Какво правят децата ви след детска

  • 1 705
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 105
Ако е хубаво времето сме на вън, а ако не или ходим на гости в неговия приятел или си играе у дома.

# 31
  • Мнения: 479
След ДГ, ако времето позволява, сме навън поне до 19 ч. (по лятното часово време). Ако обаче е дъждовно, мокро, кално или ветровито, сме по неизбежност вкъщи. А вкъщи обикновено редим пъзели, оцветяваме, рисуваме, изрязваме, апликираме, пишем, играем разни игри....но винаги заедно. Ако реша да сготвя, той също се включва в "моята игра" - реже с малкото ножче краставица и прави най-вкусния таратор. Филмчета пускаме само вечер, след вечеря, по 1/2 ч. , нещо като "лека нощ деца".

# 32
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Взимам сина си около 17.00 - пътят до къщи е около 15 минути /бавно и славно/. Купувам някакво лакомство от магазина, прибираме се, започвам да приготвям вечерята, а той си играе сам. сега вече като е по-топло, оставаме на детската площадка до блока до към 19.00, играят с другите деца. Вечеря към 20.00, после пак играе и към 22.00 си ляга.
Не ни занимава, много съм доволна, че стана самостоятелен.

# 33
  • софия
  • Мнения: 4 985
ох цяла зима гледаха филми-поне на два за вечер.Гадно е ама нали сред работа трябва и вечеря някаква да скалъпя,много рядко се заиграваха с нещо.Добре че времето се затопли та сега сме по-мАлко и навън...

# 34
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Каквото се сетим, това правим...

Напоследък веднага след прибиране гледа Пепеляшка и нищо друго не я интересува, но предполагам, че това ще отмине бързо (точната дума е надявам се).

Иначе...пишем си, рисуваме, четем книжки, редим пъзели, говорим си, готвим заедно...такива неща...
Когато е хубаво времето и особено ако е лято - ходим в парка.

# 35
  • Мнения: 188
При нас каката 7г ходи на гимнастика понеделник, сряда и петък, а вторник и четвъртък е на английски, още не е в първи клас. ooooh!

Малкия е още малък на 3г,
 НО АЗ СЪМ 100% ЗА СПОРТТА,
родители запишете децата си на спорт!!! newsm10
Но това е друга тема

Чакай де-на градина да тръгне, пък там си имат-балет, танци, плуване.В яслата няма такива екстри.Играта 3 часа вечер навън не е лош спорт за 2-3 годишните си мисля...

Играта на вън е супер, ама лятото, а градината е за да си играе през деня!

# 36
  • Мнения: 3 886
след детска ходим в градинката с децата да си играе повечето се познават но сека ще ходим от тази година на плуване.....малко щте ми е трудно зарад бебо но  няма да се откаж newsm78 #Crazy  bouquetем

# 37
  • Мнения: 545
И аз май съм от майките, дето гледат да ги оставят повече в градината - вземаме го (аз или баща му) към 17:30. Тъй като детската градина е доста далеч от дома ни, когато го вземам аз се прибираме с автобус и това ни отнема около 40 минути (самото пътуване ни отнема само 10-15), което възприемам като разходка. После Алекс прави каквото си пожелае - ако компютъра е свободен и иска (не се случва всеки ден) гледа филмчета за Том и Джери. Ако иска може да играе в двора (живеем в къща), но никога не е проявявал желание да слиза сам, а само ако и аз имам някаква работа из градината. Обикновено си отива в стаята и рисува, строи къщи, магистрали - изобщо той е от децата, които сами си намират някакви занимание.

# 38
  • Мнения: 3 932
Следн градина обикновено хапваме нещо, после на площадката или ако е лошо времето вкъщи-рисува, разглежда книжки...и когато вече всичко му омръзне пускаме филмче...

# 39
  • Мнения: 176
като взема Краси от градина първо тича в магазина, взимаме нещо шоколадово и играем вън, ако е топло, ако не се качваме и му пускам анимационно филмче.

# 40
  • Мнения: 176
само да добавя че това ставаше преди 3 месеца , оттогава нее ходил и неска ще е за сефте, ще има рев, сълзи(и от двете страни ooooh!), не ми се мисли , а утре въобще няма да иска да става, но това е една друга тема Tired

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Като е топло - на вън. Иначе, ако се вреди от татко си, гледа филм на компютъра, ако ли не - на телевизора. Напоследък започна да се заиграва сама - рисува, пее, играе "ситуационни" игри, а и естествено играе на "малката мама" - като къпеме и преобличаме бебето. Последната игра ми се иска понягока да я пропуска .... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт