Да си разтълкуваме съня - 9

  • 60 899
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 8 148
А има ли начин да спра да сънувам? Направо се побърквам, аз не мога да се наспя нормално. Събуждам се изморена, не отпочинала. И пак започнах да сънувам неща, свързани със здравето на майка ми, които се сбъдват(не хубави). Не искам да сънувам, честно ви казвам.  Sad

# 676
  • Мнения: 1 972
Напоследък и аз много сънувам. Снощи размятах някакви пари и накрая портфейла ми беше празен та молех един познат да плати някакво гориво.... Нищо не намерих из нета като тълкувание.

# 677
  • Мнения: X
Сънувам че излизам пре сграда, с плъзгаyи се врати, даже бях вътре и се бях наредила да си купувам нещо, даже едно момче пред мен помена нещо за някакъв театър , излязох имаше други, хора, едната беше жена която познавам беше по ниска от мен, с още един мъж, май и беше син, но не помня дали син, дали съпруг, малко по висок от нея, дори се запознахме, аз май говорих с нея, Тръгнахе към някакаъв магазин, срещнахме куче- майка , с малките , я лежеше на плочки, гледаше ни, усещаше че им се радваме , черна и те бяха черни, имаше и бяло по кормчето майката както и те. като че ли малкитех бяха малко кални, а това се намираше на гърба на една сграда, май смътно помня с червен цявт.

Вjорият е  намирам се в някаква сграда в коридор като поликлиника, имашеного хора, в ляво от мен чух някакво име. Пред мен имаше стълбище  за нагорните етажи , а аз тръгнах да слизам надолу, един вид да изляза от сградата, поне бях намерила пътя. Само дето бях в началото на стълбите , все още не слизах надолу.

# 678
  • Мнения: 309
Здравейте !
Фрея , сънувах починала си баба.Бяхме на село при дядо ми - и моето семейство и на брат ми и майка ми.Баба ми я бяхме извадили от гроба - явно като мине време така се прави ( разсъждавах в съня си ). Беше покрита като с "одеало" , което се ядеше ( като пандишпанов блат ) .Всички се изреждаха да режат от него .Майка ми разказваше как баба ми приживе се чудела с какво ще я погребат."Ма как с какво ма ? С они ... " Не помня точно какво беше , но чувах баба ми да говори на диалект.От една страна беше спомен на майка ми , от друга чувах какво са си говорили.Дойде и моят ред да режа от "блата"-"одеало" , с който беше покрита .Дръпнах малко и той се свлече .Видях баба си облечена така както я помня - с долница на анцунг , с плетени чорапи ... Все едно спеше.Казах " Мамеее" и голяма мъка ме задуши - така ме "стегна" за гърлото.Исках да докосна баба си.Чудех се дали да го направя - знаех , че ще е студена - мъртвец е все пак.Загледах се в ръката и , която беше от моята страна - сякаш помръдна.Докоснах я , след което баба ми се хвана за ръката ми и се обърна към мен.Учудена че се случва, се стреснах.Тук съня ми свършва.Знаех , че сънувам.Изчаках едно известно време да премине страха ми , след което се събудих.
На няколко пъти ми се случва да сънувам , че сънувам.Получава се една многопластовост ... Събуждам се и осъзнавам , че все още спя .Знам , че все още сънувам , но в същото време усещам - напр. допирът на мъжа ми , позата на тялото ми ... Разсъждавам за съня си ...И когато се събудя в действителност - обикновено се подкавам да го направя - нито заемана поза е същата , нито мъжа ме е докоснал по начина , по който съм усещала.Всъщност така за пръв път се усетих - сънувам , че сънувам ... Сложно е ....

# 679
  • Мнения: 10
здравейте. искам да попитам какво значи това че сънувам винаги синът си като малък. сега той е на 23г но постоянно го сънувам като дете?

