Как сте на темата секс?

  • 2 159
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
При твоята ситуация не бих правила секс. Преди бременността със сина ми и аз имам един спонтанен аборт и много ме беше страх, обаче към 7 месец ходихме на море и се отпуснахме, изглеждаше ми далеч страха  Laughing и правихме секс и то доста, резултата беше че в 8 месец постоянно имах контракции и пих лекарства. Оказа се, че имам чувствителна матка, но лекарката не беше категорична, че секса е виновен за това Peace постоянно да имам констракции.
Желая ти лека бременност и прекрасно здраво бебче  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 6 164
Ние сме добре, но и при мен нямаше проблеми.
Ти обаче имаш достатъчно основателни причини да се въздържаш. Sad

# 32
  • Мнения: 11 547
еми щом те е страх,не правете секс!все пак това трябва да е удоволствие и за двама ви,надявам се че мъжа ти те разбира!след като родиш ще имате много време за това,лека бременност ти желая
newsm10Леко бременеене  bouquet

# 33
  • някъде
  • Мнения: 4 955

Пък и има други начини за свършване и от двете страни  Crazy[/color]

Да, ама и от другите начини се получават контркации, за съжаление.  Confused Sad
Аз вече не се трая сама, не знам таткото как ме издържа, ама прокървих и аз в 8-ма седмица , а и често имам контракции и докторката каза  Naughty . И сега чакаме 9-тия месец  Mr. Green
Ами тогава ще свърши само мъжа- при него не може да се получат контракции Joy! А и мъжете са по-калпави Laughing и без секс превъртат! Crazy

# 34
  • Мнения: 743
Много ви благодаря за подкрепата и солидарността.  Hug
Не мога да кажа че не ми се иска, но и аз мисля че бобчо е най-важен сега.
Само не искам да си представям какво му е на мъжа ми newsm61, сигурно е изпу6ил тотално. smile3514
Но сте прави - има и други начини  smile3520
Ще потърпим извесно време, поне тези които се въздържаме де  smile3515
Приятен ден на всички от мен и целувки за бебоците! newsm44

# 35
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не мога да кажа че не ми се иска, но и аз мисля че бобчо е най-важен сега.
Но сте прави - има и други начини  smile3520
Ще потърпим извесно време, поне тези които се въздържаме де  smile3515
Ами то хората са си го казали- за забранения плод...smile3521
Мен от началото на бременността да ми се е приискало 2-3 пъти  Rolling Eyes, но от две седмици откакто пия хапчета- елате ме вижте  Embarassed Crazy, но се въздържам  Weary!
На таткото ще му мине- не се притеснявай-ще се погрижиш за него и готово!   Party
Най-важни са бебоците! smile3504

# 36
  • Мнения: 7 091
Ами тогава ще свърши само мъжа- при него не може да се получат контракции Joy! А и мъжете са по-калпави Laughing и без секс превъртат! Crazy

Еее, да ама аз мислех, че към майките е насочен въпроса и си се оплаках Wink

# 37
  • Мнения: 394
правихме го когато искаме, дори дни преди да родя. Но не съм имала проблеми с бременността Wink
И ние така newsm10

# 38
  • Мнения: 962
 :naughty:Ne pravete sex kato te e strah!Moje na nqkoi sme6no da im se stori no az sam v 8m. i ot kakto razbrahme 4e 6te imame beb4e ne sme pravili sex .E 6te si navaksame Joy

# 39
  • Мнения: 8 505
Изкарах много лека бременност и се сексихме до края.Ти обаче сама си си отговорила-не рискувай според мен.

# 40
  • Мнения: 1 671
Аз искам, ама таткото не - можело нешо да стане на бебето. При рискова бременност знам, че трябва да се въздържаш, ама аз не мога да му обясня, че нищо ми няма  newsm78. Иначе докторката каза само първите 3 месеца в дните около менструацията да избягваме и аз прилежно ги изчислявам, ама таткото и в останалото време не дава - да не му повредя нещо мишката  Laughing Днес сме на доктор и мисля да накарам той да му обясни, че с млада жена така не може  Wink

# 41
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
аз изкарах много лека бременост а и не нададах много макар че се чувствах като слон.правихме секс почти до края макар ,че таткото се дърпаше малко накрая да не би да нарани бебето.а то милото винаги след това риташе като бясно.а при твоят случай е по добре да се пазиш,поне аз бих постъпила така.

Общи условия

Активация на акаунт