Да си разтълкуваме съня - 9

  • 60 826
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 62
здравейте. искам да попитам какво значи това че сънувам винаги синът си като малък. сега той е на 23г но постоянно го сънувам като дете?

Здравей. Попринцип да сънуваш някого малък, означава, че този човек има или ще има някакво затруднение в дадена сфера. Обърни внимание, дали има промяна в настроението и поведението му. Ако има се опитай да разбереш какъв е проблема и му помогни. Надявам се все пак да не е това и да няма проблеми.
Най-вероятно сънят ти означава, че ти липсват моментите от детството на сина ти или , изпитваш някаква носталгия по миналото. И като всяка майка ти се иска пак да гушнеш малкото си момченце. Не мисля, че е повод за притеснение.  Peace

# 691
  • Мнения: 31
Здравейте! Хайде и аз тук , ако може...
Странна нощ беше изминалата. Събота срещу неделя. Сънувам първо, че съм с приятелки /не помня лица/, някоя от тях предлага някакви стръкове най-различни треволяци да ядем /билки ли...нещо такова полезно сигурно/ и решава да извика змията ми!!!! Идва една змия, която прилича на една плюшена такава, която имам у нас и ми се увива леко и любвеобвилно около врата, аз я галя и въобще..обичам я. Приятелките ми са възхитени от доверието. В един момент аз й давам от тия треволяци, тя хапва един стрък, но ми казва /с човешки глас/, че не може да диша. Аз ставам веднага й отварям устата и почвам да вадя каквото има там, защото тя се задушава направо. Изваждам всички боклуци, които е яла и се е задръстила...и змията отново е добре, а аз въздъхвам облекчено....
В следващия момент сънувам един прекрасен кон, до който аз вървя, хванала за поводите му, отвреме - навреме го галя по муцуната и му казвам в един момент "Хайде, трябва да пристигнем навреме, да спечелим", той точно тогава решава да сложи глава на врата ми /тоест да се гушне в мен/, аз пак му казвам през смях, "хайде, после с лигавщините, трябва да вървим" ...и той радостно подскочи и пред мен тръгна, аз след него. Изкачихме едно не много стръмно възвишение и стигнахме някъде в последния момент, където ни обявиха за победители...
Странна и вълнуваща нощ, каквото и да означават тези сънища....Чувството, с което се събудих беше някак си вдъхновяващо.
Ще се радвам на тълкуване!
Здравей. Попринцип да сънуваш змия, понякога означава, че ще забременееш. В случая змията се е задушавала, но ти си успяла да й помогнеш. Тоест- дори да имаш притеснения или проблеми около евентуална бременност- всичко ще мине добре и не трябва да се притесняваш. Също така може да означава, че наскоро си имала конфликт с някого, който вече е разрешен или в скоро време ще бъде разрешен с добър край. Конят символизира труда, работата. Може би ще получиш повишение на работното си място, или ще бъдеш наградена за положени усилия в някаква сфера. Щом сте преминали възвишенията и са ви обявили за победители- означава, че с лекота ще преминеш през някаква малка трудност. Но сънят ти определено е за хубаво  Peace
Благодаря ти много за тълкуването! Много сходно с моето такова, относно змията се надявам да е второто ти тълкувание. Надявам се на положителни случки!  bouquet

# 692
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Здравей, Фрея. Днес сънувах, че вадя виждам през якето си да стърчат едни големи дългибодли. Започвам да ги дърпам и се оказва, че са забити и в тялото ми. ДЪрпам и усещам едно гадно чувство, не болка и ги вадя един по един. Към 5-6 бяха. Преди това бях гушкала бодливо свинче в съня ми. Много ще се радвам да чуя твоето тълкуване на този сън bouquet

# 693
  • Мнения: 2 328
Аз наскоро сънувах,че голямото ми дете е нахапано цялото от бълха.По бебето също имаше ухапвания,но по-малко.Хванах бълхата и я убих.Това беше съня ми.Моля за тълкувание.

# 694
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте! по принцип много сънувам и почти винаги сънищата ми са показателни.Но преди няколко дни сънувах нещо което не ми дава мира.Сънувах жена с която не сме в добри отношения.Тя не ме долюбва особено.Сънувах,че съм и на гости и тя ми дава да ям.Постоянно ме караше да ям.Много моля ако някой може да ми разстълкува съня да пише! Предварително благодаря!

# 695
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте! Снощи сънувах много странен сън... не знам как да го изтълкувам, за това ще помоля за помощ! Сънувах, че с моята приятелка сме в моя роден град и се разхождаме. На връщане дойде мъжа и да ни вземе с колата и започна да кара много бързо, като на един от завоите, който води към моста над реката, колата поднесе, блъснахме се в друга кола, изхвърчахме от моста и паднахме на брега на реката. Пътниците в другия автомобил бяха загинали, а ние бяхме в шок от случилото се! Аз отказах медицински преглед, бях си ударила само главата и исках да се прибера вкъщи... много плаках и бях много изплашена!
Дано не е на лошо сънят ми  newsm78
Хубав ден на всички!  bouquet

# 696
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте отново! не исках да пиша в темата,но съм толкова изморена и не на себе си от снощи.Сънувах сън който беше така "истински",че днес нямам сили за нищо.Сънувах че се качвам в кола с непознат мъж ро-възрастен от мен.беше облечен с костюм и вдъхващ доверие и уважение.Започна да ми говори с много приятен глас.Каза ми ,че отдавна ме познава и знае всичко за моя живот.И че иска да бъде с мен.Казах му че съм омъжена и имам деца.Той веднага ме прекъсна ,че това няма значение за него.И че знае.Подари ми сребърни обеци.Каза ми също,че ще бъде винаги до мен и дори като умре ще осигури живота ми.В това време звънна телефона ми да ставам.Станах и за малко седнах да се обличам и съм заспала пак.И продължих да сънувам същия сън.Извинете че стана дълго.Дори да не ми го разтълкувате имах нужда да го споделя с някого...направо като "изцедена" съм след него!

# 697
  • Мнения: 31
Здравейте отново! не исках да пиша в темата,но съм толкова изморена и не на себе си от снощи.Сънувах сън който беше така "истински",че днес нямам сили за нищо.Сънувах че се качвам в кола с непознат мъж ро-възрастен от мен.беше облечен с костюм и вдъхващ доверие и уважение.Започна да ми говори с много приятен глас.Каза ми ,че отдавна ме познава и знае всичко за моя живот.И че иска да бъде с мен.Казах му че съм омъжена и имам деца.Той веднага ме прекъсна ,че това няма значение за него.И че знае.Подари ми сребърни обеци.Каза ми също,че ще бъде винаги до мен и дори като умре ще осигури живота ми.В това време звънна телефона ми да ставам.Станах и за малко седнах да се обличам и съм заспала пак.И продължих да сънувам същия сън.Извинете че стана дълго.Дори да не ми го разтълкувате имах нужда да го споделя с някого...направо като "изцедена" съм след него!
Интересен сън! На мен не ми прилича да е за лошо! Имаш си ангел хранител може би. Дано да има кой да го разтълкува подробно.

# 698
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Цеци,когато го споделих с майка си, тя веднага коментира,че може би е бил ангела ми хранител.Дано е така наистина! Praynig

# 699
  • Мнения: 31
Цеци,когато го споделих с майка си, тя веднага коментира,че може би е бил ангела ми хранител.Дано е така наистина! Praynig
Ето на едно мнение сме! Вярвай в това! Сънят ти е хубав според мен!

# 700
  • Мнения: 8
Здравейте!
Сънувах, че съм с майка ми и баща ми мисля, че вкъщи, но не съм много сигурна. Да поясня, че баща ми почина преди 8 години. И те двамата казаха, че отиват някъде, защото днес ставали 40 дни от смъртта на котката ми и искали да ме изненадат.
Ако искате за луда ме мислете, но според мен това означава, че когато един ден умре котката ми, на 40-тия ден ще умре майка ми.
Ще ми бъде полезно да чуя мнение на някого по - запознат с тълкуването на сънища.
Благодаря предварително

# 701
  • Мнения: 31
Здравейте!
Сънувах, че съм с майка ми и баща ми мисля, че вкъщи, но не съм много сигурна. Да поясня, че баща ми почина преди 8 години. И те двамата казаха, че отиват някъде, защото днес ставали 40 дни от смъртта на котката ми и искали да ме изненадат.
Ако искате за луда ме мислете, но според мен това означава, че когато един ден умре котката ми, на 40-тия ден ще умре майка ми.
Ще ми бъде полезно да чуя мнение на някого по - запознат с тълкуването на сънища.
Благодаря предварително
Явно хората, които могат да тълкуват сънища по-рядко влизат...аз не съм особено веща по сънищата /опитвам се просто/,  но защо такова мислене! Нещо явно те притеснява! Наистина се надявам да се включи някой, който разбира от сънища, но лично според мен, това мислене е малко прекалено! Не така!

# 702
  • Мнения: 1 700
Глупости недей да си мислиш за майката ти.Сигурна съм че не е това ,което си мислиш.Да не се притесняваш за майка ти?Според мен сънят значи че до 40дни ще се оправи някакъв твой личен проблем .Според мен родителите в съня са твой пазители ,опитвайки да ти помагат да разрешат проблема ти.

# 703
  • Мнения: 8
 chef
Глупости недей да си мислиш за майката ти.Сигурна съм че не е това ,което си мислиш.Да не се притесняваш за майка ти?Според мен сънят значи че до 40дни ще се оправи някакъв твой личен проблем .Според мен родителите в съня са твой пазители ,опитвайки да ти помагат да разрешат проблема ти.

Не, не се притеснявам за нея. Ние сме в лоши отношения и не се обичаме, но определено не и желая смъртта. Просто знам, че когато виждаш в съня, някой да тргъва на някъде с починал, означава, че го взема в със себе си. Луда работа Shocked

# 704
  • Мнения: 4 871
Сънувах нещо странно-хвърлих часовник за ръка в езеро. Бях застанала на кей и пуснах часовника във водата. Беше обикновен часоввик с кожена каишка, ако има значение. 

Общи условия

Активация на акаунт