# 680
  • Мнения: 62
Няколко седмици преди изборите за президент на САЩ,сънувам как се возя в автобус и се качва Хилари Клинтън,но беше с поне 30 години по-млада. След което започна да раздава автографи на пътниците. Щом дойде до мен и подадох лист и химикал и ясно видях подписа й. Щом се събудих се озадачих,тъй като ни най-малко се интересувам от политика,камо ли от Хиларито. Бях я мяркала няколко пъти по телевизията във връзка с изборите и толкова. От чисто любопитство реших да проверя в GOOGLE  какъв е подписът й. Е,разлика с този от съня ми нямаше,ама грам. Останах потресена как е възможно сън да излезе с такава точност. Малко след това тя изгуби изборите. Логично,поне ако се водя по-съня ми. Да сънуваш някого млад,значи неприятност или лош период,поне в моите сънища. Но това с подписа за мен е мистерия и до днес.

# 681
  • Мнения: 31
Здравейте! Хайде и аз тук , ако може...
Странна нощ беше изминалата. Събота срещу неделя. Сънувам първо, че съм с приятелки /не помня лица/, някоя от тях предлага някакви стръкове най-различни треволяци да ядем /билки ли...нещо такова полезно сигурно/ и решава да извика змията ми!!!! Идва една змия, която прилича на една плюшена такава, която имам у нас и ми се увива леко и любвеобвилно около врата, аз я галя и въобще..обичам я. Приятелките ми са възхитени от доверието. В един момент аз й давам от тия треволяци, тя хапва един стрък, но ми казва /с човешки глас/, че не може да диша. Аз ставам веднага й отварям устата и почвам да вадя каквото има там, защото тя се задушава направо. Изваждам всички боклуци, които е яла и се е задръстила...и змията отново е добре, а аз въздъхвам облекчено....
В следващия момент сънувам един прекрасен кон, до който аз вървя, хванала за поводите му, отвреме - навреме го галя по муцуната и му казвам в един момент "Хайде, трябва да пристигнем навреме, да спечелим", той точно тогава решава да сложи глава на врата ми /тоест да се гушне в мен/, аз пак му казвам през смях, "хайде, после с лигавщините, трябва да вървим" ...и той радостно подскочи и пред мен тръгна, аз след него. Изкачихме едно не много стръмно възвишение и стигнахме някъде в последния момент, където ни обявиха за победители...
Странна и вълнуваща нощ, каквото и да означават тези сънища....Чувството, с което се събудих беше някак си вдъхновяващо.
Ще се радвам на тълкуване!

Последна редакция: нд, 12 фев 2017, 20:35 от ceci2

# 682
  • Мнения: 42
Здравейте, сънувах се като булка с бяла рокля и че съм с баща ми но младоженеца така и не идва. Чакам го стана тъмно аз побягнах в тъмнината и се събудих. Моля кажете какво може да означава. Четох в нета много страшни неща.

# 683
  • Мнения: 216
Фрея  bouquet,

Сънувах нещо покъртително, събудих се разревана и мъжа ми дълго трябваше да ме успокоява.
Та сънувам, че водя битка с майка ми, с нея в действителност съм в наистина в деликатно, дипломатично-обтегнати отношения, които са така от близо две години. Една жена, много възрастна ми казва, че ще ме защити в съда, но самата тя се страхува от майка ми, защото е завела контра дело срещу нея и уликите ги е скрила в едни документи, едни големи купчини документи. Жената беше с къдрава кестенява коса и каза да не се издам, че тя ще бъде в моя защита. Объркано е всичко в самият сън, и идва съдията да разследва тази жена, която реално защитава мен от майка ми и започва да рови в документите. В този момент открива един лист с много котки и аз ахвам от умиление, в този плик с котки, имаше улики, с които не можахме да осъдим майка ми. Защото самата аз издадох местонахождението им. Жената с кестенявата коса много ми се обиди. Отиде и легна в другата стая, помолих я отново да ми съдейства срещу майка ми, но тя каза, че няма повече сили за това и иска да не я търся повече. Тя ми каза, че наказанието ми е безсмъртие. Разревах се и така се събудих. Шашава съм, знам. Какво значи всичкото това?

# 684
  • Мнения: 16
Здравейте, сънувах се като булка с бяла рокля и че съм с баща ми но младоженеца така и не идва. Чакам го стана тъмно аз побягнах в тъмнината и се събудих. Моля кажете какво може да означава. Четох в нета много страшни неща.
Аз лично като се сънувам булка АБСОЛЮТНО ВИНАГИ ме лепва някой вирус

# 685
  • Мнения: 5 435
Момичета, май Фрея не пише вече в темата?!
Имам спомен, че преди време беше споменала, че се подвизава в друг форум или греша?  newsm78

# 686
  • Мнения: 9 460
Момичета, май Фрея не пише вече в темата?!
Имам спомен, че преди време беше споменала, че се подвизава в друг форум или греша?  newsm78

Някъде назад към 30 и някоя страница беше споменала, че може да и пишем на имейл.

