главоболие какво да правя?

  • 4 588
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и аz раzбрах zа беб4о след като бяхме на по4ивка.но преди да раzбера толкова джин с тоник не бях пила.всяка ве4ер по едно голямо....ле ле сега като си спомня ло6о ми става...и после фитнеса съ6то...а,като каzах фитнес,сте споделите ли какво правите zа да се поддържате във форма... аz си правех в къ6ти упражнения,но сега ве4е ме е малко страх...zнам, 4е мога да карам колело,но беz много да се натоварвам, т.е. бавни4ко...а друго? някакви упражнения като идея?  261uu    261uu

# 16
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
сестри4ка каzа, 4е бира може....по малко раzбира се ( една две откраднати глътки от 4а6ата на татко Embarassed  Embarassed  Embarassed )...даже било полеzно...zнам ли...

# 17
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Цитат на: miravmbd
Може би единствено в първите 3м,когато бебчето тепърва се оформя.

И аз съм чувала за 3те месеца, но първите 3 седмици е трудно да се удържи този режим (поради незнание на положението) Embarassed А пък тези бебета все по време на отпуските стават, когато си се отпуснал и релаксираш с повечко от обичаиното количество алкохол  Embarassed

# 18
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Zdraveite.
Neka sega i az vi razpravja kakvi gi vyr6ih v na4aloto na bremennosta:oops:
 pyrvija den na poslednija mi cikyl be6e na 06.11.2004.
Na 12.12.2004 si zaminah za Bg i tam poznaite.... #Milti  #Milti  #Milti  Tada Ne se bjahme pribirali ot godina i tam bukvalno se osrahme.Vsjaka ve4er napred nazad,alkohol,Zigari(ama malko de) i fitnes.Sled tova na 10.01.2005 obratno kym Germany,kato i dvata pyti sym pytuvala s avtobusa Embarassed (gorkoto bebence)...
i 4ak na 12.01.2005 razbrah,4e 6te ima bebe Embarassed  Embarassed  Embarassed Tva sa si dva meseca i otgore..
Ot togava ne iskam da vidja nito alkohol,nito cigara,abe vyob6te pazja se mnogo,no adski me e strah da ne sym mu navredila.E,ne 4e sym prekaljavala de,no vse pak me e strah.....
Vie kak mislite-sgafila li sym mnogo Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 19
  • Мнения: 4 244
Цитат на: amei
еви,нямам никакъв проблем с кръвното.
лаура,никакъв ли 4ай не мога да пия?

За чай мога да те посъветвам да питаШ в аптеката какъв да ти направят или имат готови.
Един съвет от мен = дългогодиШна мигренка
ВzемаШ от блиzката дрогерия ментово масло Peppermint и си мажи с него слепоочията.
Малко е неприятно в началото Щото люти на очите ама после се свиква и много добре действа.
Така си иzкарах и двете бременности. Посягах и към Парацетамола ама моя мъж да не ме видеШе че той подскача при вида на лекарства и бременни
Пробвай и дано да ти свърШи работа

# 20
  • Мнения: 1 278
Майчета, вие за хомеопатия не сте ли чували?  Shocked
Трета бременност бременея и само с Боарон (френската) се лекувам за почти всичко. За отрицателно време ставам ОК.
Има и немска (на Хийл) с готови, комбинирани препарати, които са много удобни за ползване. Ако щете изберете английската - класическата! Защо се мъчите така? Парацетамоли и чайчета!Намерете си интернист-хомеопат и дерзайте!

# 21
  • Мнения: 1 278
Цитат на: miravmbd
Ако имам второ дете определено ще съм много по отпусната и няма да се стягам толкова много.


Мдаа. Това е една от причините третата и четвъртата, и нататък бременности да се водят по-рискови.
Питайте ме, колко пъти съм си изследвала кръвта и урината сега - третият път! Е, този понеделник с триста зора ще си направя второто такова изследване за цялата бременност до този момент - в 31 седмица съм Embarassed . А колко пъти съм ходила да ми мерят кръвното, поне това - нито веднъж Embarassed  Embarassed . Мърла и половина! Проблемът е че се чувствам толкова спокойна, че просто не се сещам за това. Безумие! Първият път киснех нон-стоп в женската консултация.

Общи условия

Активация на акаунт