Това беше в една от последните серии. За съжаление само това помня-бил съм малък, когато го излъчваха

# 707
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 147
Здравейте, търся един сериал, който се въртеше по тв в средата на 80-те. Мисля, че беше полски или чешки. Помня малко от него-един от докторите имаше рана на брадичката, и бързаше към болницата. Но впоследствие почина. Това беше в една от последните серии. За съжаление само това помня-бил съм малък, когато го излъчваха

не помня лекаря с раната, но чешки с болница е "Болница на края на града" Peace

# 708
  • Мнения: 11
Здравейте,

сигурно съм гледала този сериял преди 15 години, даваха го по Нова. Мисля, че ставаше дума за колежани първи курс в щатите, за ежедневието им. върти ми се нещо от сорта на випуск 94 ...опитвала съм се да го търся няколко пъти, но без успех

Благодаря!

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 4 495
Випуск 96 е сериалът.
И тук са питали за него. Може някой да е отговорил- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241577.330

# 710
  • Мнения: 2 643
Здравейте!
Търся за една приятелка един от романтичните филми по Диема Фемили "Любовна присъда". Опитах се да го намеря но не успях. Вероятно го има във Вибокса или Ютюб, ама не го открих. Ето снимка и две рекламни клипчета, ще съм благодарна ако можете да ми помогнете.

https://www.vbox7.com/play:fbdb7382f3

https://www.vbox7.com/play:1dc2fbd4b9

# 711
  • Мнения: 11
Випуск 96 е сериалът.
И тук са питали за него. Може някой да е отговорил- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241577.330

Благодаря много!!!

# 712
  • Мнения: 4
Здравейте.....
 Преди 12-13 години..май беше 2004 ..не знам точно, доста рано сутринта даваха анимационен "сериал"...Ох, не знам как да го обясня ...някакъв гарван с артрит ли беше с нещо такова...имаше другар, заедно спасяваха град на име Мегатрополис ли, Метрополис ли, от някакъв злодей имаше и някаква "вълшебна " машина...Не знам..само това си спомням и даже не съм сигурна колко е точно...Ако някой си сеща , ако не за името, то поне нещо повече, да сподели...много ще бъда благодарна, защото след малко ще ми се пръсне главата от мисли и търсене .... Laughing

# 713
  • Мнения: 32 067
Не мога да се сетя за името на един игрален филм. Много хубав и страшен. Някаква лаборатория отглеждаше акули, но им променяше ДНК-то. И станаха едни бели после. Само това помня. Някои сеща ли се?

# 714
  • Мнения: 279
Не мога да се сетя за името на един игрален филм. Много хубав и страшен. Някаква лаборатория отглеждаше акули, но им променяше ДНК-то. И станаха едни бели после. Само това помня. Някои сеща ли се?

http://www.imdb.com/title/tt0149261/ ??

# 715
  • Мнения: 32 067
Много благодаря  bouquet

# 716
  • София
  • Мнения: 99
Здравейте търся един филм . Накратко давали са го през 90 или в часа на уорнар брадърс или в часа на дисни . Разправя се за група деца които след самолетна катастрофа попадат на самотен остров и се борят да оцелеят . НЕ Е ПОВЕРИТЕЛЯТ НА МУХИТЕ . В групата имаше и момичета и момчета . Спомням си за момче - чернокож който слушаше музика от уокмен , а също имаше и смъртен случай . Единият от пилотите беше затворен в нещо като затвор . Имаше брат и сестра , който се караха но се сближиха много .

# 717
  • Мнения: 199
Здравейте,
повдигам въпрос за един доста стар сериал, който аз сега чак започнах да гледам - Отчаяни съпруги.
Не мога да намеря субтитри за 4 сезон. Препратките от замуднда или не са активни, или няма нищо в тях. Опитах в темите за сериала /за което съжалявам, защото прочетох неща, до които не съм стигнала и ме хвана яд  Grinning /. Ако някой може да помогне, ще съм много благодарна.

# 718
  • Мнения: 32 067
Ами търси в сайтовете за субтитри -  субс.саб и унакса.

# 719
  • Мнения: 705
Здравейте,
повдигам въпрос за един доста стар сериал, който аз сега чак започнах да гледам - Отчаяни съпруги.
Не мога да намеря субтитри за 4 сезон. Препратките от замуднда или не са активни, или няма нищо в тях. Опитах в темите за сериала /за което съжалявам, защото прочетох неща, до които не съм стигнала и ме хвана яд  Grinning /. Ако някой може да помогне, ще съм много благодарна.

Възможно е да няма субтитри за този сезон,май повечето хора гледат с бг аудио което също е с HD качество и дублажа е много добър.

Общи условия

Активация на акаунт