Пердета

  • 154 070
  • 281
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 671
Ох, и аз искам да си сменя пердетата в трапезарията и хола (те са като едно помещение) и се замислих за органза. Сега купих такива за спалнята и детската, като видя как се перат и гладят ще реша какво да купя. Ресните не са ли много трудни за пране?

# 136
  • Мнения: 3 641
Бистра, поздравления. Много красиво и стилно Simple Smile

# 137
  • Мнения: 824
Bistra, браво, чудесни пердета  Hug Много ми харесва и как си ги съчетала с лампите  bowuu  и с цвета на стените.
и на мен ми харесваше ,но вече ми идва в повече това червено ooooh!
реших донякъде проблема като сложих бял килим,но ми се искат вече други пердета и друг цвят на стените newsm78

# 138
  • Мнения: 587
Сега пък идва ред на пердетата за хола. Ето какво представлява той. Очаквам да ми дадете добри идеи за пердета.

http://i43.photobucket.com/albums/e399/shiva58/IMG_1553.jpg

# 139
  • Мнения: 5 934
Форума го открих преди 2 месеца и понеже след около година ми предстои обзавеждане на новостроящ се апартамент изчетох всички теми като роман.И забравих кое къде видях,разбира се.Видях страхотни пердета,които не се окачват набрани,защото са на много големи "дупки". Нещо като някогашната рязана бродерия. В нашия град няма такива.В магазините дори не са чували за тях.Нека някой ме подсети в коя тема бяха и има ли ги в Бг.

# 140
  • Мнения: 5 934
SHIVA на белите дивмани точно такива пердета ще отиват.

# 141
  • Мнения: 4 916
И на мен ми предстои избор на пердета, така че ще следя темата. И нашите тавани са над 3 метра, та ще имам проблеми явно.

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 290
преди време някой беше показал предета тип ресни. Сега не мога да ги намеря:( някой знае ли къде има такива

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 214
преди време някой беше показал предета тип ресни. Сега не мога да ги намеря:( някой знае ли къде има такива
В Бургас - "Домко", "Мастерхаус" и до Червен кръст - "Калогера", ако не се лъжа.

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 290
преди време някой беше показал предета тип ресни. Сега не мога да ги намеря:( някой знае ли къде има такива
В Бургас - "Домко", "Мастерхаус" и до Червен кръст - "Калогера", ако не се лъжа.

Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 145
  • Мнения: 157
И аз да попитам за пердетата- какви са актуалните пердета за хол,дневна? Аз търся нещо интересно,но да не е с къдри и панделки. Трябва ми перде,което да пропуска светлината,да не затъмнява стаята и да е по-различно от обикновено воалче.
Пердетата тип ресни актуални ли са още?
Благодаря!

# 146
  • Мнения: 587
SHIVA на белите дивмани точно такива пердета ще отиват.
Извинявай , но не разбрах за кои пердета става дума? Диваните са цвят - крем.

# 147
  • Мнения: 587
Скъпи мами, харесах си перде за хола. И какъв бе ужасът ми като ми казаха че ще струва 1500лв? Това нормално лие?

# 148
  • Мнения: 3 641
Скъпи мами, харесах си перде за хола. И какъв бе ужасът ми като ми казаха че ще струва 1500лв? Това нормално лие?
Ами не, да не със златни нишки Simple Smile Според мен е много за перде, ноп всек исе разпростира според чергата си Peace

# 149
  • Мнения: 587
 И на мен ми е много , даже  твърде много, та затова реших да се допитам до вас.  150лв. метъра  Mr. Green някаква супер органза Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт