Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~75~

  • 21 533
  • 707
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 531
Аз не мога разбера Нихан, какво я интересува каква нощ е била в живота на Асуто, ама айде чик от там ма, какво  я занимаваш с твоите сънища  ooooh!
hahahaЕ как ма Laughing с Кемал нощ Laughing

Ревност !

# 16
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
От фрага става ясно, че този когото Емир подозира и намира е Ондер
честито на позналите той е разбрал за аборта и е пратил снимката на Бану
но не той е човека с флашките , предстои да се убедите
Емир разбира ,че е той и го претрепа пред дома на Бану
Нихан е отишла в къщата на събитието от онази нощ както и предполагах по рано днес
Кемо я пита сигурна ли си че ще можеш да влезнеш в този дом отново и тя му отговаря ,че за да ги спаси е готова на всичко.

Мерси джанъм за разясненията... наистина Ондер видя влизането на Бану в колата, ако не се лъжа...видя и разярения Емир когато потегляше с колата  newsm78
тогава, това озна4ава ли, 4е Ондер знае, 4е Емир е убиеца а не сина му  newsm78

кой стряска Нихан при отварянето на вратата?

аз гледам фрагмана само на картинки  Laughing
мерси Еве за превода..
зна4и Кемал и Нихан са заедно  newsm78 в резюмето пише, 4е по отделно ще разследват и Нихан ще обърка нещата  newsm78

оффф бееее....ще си 4акам срядата  ooooh!

Аз не мога разбера Нихан, какво я интересува каква нощ е била в живота на Асуто, ама айде чик от там ма, какво  я занимаваш с твоите сънища  ooooh!
Ирка  Hug
да ама гледката "наранена Нихан " гали о4ите на Асу  Laughing

# 17
  • Мнения: 5 138

зна4и Кемал и Нихан са заедно  newsm78 в резюмето пише, 4е по отделно ще разследват и Нихан ще обърка нещата  newsm78
според мен ще разследват отделно и всеки ще намери нещо и ще отиде в къщата по едно и също време
но Нихан обърква плановете ,защото е тръгнала без да обмисли сигурно нещата и вечно навряния нос на Емо след нея и тъй като пишат в озета ,че пак ще са в капан сигурно Емо ще ги хване тоя път , знам ли кво ни готвят само си мисля на глас Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 13 663
Като говорим за нашето красиво момиче Несли
нека да не пропуснем да се полюбуваме и на една красива българка

Скрит текст:


Българката Лидия Иванова стана победителка в конкурса "Miss Europe Global" който се проведе преди часове в Ню Йорк, САЩ. Нашето момиче плени журито освен с перфектни мерки, с интелект, свежа програма за вечерта на талантите и с чувството си за хумор.
Лидия не е просто една хубава опаковка. Тя живее от години в Америка, но там е за да учи медицина. Успяла е да създаде връзки в най-елитните шоу среди в Америка и е чест гост на партитата на популярните муцуни. Тя хвана окото дори на претенциозния Джъстин Бийбър.



# 19
# 20
  • Мнения: 10 486
От фрага става ясно, че този когото Емир подозира и намира е Ондер
честито на позналите той е разбрал за аборта и е пратил снимката на Бану
но не той е човека с флашките , предстои да се убедите
Емир разбира ,че е той и го претрепа пред дома на Бану
Нихан е отишла в къщата на събитието от онази нощ както и предполагах по рано днес
Кемо я пита сигурна ли си че ще можеш да влезнеш в този дом отново и тя му отговаря ,че за да ги спаси е готова на всичко.
Това не се разбира от фрага Laughing за мен не е той, защото надписа на снимката е свързан с убийството на англичанката Laughing не би си позволил да изпрати снимка на къщата и такова послание Laughing

Ха привет на всички Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ренка Heart Eyes за новата тема bouquet

# 21
  • Мнения: 30 820
От фрага става ясно, че този когото Емир подозира и намира е Ондер
честито на позналите той е разбрал за аборта и е пратил снимката на Бану
но не той е човека с флашките , предстои да се убедите
Емир разбира ,че е той и го претрепа пред дома на Бану
Нихан е отишла в къщата на събитието от онази нощ както и предполагах по рано днес
Кемо я пита сигурна ли си че ще можеш да влезнеш в този дом отново и тя му отговаря ,че за да ги спаси е готова на всичко.
Това не се разбира от фрага Laughing за мен не е той, защото надписа на снимката е свързан с убийството на англичанката Laughing не би си позволил да изпрати снимка на къщата и такова послание Laughing

Ха привет на всички Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ренка Heart Eyes за новата тема bouquet
Hug Тоя охлюф може и да знае че не сина му е убиеца Laughing ма както винаги парите са над децата им Naughty та може да излезе скрита лимонка Laughing аз и без това не му вервам ич Naughty ако го гътнат много добре ше направят Naughty Laughing

# 22
  • Мнения: 10 486

тогава, това озна4ава ли, 4е Ондер знае, 4е Емир е убиеца а не сина му  newsm78


Меги Hug той ако знаеше, бракът на дъщеря му нямаше да се състои Peace явно Емир е помислил, че Ондер му е развалил измамата към Кемал Laughing

 Гале bouquet Еве Heart Eyes за фрага bouquet

# 23
  • Мнения: 10 486
От фрага става ясно, че този когото Емир подозира и намира е Ондер
честито на позналите той е разбрал за аборта и е пратил снимката на Бану
но не той е човека с флашките , предстои да се убедите
Емир разбира ,че е той и го претрепа пред дома на Бану
Нихан е отишла в къщата на събитието от онази нощ както и предполагах по рано днес
Кемо я пита сигурна ли си че ще можеш да влезнеш в този дом отново и тя му отговаря ,че за да ги спаси е готова на всичко.
Това не се разбира от фрага Laughing за мен не е той, защото надписа на снимката е свързан с убийството на англичанката Laughing не би си позволил да изпрати снимка на къщата и такова послание Laughing

Ха привет на всички Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ренка Heart Eyes за новата тема bouquet
Hug Тоя охлюф може и да знае че не сина му е убиеца Laughing ма както винаги парите са над децата им Naughty та може да излезе скрита лимонка Laughing аз и без това не му вервам ич Naughty ако го гътнат много добре ше направят Naughty Laughing
Ренка, тц. не знае Laughing той верно, че е е охлюв, ма истински обича децата си Peace виж, че не можаха да го принудят да накара Нихан да вземе Емир, та се стигна лудият да измисля и шантажира с туй убийство Laughing

Последна редакция: пн, 14 дек 2015, 18:30 от savovas

# 24
  • Мнения: 30 820
Абе обича Laughing колко да обича Laughing той знае ли че Нихан още обича Кемал newsm78

# 25
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Мали,ма вие сте се преместили,трейче има-па и превод на озет Laughing
Благодаря ви Hug Heart Eyes
Аз па сии водя Бу Embarassed от любима фотосесия Joy Joy Joy

# 26
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Абе обича Laughing колко да обича Laughing той знае ли че Нихан още обича Кемал newsm78

мисля 4е да
тя му каза в предната серия

# 27
  • Мнения: 10 486
Абе обича Laughing колко да обича Laughing той знае ли че Нихан още обича Кемал newsm78
Ми тя не му казва директно, че продължава да го обича Laughing ма му каза, че Кемал няма да й навреди, а се страхува, че Емир ще навреди на Кемал Laughing трябва да е много тъп, та да не се досеща, че тя още има чувства Laughing

# 28
  • Мнения: 30 820
Абе обича Laughing колко да обича Laughing той знае ли че Нихан още обича Кемал newsm78

мисля 4е да
тя му каза в предната серия
bouquet и кво се репчи тогаз Кемал да стои далеч Naughty
Ох аз не съм ги гледала всички еп от до Laughing ма си пиша мои размишльотини Laughing

# 29
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Абе обича Laughing колко да обича Laughing той знае ли че Нихан още обича Кемал newsm78

мисля 4е да
тя му каза в предната серия
bouquet и кво се репчи тогаз Кемал да стои далеч Naughty
Ох аз не съм ги гледала всички еп от до Laughing ма си пиша мои размишльотини Laughing

ето затова не трябва да пропускаш дори и секунди4ка от еп  Peace

Общи условия

Активация на акаунт