Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~145

  • 27 146
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 642


    Моля ви, момичета, има ли начин да ми постнете  петъчната серия на Парчетата, че я изпуснах?

    Какво толкова сте му набрали на Ерканчо. Аз не бях забелязала, че не се целува. Но скоро четох в един наш вестник, че в Парчетата май го склонили заради фабулата да го направи. Ми така се прави рейтинг в Анадола. Иначе е добър актьор, а и ми харесва като мъжко излъчване. Е в краката е доста слаботелесен. Но не се набива толкова. Имат го пред вид при снимките, явно.

# 16
  • Мнения: 36 752


Сега Мерием повече ми харесва....

# 17
  • Мнения: 36 752


    Моля ви, момичета, има ли начин да ми постнете  петъчната серия на Парчетата, че я изпуснах?

    Какво толкова сте му набрали на Ерканчо. Аз не бях забелязала, че не се целува. Но скоро четох в един наш вестник, че в Парчетата май го склонили заради фабулата да го направи. Ми така се прави рейтинг в Анадола. Иначе е добър актьор, а и ми харесва като мъжко излъчване. Е в краката е доста слаботелесен. Но не се набива толкова. Имат го пред вид при снимките, явно.

 Hug Hug Hug

коя петъчна серия  newsm78 newsm78 newsm78 сериала се излъчва в понеделник...
аз съм баба гледачка и нямам възможност...когато Злати
се появи, защото пишем двамата с внука  Grinning

# 18
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813


    Моля ви, момичета, има ли начин да ми постнете  петъчната серия на Парчетата, че я изпуснах?

    Какво толкова сте му набрали на Ерканчо. Аз не бях забелязала, че не се целува. Но скоро четох в един наш вестник, че в Парчетата май го склонили заради фабулата да го направи. Ми така се прави рейтинг в Анадола. Иначе е добър актьор, а и ми харесва като мъжко излъчване. Е в краката е доста слаботелесен. Но не се набива толкова. Имат го пред вид при снимките, явно.
Hug Hug Hug

коя петъчна серия  newsm78 newsm78 newsm78 сериала се излъчва в понеделник...
аз съм баба гледачка и нямам възможност...когато Злати
се появи, защото пишем двамата с внука  Grinning
Ани, Орси пита за сериите по БТВ.....но не знам дали се качват някъде.... Thinking

# 19
  • Мнения: 41 690


    Моля ви, момичета, има ли начин да ми постнете  петъчната серия на Парчетата, че я изпуснах?

    Какво толкова сте му набрали на Ерканчо. Аз не бях забелязала, че не се целува. Но скоро четох в един наш вестник, че в Парчетата май го склонили заради фабулата да го направи. Ми така се прави рейтинг в Анадола. Иначе е добър актьор, а и ми харесва като мъжко излъчване. Е в краката е доста слаботелесен. Но не се набива толкова. Имат го пред вид при снимките, явно.

Орси или Криси(за по-кратко) Hug питаш за сериите по БТВ.Всичко беше изтрито от В бокса,когато започна сериала! Peace Сега го има във Войо!Потърсих и ги открих епизодите свалени от Дата Бг.тук! Peace

Ето 25еп. от 11.12.! Peace
http://online-seriali.com/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%8F%D1%82-%D0%BC% … B4-25-11-12-2015/

Изглежда качват предварително епизодите,има ги до 30еп..Запази си този линк и ги гледай от там! Peace

http://online-seriali.com/category/%D1%82%D1%83%D1%80%D1%81%D0%B … 0%B2%D0%BE%D1%82/

Дано съм била полезна!Аз съм Злати, за по-кратко! Grinning Peace

Ани HugГости Hug

# 20
  • Мнения: 36 752
Гости, Злати ами аз съвсем забравих за излъчването по БТВ - нали нямам възможност да го гледам... ooooh!

Криси извинявай за тъпия въпрос, който зададох... Praynig

Ади един очилат Ози - който изпревари, той ще го грабне  Grinning

# 21
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813
Гости, Злати ами аз съвсем забравих за излъчването по БТВ - нали нямам възможност да го гледам... ooooh!

Криси извинявай за тъпия въпрос, който зададох... Praynig

Ади един очилат Ози - който изпревари, той ще го грабне  Grinning


пу..пу ...първа Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте, сладури! Hug Hug Hug Hug Hug
Оставих ви в старата тема, откривам ви в нова, лилава, стилна и красива нова тема. За новата ни къщичка да благодарим на майсторицата- Ани – с клипче на Нур от „Езо гелин“

и цветенца
               Ерко- ах, този Ерко- ама не мога да кажа, че не е професионалист! Такъв обаятелен Галип не съм убедена, че друг актьор може да сътвори, макар любимците ми да са признати професионалисти! Виж, че се държи лекомислено, позволявайки на жена си да се меси в професионалната му кариера съм абсолютно съгласна. Може да не е пръв красавец, ама умее да мърка като котарак в ушето на партньорките си; пък за чаровната му загадъчно обещаваща усмивка хич не искам да говоря, че ще яхна метлата срещу кобрата, дето е влюбен в нея. Всъщност, той твърди, че е влюбен. Аз пък си мисля, че не е. Това неговото, според мен е възпитание. Ами така са го научили човека- че дължи любов на жената, с която живее и която е майка на сина му. Защо мисля така ли? Ами внушават ми го със сериалите- вероятно е типична черта от възпитанието при комшиите. Лекинко ще се отклоня от тази тема/ам и без това исках да споделя впечатления от изгледания вече сериал „Любовта изгаря“/ Та в този сериал главния герой е влюбен от 15 години в бедна девойка от квартала. Обаче богаташка дъщеря, наследница на голям холдинг се влюби в него и … успя да си го „купи“- вярно не точно с пари, а като се постара да получи всичко, за което е мечтал- скъпа кола, осигури близките му с голяма къща, отремонтира стария уникален „Шевролет“ на дядо му, …, абе всичко, за което е мечтал и …. той се видя принуден да играе по свирката на богатия татко, който пък хич не го долюбваше, защото е бедняк. Само, че като на кино, героя се осъзна, че душата му е изпепелена- липсва му любовта, липсва му дори компанията от бедняшкия квартал- и реши да сложи край на този безсмислен брак за да се опита да бъде щастлив. Едва тогава осъзна колко много е загубил в този живот. И независимо, че до последно продължи да помага на богатата си бивша съпруга, която всъщност се оказа изключително ранима и доста пострадала от безскруполния си баща, все пак той успя да подреди живота си; да накара изоставената си любима отново да му повярва/цели 7 години непрекъснато и доказва, че тя е неговата съдба/.
Та, от този и от други сериали с подобна тематика, смятам, че и нашия Еркан е решил, че думата на „тати“-богатият тъст- не може да става на две и затова оставя Дидем да му се меси в артистичната кариера. Ако пък наистина е решил да става бизнесмен, еееее, тогава „тати“ ще му трябва поне докато стабилизира бизнеса.
Ани, Hug
Скрит текст:
Предлагам/но ти преценяваш, разбира се/ в начална страница да сложиш инфо и за този сериал на Озджан Дениз. Ето малко инфо:
„Aşk Yakar“/“Любовта изгаря“-2009 г.-Мустафа
Продукция на „Avşar Film“
Линк за гледане: http://www.netd.com/diziler/yerli/ask-yakar/ask-yakar-1-sezon/ask-yakar - на турски език
https://vk.com/videos-28597347?section=album_56094604&z=vide … 28597347_56094604 -1 серия с руски субтитри
и малко снимки/намалила съм ги- махаш height=150 и ги имаш в оригинален размер/
                    
Горещо препоръчвам филма и то не само заради „На сърце ми лежи, мила мамо“, която звучи почти във всяка серия, не и заради пловдивското кюфте- фелибе кьофте, а най-вече заради професионализма на Ози и Мелтем- наистина са прекрасни.

# 23
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813
Скрит текст:
Здравейте, сладури! Hug Hug Hug Hug Hug
Оставих ви в старата тема, откривам ви в нова, лилава, стилна и красива нова тема. За новата ни къщичка да благодарим на майсторицата- Ани – с клипче на Нур от „Езо гелин“

и цветенца
               Ерко- ах, този Ерко- ама не мога да кажа, че не е професионалист! Такъв обаятелен Галип не съм убедена, че друг актьор може да сътвори, макар любимците ми да са признати професионалисти! Виж, че се държи лекомислено, позволявайки на жена си да се меси в професионалната му кариера съм абсолютно съгласна. Може да не е пръв красавец, ама умее да мърка като котарак в ушето на партньорките си; пък за чаровната му загадъчно обещаваща усмивка хич не искам да говоря, че ще яхна метлата срещу кобрата, дето е влюбен в нея. Всъщност, той твърди, че е влюбен. Аз пък си мисля, че не е. Това неговото, според мен е възпитание. Ами така са го научили човека- че дължи любов на жената, с която живее и която е майка на сина му. Защо мисля така ли? Ами внушават ми го със сериалите- вероятно е типична черта от възпитанието при комшиите. Лекинко ще се отклоня от тази тема/ам и без това исках да споделя впечатления от изгледания вече сериал „Любовта изгаря“/ Та в този сериал главния герой е влюбен от 15 години в бедна девойка от квартала. Обаче богаташка дъщеря, наследница на голям холдинг се влюби в него и … успя да си го „купи“- вярно не точно с пари, а като се постара да получи всичко, за което е мечтал- скъпа кола, осигури близките му с голяма къща, отремонтира стария уникален „Шевролет“ на дядо му, …, абе всичко, за което е мечтал и …. той се видя принуден да играе по свирката на богатия татко, който пък хич не го долюбваше, защото е бедняк. Само, че като на кино, героя се осъзна, че душата му е изпепелена- липсва му любовта, липсва му дори компанията от бедняшкия квартал- и реши да сложи край на този безсмислен брак за да се опита да бъде щастлив. Едва тогава осъзна колко много е загубил в този живот. И независимо, че до последно продължи да помага на богатата си бивша съпруга, която всъщност се оказа изключително ранима и доста пострадала от безскруполния си баща, все пак той успя да подреди живота си; да накара изоставената си любима отново да му повярва/цели 7 години непрекъснато и доказва, че тя е неговата съдба/.
Та, от този и от други сериали с подобна тематика, смятам, че и нашия Еркан е решил, че думата на „тати“-богатият тъст- не може да става на две и затова оставя Дидем да му се меси в артистичната кариера. Ако пък наистина е решил да става бизнесмен, еееее, тогава „тати“ ще му трябва поне докато стабилизира бизнеса.
Ани, Hug
Скрит текст:
Предлагам/но ти преценяваш, разбира се/ в начална страница да сложиш инфо и за този сериал на Озджан Дениз. Ето малко инфо:
„Aşk Yakar“/“Любовта изгаря“-2009 г.-Мустафа
Продукция на „Avşar Film“
Линк за гледане: http://www.netd.com/diziler/yerli/ask-yakar/ask-yakar-1-sezon/ask-yakar - на турски език
https://vk.com/videos-28597347?section=album_56094604&z=vide … 28597347_56094604 -1 серия с руски субтитри
и малко снимки/намалила съм ги- махаш height=150 и ги имаш в оригинален размер/
                    
Горещо препоръчвам филма и то не само заради „На сърце ми лежи, мила мамо“, която звучи почти във всяка серия, не и заради пловдивското кюфте- фелибе кьофте, а най-вече заради професионализма на Ози и Мелтем- наистина са прекрасни.
БРИЗЧЕ, Heart Eyesблагодаря за линка...този не съм го гледала...само една серия ли има превод.... Thinking

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Скрит текст:
Здравейте, сладури! Hug Hug Hug Hug Hug
Оставих ви в старата тема, откривам ви в нова, лилава, стилна и красива нова тема. За новата ни къщичка да благодарим на майсторицата- Ани – с клипче на Нур от „Езо гелин“

и цветенца
               Ерко- ах, този Ерко- ама не мога да кажа, че не е професионалист! Такъв обаятелен Галип не съм убедена, че друг актьор може да сътвори, макар любимците ми да са признати професионалисти! Виж, че се държи лекомислено, позволявайки на жена си да се меси в професионалната му кариера съм абсолютно съгласна. Може да не е пръв красавец, ама умее да мърка като котарак в ушето на партньорките си; пък за чаровната му загадъчно обещаваща усмивка хич не искам да говоря, че ще яхна метлата срещу кобрата, дето е влюбен в нея. Всъщност, той твърди, че е влюбен. Аз пък си мисля, че не е. Това неговото, според мен е възпитание. Ами така са го научили човека- че дължи любов на жената, с която живее и която е майка на сина му. Защо мисля така ли? Ами внушават ми го със сериалите- вероятно е типична черта от възпитанието при комшиите. Лекинко ще се отклоня от тази тема/ам и без това исках да споделя впечатления от изгледания вече сериал „Любовта изгаря“/ Та в този сериал главния герой е влюбен от 15 години в бедна девойка от квартала. Обаче богаташка дъщеря, наследница на голям холдинг се влюби в него и … успя да си го „купи“- вярно не точно с пари, а като се постара да получи всичко, за което е мечтал- скъпа кола, осигури близките му с голяма къща, отремонтира стария уникален „Шевролет“ на дядо му, …, абе всичко, за което е мечтал и …. той се видя принуден да играе по свирката на богатия татко, който пък хич не го долюбваше, защото е бедняк. Само, че като на кино, героя се осъзна, че душата му е изпепелена- липсва му любовта, липсва му дори компанията от бедняшкия квартал- и реши да сложи край на този безсмислен брак за да се опита да бъде щастлив. Едва тогава осъзна колко много е загубил в този живот. И независимо, че до последно продължи да помага на богатата си бивша съпруга, която всъщност се оказа изключително ранима и доста пострадала от безскруполния си баща, все пак той успя да подреди живота си; да накара изоставената си любима отново да му повярва/цели 7 години непрекъснато и доказва, че тя е неговата съдба/.
Та, от този и от други сериали с подобна тематика, смятам, че и нашия Еркан е решил, че думата на „тати“-богатият тъст- не може да става на две и затова оставя Дидем да му се меси в артистичната кариера. Ако пък наистина е решил да става бизнесмен, еееее, тогава „тати“ ще му трябва поне докато стабилизира бизнеса.
Ани, Hug
Скрит текст:
Предлагам/но ти преценяваш, разбира се/ в начална страница да сложиш инфо и за този сериал на Озджан Дениз. Ето малко инфо:
„Aşk Yakar“/“Любовта изгаря“-2009 г.-Мустафа
Продукция на „Avşar Film“
Линк за гледане: http://www.netd.com/diziler/yerli/ask-yakar/ask-yakar-1-sezon/ask-yakar - на турски език
https://vk.com/videos-28597347?section=album_56094604&z=vide … 28597347_56094604 -1 серия с руски субтитри
и малко снимки/намалила съм ги- махаш height=150 и ги имаш в оригинален размер/
                    
Горещо препоръчвам филма и то не само заради „На сърце ми лежи, мила мамо“, която звучи почти във всяка серия, не и заради пловдивското кюфте- фелибе кьофте, а най-вече заради професионализма на Ози и Мелтем- наистина са прекрасни.
БРИЗЧЕ, Heart Eyesблагодаря за линка...този не съм го гледала...само една серия ли има превод.... Thinking

Да, Слънце, за съжаление! Sad Но ако решиш да го гледаш на турски- питай, където не разбираш какво става- насреща съм, ще обяснявам, поне дотолкова, колкото съм схванала. Peace

# 25
  • Мнения: 3 485
Привет мили момичета ! Ани,Злати,Гости,Ели,Нерви , Бризче,Боби,Цвети Hug bouquet

Ани благодаря за новата тема ! Прекрасна е  Hug



Нещо от мен... лично приготвено за празниците.

Скрит текст:

Липсвах и нямаше начин да пиша в темата ,но ще се върна в старата да ви изчета.... Peace





# 26
  • Мнения: 41 690
Вече съм на линия,но май ще съм сама! Laughing

Бризче Hug и аз съм гледала ''Вярна на себе си'',когато го даваха по БТВ! Peace

Гости Hug

Тио Hug,къде се губиш? Laughing

Ето линкове на СтарТВ! Peace

http://www.startv.com.tr/canli-yayin

http://www.ecanlitvizle.com/star-tv-izle-1/

[url=http://canlitvx.com/star-tv-canli2/]http://canlitvx.com/star-tv-canli2/


Приятно гледане и безпроблемен нет! Hug Hug Hug

Тази вечер епизодът ще бъде много тъжен! ooooh!




# 27
  • Мнения: 7 044
Здравейте сладури, приятно гледане.  Тук съм, но в БТВ.

Ани, благодарим за новата тема.  Много е красива.  Даже и при липса на време си успяла да ни  възхитиш.

До после.

# 28
  • Мнения: 41 690
Сиси Hug

Озан вдигна скандал...Каза,че се доверил на Харун...а той се среща с майка му....

Дилара и Харун,как Озан е разбрал..Дилара си тръгва...Джандан  наблюдава отдалеч

Харун я търси по телефона.Тя не вдига...Харун и се заканва..

Озан в колата си спомня срещите с Харун и разговорите...Дилара търси Озан

Джансу още е на вечеря в дома на Дениз...Джандан отива при Алпер

Дилара се прибира и плаче.Озан не се е прибрал..Харун и звъни

# 29
  • Мнения: 36 752
Тио  Hug благодаря  Hug Губиш ми се в последно време...Не, че аз съм много редовна, но имам основателна причина.....

Бризче благодаря  Hug за всичко. Филма с участието на Ози е добавен на първа страница...Направих първо това, защото се притесних да не би да мога да редактирам след като свърши епизода на Парченцата....

Гости много си чевръста мила  Peace Grinning Grinning Grinning Грабнала си очилатия Ози  Peace

Злати, Сиси - планирам да гледам с вас тази вечер с малко закъснение....Дано не ми мине котка път....



Общи условия

Активация на акаунт