# 687
  • Мнения: 5 435
Тя беше казала, че е доста заета.
А много момичета пишат, а не е отговаряно от седмици. С най-добри чувства го казвам, някой да не ме разбере погрешно.

# 688
  • Мнения: 62
Здравейте, сънувах се като булка с бяла рокля и че съм с баща ми но младоженеца така и не идва. Чакам го стана тъмно аз побягнах в тъмнината и се събудих. Моля кажете какво може да означава. Четох в нета много страшни неща.

Наистина ако човек тръгне да гледа съновника може да лудне.Аз отдавна съм спряла и си тълкувам сънищата по мой си начин,който почти винаги се оказва по-верен от съновника. Предполагам,че сънят ти е израз на някакви подсъзнателни страхове да не бъдеш изоставена,пренебрегната и т.н.Или си имала травмиращо преживяване,което е запечатано в подсъзнанието ти и излиза чрез сънищата или се страхуваш от самотата прекалено много. Бащата е символ на сила и на подкрепа -това,че е бил до теб в съня ти,означава,че той е човекът на когото можеш да разчиташ в най-трудните си моменти.Бягството в тъмнината пък си е буквално бягство от проблемите. Може би в момента имаш проблем,който се опитваш да подтиснеш и да прикриеш,а не трябва. Ти ще кажеш дали съм познала нещо,но дори и да не съм се опитай да си го разтълкуваш сама.. не се плаши излишно с тея съновници.  Wink

# 689
  • Мнения: 62
Здравейте! Хайде и аз тук , ако може...
Странна нощ беше изминалата. Събота срещу неделя. Сънувам първо, че съм с приятелки /не помня лица/, някоя от тях предлага някакви стръкове най-различни треволяци да ядем /билки ли...нещо такова полезно сигурно/ и решава да извика змията ми!!!! Идва една змия, която прилича на една плюшена такава, която имам у нас и ми се увива леко и любвеобвилно около врата, аз я галя и въобще..обичам я. Приятелките ми са възхитени от доверието. В един момент аз й давам от тия треволяци, тя хапва един стрък, но ми казва /с човешки глас/, че не може да диша. Аз ставам веднага й отварям устата и почвам да вадя каквото има там, защото тя се задушава направо. Изваждам всички боклуци, които е яла и се е задръстила...и змията отново е добре, а аз въздъхвам облекчено....
В следващия момент сънувам един прекрасен кон, до който аз вървя, хванала за поводите му, отвреме - навреме го галя по муцуната и му казвам в един момент "Хайде, трябва да пристигнем навреме, да спечелим", той точно тогава решава да сложи глава на врата ми /тоест да се гушне в мен/, аз пак му казвам през смях, "хайде, после с лигавщините, трябва да вървим" ...и той радостно подскочи и пред мен тръгна, аз след него. Изкачихме едно не много стръмно възвишение и стигнахме някъде в последния момент, където ни обявиха за победители...
Странна и вълнуваща нощ, каквото и да означават тези сънища....Чувството, с което се събудих беше някак си вдъхновяващо.
Ще се радвам на тълкуване!
Здравей. Попринцип да сънуваш змия, понякога означава, че ще забременееш. В случая змията се е задушавала, но ти си успяла да й помогнеш. Тоест- дори да имаш притеснения или проблеми около евентуална бременност- всичко ще мине добре и не трябва да се притесняваш. Също така може да означава, че наскоро си имала конфликт с някого, който вече е разрешен или в скоро време ще бъде разрешен с добър край. Конят символизира труда, работата. Може би ще получиш повишение на работното си място, или ще бъдеш наградена за положени усилия в някаква сфера. Щом сте преминали възвишенията и са ви обявили за победители- означава, че с лекота ще преминеш през някаква малка трудност. Но сънят ти определено е за хубаво  Peace

Общи условия

Активация на акаунт