KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 71

  • 42 214
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 411
Здравейте,дами!
Първо искам да ви се извиня,че нахлувам в  темата,но този път не се въздържах
и реших на вашите страници да изразя огромната си благодарност към Варничка.
Виждам,че всички сте благи душички и въпреки това ще ви омилостивя с едно от
многобройните ми колажчета/ от папката "Карадай"/от един сладък момент от
 txtloves на "батьо и кака"
.
Варничка,слънчице,върнаме четири години назад.Благодаря ти !Беше голямо незабравимо преживяване
За една година  трето поред за мен..Благодаря за всички преводи и новини, с който  радваш всички, които четат темата .Сигурна съм,че не съм единствената.Бъди жива , здрава,щастлива!Заслужаваш го! love001
Разбира се най-хубави пожелания за всички дами!Много сте забавни! bouquet
.

# 31
  • Мнения: 23 409

Наде  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Подготвила съм нещичко и от твоите "репортажи" от Братислава, но за утре.  Hug

# 32
  • Мнения: 12 152
Наде ,чест и почитания

Страхотни колажи правиш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 2 770
love001 love001 love001 Добър вечер и от мен на всички! Hug Hug Hug                                                                                                                   

# 34
  • Мнения: 354
Добър вечер Hug Hug Hug Hug
Записвам се и Аз момичета!! Peace
Огромно Благодаря на Всички за всичко
споделено в прекрасната ни темичка bouquet....
Варничка,Галка,Косе,ВГ,Пепи Hug Heart Eyes и т.н на Всички,който отделят от личното си време да споделят отностно нашите любимци bowuu
Нямам много време да пиша,но ви чета с голям интерес!Благодарско за което bouquet bouquet bouquet bouquet

# 35
  • Мнения: 23 409
Добро утро и хубава неделя!  Hug

Вчера

Берг с нейна почитателка от Индонезия. Открийте Али на снимката.
 Joy



Халит и Али вчера в кафенето.






Снимки от вчерашната сватба на Джейда. Състояла се е извън Истанбул. Присъствали са само 20 близки и приятели.



# 36
  • Мнения: 23 409
От архива

Още малко от словашките постове на Дари и Надето

август 2011 г.


Дари

На закуска се прецакахме здраво.  Ха да дойдат, ха да дойдат... Дойдоха. Берги се появи пак с бялата рокличка и говори с Али... Господи, колко мила жена, колко сладка мама, с толкова нежност и любов му говореше... Първо пита нещо за топло мляко и какво е ял за закуска, с майка си говореше... И после с Али: "Аннеджим, напъйосун бебеим..." После се врътна някъде да си сложи да яде, чувах че говори, но не се разбираше какво. После пак се появи, още говореше и каза: "Анне гелийор, баба гелийор..." другото не го разбрах. Накрая: "Хади, бай бай, олум, опюйорум сени...

Дойде Халит. И той говори с бебето, но него не го чувах ясно. Усмихна се и ми намигна после.   Поздравил е и Надя, докато си е слагал за ядене... После заръчва един омлет 100 часа - това да има, това да няма... И аз ги чакам да седнат до нас на розовите столове, а те...  После Берги пак влезе, поздрави ни,  благодари, че сме дошли. Каза на сервитьорката, че и тя иска такъв омлет, същия... Но бързо влезе да го откаже, защото трябва веднага да тръгнат.

Ние с Надя, двата кърлежа, естествено също излезнахме за прощалното видео. Имаше само 3-4 репортери от Маркиза. Берг свали стъклото на колата , отново благодари, че сме дошли, и бай бай накрая... Халит си прибра онзи дудук, дето му го подариха, и той махна и се качи... Тръгнаха си...

........................

Надето

Върнаха се от празника на телевизията в 16 часа. Подготвяха интервю в кафенето на хотела. Берги беше на два метра от нас. Халит отиде към ресторанта. Казах си сега или никога. Грабнах кутийката и направих крачка към нея. В този момент някаква германка с мъжа си ме изпревари, снима се с нея. Аз изчаках, Берги ме видя и веднага щом направиха снимката се обърна към мен. Казах й , че това е за Али, че сме от България и сме тук специално заради тях. Дарито стои зад гърба ми, беше си глътнала езика в началото. Казвам й „давай катерицата“. Тя я подаде. Вероятно се интересувате какъв е моя подарък? Купих го още , когато ходих в Загреб. Едва ли тях може да ги впечатлиш с нещо, но важен е жестът. Представлява метър за мерене на височината на дете. В правоъгълна кутия, много сладка главичка на панда, която се прикрепва към стената и надолу разграфена подложка. Отгоре сложих колажчето с Али като зайче, прикрепено с две калинки. Берг ахна като видя колажа с Али. Когато й казах, че заради тях съм била в Загреб и Белград, тя каза: "А защо не се обади?"

Не може да си представите колко беше мила. Снимахме се. Никога не бих си позволила да я целуна, ако тя не беше го направила. И то не веднъж. После седна на масата и започна да подписва колажите , които й дадохме. Малко преди да влязат с периферното си зрение мернах /бях с гръб/,че някой застана от дясната ми страна. Обърнах се -Халит! Кимна ми с глава и ми подаде ръка. На него казах същото, което казах на Берги.Той се опули, големите му очи станаха още по -големи и може би затова  на Дари й се е сторило, че гледа страшно. Въобще не беше така. Вече ви писах, очите са му по-големи от на снимките, но и по-изпъкнали. Погледът му Берги го нарича дълбок, защото я гледа влюбено, а аз мисля,че е пронизващ, поне аз така  го почувствах. Когато се движеше из хотела, гледан отстрани, не ми изглеждаше висок, но като застана до мен, беше вече различно.  

Снимахме се. Е, опрях си гръбчето, не се оплаквам! Този допир така ме зашемети, че не се сетих да искам автограф, въпреки че държах колажи в ръцете си, а на масата имаше други на Берг, които той загледа.Това, което мога да кажа е, че напълно оправдава епитетите,  които сме му сложили- мъжкар,стойката му, походката му, погледът му...

Вечерта, когато отиваха  на вечеря бяха много готини. Само да ги бяхте видели! Куп журналисти тичаха пред тях с камерите, а Халит вирнал глава, стъпваше сякаш светът  е негов! А защо не? Жъне успехи от това, което е показал на екрана  заедно със своята партньорка, хубавицата Бергюзар, вече негова съпруга. Също като американски звезди. Тълпа от народ ги следваше.

Не снимах от неудобство. Сега съжалявам. Ресторантът беше точно срещу хотела, настаниха ги на терасата и се виждаха от нашия прозорец на хотела.  Ако имахме бинокъл, можехме с Дари да им броим залците.

Сутринта се надявах на още една закуска, получи се , но не така както предишния ден. Слушахме Берги как говори с "анне", а след това и със синчето си. Имах щастието да наблюдавам и Халит как говори Али. На Дари й пречеше колоната , но аз виждах добре . Поръчаха си омлети и излязоха на терасата. Естествено, че не беше удобно да ги последваме.След малко  отказаха омлетите, явно закъсняваха, но забележете , преди да тръгнат Берг  влезе в ресторанта, за да ни каже довиждане. А преди да тръгнат и двамата ни махнаха, а Берги дори свали стъклото на колата. Бяхме само аз и Дари. Никой не знаеше , че тръгват толкова рано сутринта. Имаше само  журналисти от Маркиза.





Последна редакция: нд, 20 дек 2015, 08:09 от varna_2

# 37
  • Мнения: 15 391
Добро утро! Hug Hug Hug

Открийте Али на снимката.  Joy




Вече крайно време е си мисля, да очакваме да излезе от печат книгата "101 начина да избягаме от журналистите" от Али Ергенч  Laughing Laughing Laughing Laughing, ма голям сладурко е тоя дечко.  Heart Eyes

Наде,  Hug особено ми е приятно да те прочета

# 38
  • Мнения: 23 409
Малко новини от неделния ден.

Оя Доган е отбелязала във вестникарската си колонка втория фрагман на Kordugum. Пише, че й е харесал, макар че не внасял много яснота за сюжета. Излъчените кадри са безупречни, но сякаш не събуждат голямо любопитство у зрителя, лъха студенина. Не прилича на турски сериал. Хубаво е да се гонят световни стандарти, но когато турския зрител усети, че го гледат отвисоко, с надменност, той обръща гръб на такива продукции. Оя си пожелава да има още един трети фрагван, в който акцентът да е върху историята, която ще разкаже сериалът.


/И у мен остави същото чувство, между другото.  За студенината говоря/

Оя е написала две изречения и за първия фрагман на сериала на Джем. Много доволна е останала. Фрагманът е фокусиран върху историята и ни връща към топлината на старите турски сериали. Пожелава успех. Иска й се най-сетне да се появи сериал, който напомня за дизитата от преди години.

....................

Медиите отбелязват предстоящата в четвъртък поява на Берен в "Кьосем". Включването й става по-рано от предвиденото, заради лошия рейтинг. Вестниците подчертават, че Берен е последната надежда на сериала.


..................

Спирането на "Майките" е създало напрежение между Ай Япъм и АТВ. За първи път сериал на Ай Япъм се задържа на екран по-малко от 13 серии, колкото обикновено е програмата минимум.  В резултат на това АТВ е отказал да излъчва новия сериал на "Ай Япъм" "Бяла нощ" с Джансу Дере. Сега се търси нов канал за сериала.

Явно Джансуто няма да се появи и този сезон.

....................

Известни личности оставят очертанията на ръката си върху стената на кафене в Лос Анжелис, чийто собственик е турчин. Той споделил снимка на Чаатай в ИГ и телефоните в заведението  не спрели да звънят след това. Обаждали се и го питали: "Още ли е там?" Една кувейтска фенка открила отпечатъка на Чаатай и се разплакала.


http://televizyongazetesi.com/cagatay-ulusoyun-el-izi-olay-oldu/24769

........................

И другото, с което се занимават вестниците, е разделени ли са Къванч и гаджето му. Преди три дни той бил сам в някаква сладоледаджийница / така ли се казва  newsm78 Grinning/, пък на следващата вечер Башак била сама на парти с приятелка.


# 39
  • Мнения: 12 152
Забавна неделя на всички!  Hug Hug Hug





Благодаря на Варна за интересните новини и преводи!  bouquet
И за емоционалните постове на Дари и Надето  Grinning Heart Eyes Heart Eyes






# 40
  • Мнения: 5 720
Здравейте, момичета!  Hug

Желая ви един прекрасен, слънчев декемврийски ден!  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 11 116
Хубава предпразнична неделя на всички и от мен! Hug

Много новини, много движение сред артистичната гилдия у съседите -
сватби, свалени сериали, нови - чакащи бял свят - разплакани и зарадвани фенки
 по кафенета по света и при Берг и черешката на тортата - Али недостъпният! Joy Joy Joy Joy
Варна, благодаря ти за осветлението! Hug bouquet

Наде, ей така, като тази журналистка, която говори за топлината от старите сериали,
и аз да кажа - постът ти ме връща към онези мигове на взаимност от темата за ББГ,
когато имаше топлина в нея и много радост от споделеното! Hug
Бъди здрава!!!

На всички в темичката - светла, изпълнена с ентусиазъм и трепет подготовка за предстоящите празници! Heart Eyes  Gift party002 Tada

# 42
  • Мнения: 15 391
Между две тави коледни сладки  Crazy ... къде, къде... в темата на хулиганите,   в почивката с чаша кафе  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Любима снимка от сета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да питам нещо дето съм изтървала. Фрагмана на Джем, като че ли не се сещам да съм видяла  newsm78 Да помоля пак някой да го преметне Praynig Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 23 409

Да питам нещо дето съм изтървала. Фрагмана на Джем, като че ли не се сещам да съм видяла  newsm78 Да помоля пак някой да го преметне Praynig Praynig Praynig Praynig


Не следиш темата под лупа, колежке.  Grinning Grinning Grinning

Виж пост 24.

...................

Аааа сега в туитър ме подсетиха, че довечера била премиерата на "Делибал".

Айде дано баш продюсърът да е мобилизирал хората си.

Ако не, поне Чачко и Сонга ще видим.  Wink

# 44
  • Мнения: 15 391
Господ здраве да ти дава, сестро  love001 love001 love001 love001

фърляш ме под масата от смях с манго джери,  Joy Joy Joy и докато се превивам ти се допълваш после, аз  не съм видяла  Laughing Laughing Laughing ама аз гледам, взела съм от агънцето бинокъла под наем и нон стоп надничам.  Laughing Laughing



Те това е от подготовката за довечера...

Общи условия

Активация на акаунт