За Коледа не искам много чудеса,детенце да имам,само това! Мами над 35

  • 23 984
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 40 811
Дара,ти не беше ли при свекито newsm78

# 706
  • Мнения: 5 037
Весели празници и от мен.

Даре,който не слушка,подаръци няма ли да има?

Скрит текст:

# 707
  • Мнения: 13 937
Привет момичета,и аз сдадох багажа  Confused
От понеделник съм с почти постоянни болки в корема, които вчера вечерта станаха непоносими. Едва едва ходя превита  ooooh! Днес се вдигнахме до спешното, прегледа ме моята лекарка. Всичко изглежда наред, матка спокойна. Каза, че е бъбречно и изкарвам някакви песъчинки. Сложиха ми инжекция и система и дано по-бързо ги изкарам, че е много зле положението...

# 708
  • Мнения: 1 432
Здравейте, момичета!
Добрах се и аз до лаптопа  Wink
Вкъщи сме, добре сме, ядем и спим. Константин (с тайното име Жорко  Mr. Green) расте с часове и е всичко, за което съм се молила. Аз все още съм замаяна, но като цяло добре. Оценявам високо усилията, които тялото ми положи на тази възраст нещата да минат почти без проблеми  Wink Обзаведох се с лека хипертония, но лекарите твърдят, че до месец и половина трябва да отмине.
Качих единствената снимка, която имам в телефона си. Другите са на фотоапарата, която се оказа с карта и преходник, за какъвто на двата лаптопа вкъщи няма изходи. Така че всички ще почакаме за повече снимки. Но лисичето е сладур  Grinning
Обичам ви  Heart Eyes Светли и спокойни празници ви пожелавам!

# 709
  • Мнения: 1 353
Хелоууууу  прекрасни Hug
Илейн, Жане, бъдете здрави и се радвайте  Hug
Поздрави на сладурко Калоянче и усмихнат Алекс  Hug
Амини, казват, че често се случвало  newsm78 щом бебочковците са добре и ти ще си  Naughty
Даре, бързо да се оправяш Hug
Танзу, разбирам напълно терзанията ти, тъй като и аз съм на никъде с плановете. По скоро се отказвам от бебешки мераци. Ма ти имаш още време  Hug
Мистик, благодаря !  bouquet
Картичките дето изпратих още никой не е получил с изключение на Звездичката  Мрън.
С Коледната трапеза съм почти готова. Остана само содената питка да стъкмя и готово. Ще сме с мама и кучка Mr. Green Събота и неделя при какчето и лапето. Sunglasses Благодарна съм, че мама беше при мен последните близо два месеца. Голяма помощ и спокойствие  Blush Обаче още два дена и отпуската ми свършва  Sad
Вълшебна и приказка бЪДНИ ВЕЧЕР! Обичайте се и нека, Бог напътства и ни води по правилните пътеки  Praynig
Благодаря Ви, че сте тук и съм щастлива, че познавам и лично някои от вас. Весели празници!

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 40 811
Шери,страхотна снимка на твоите съкровища Heart Eyes

Фокси,само така-спокойствие и силна храна Wink И за теб и за лисичето.Бързо възстановяване!

Амини,лошо при теб...да отмине бързо. Hug
Знам какво е бъбречна криза,обаче в твоето положение Confused

И аз мислех да меся,ама свеки ще вземе готова.Та...замесих за утре мекици Mr. Green да не съм капо.

# 711
  • Мнения: 1 353
Забрави, Ината, чудесни джуджета  Heart Eyes
Фокси, заслужаваш го този прекрасник Константин/Жорко/ Mr. Green Наслаждавай му се Hug

# 712
  • Мнения: 8 527
Мистик, бяхме и се върнахме. ММ е на работа, при нас има много задачи в офиса ...
Шерифче, уцелила ли съм му размера на еленчето? Много хубави деца ... пу ... пу ...
Фоксиииии  Hug и цунки на Коцето. Виртуални мога да раздавам колкото си искам пък!

# 713
  • Мнения: 39 372
Шери, много добро производство  bowuu

# 714
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Амини дано се оправиш бързо  Hug . и ние вчера почти стигнахме до спешното със същите оплаквания, но и кръста. Почнах но шпа пак нали може през цялата бременност?
Фокси радвам се, че сте добре !
Шери и Ината прекрасни дечица !
Много светли и изпълнени с любов празници !
Жане чрд ! Много весел празник и много любов !
Мунлайт пуйката се пъкни със запръжка от лук и дреболиите, кус кус сушени сливи и ябълки. Върти се и се облива с соса около 45 м на кило се пече, накрая се покрива с фолио да не изгори.
Сос мадейра към нея се прави със сметана, мадейра, желе от червен касис, соев сос. Брюкселско зеле и цели печени картофи на ветрило. Така прави свеки.


# 715
  • Мнения: 5 037
Амини,2в1,да минават бързо неразположенията Praynig

Фокси,целувки на джедайчето.

Даре,сякаш за него е шито.Точно по мярка.

Сигме,вашите пъпки и сърбежа ,минаха ли?

# 716
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Aмини, 2в1 - бързо да ви отминава момичета и да се чувствате добре  Hug

На мен ми биха инжекция за антитела днес и чак сега ще почвам да готвя. Боба се вари, трябва да натъкмя сармите и питката.

Фокси радвам се че сте добре и се гледате с малкият сладур   Hug

Аз си получих подаръка телефон, нооо няма да го ползвам сега, че е с нанокарта а аз имам микро само, та ще почакам още малко.

# 717

Общи условия

Активация на акаунт