Шестокласна - високосна 2016 да е плодоносна.

  • 36 893
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 296
Същата история - домашни в последния момент ще се пишат.Но да си пожелаем весело посрещане на Новата година! Grinning

# 31
  • Мнения: 14 133
Същата история - домашни в последния момент ще се пишат.Но да си пожелаем весело посрещане на Новата година! Grinning
Това е всеобщо заболяване.  hahaha
Но, да посрещнем здрави и весели Новата година, а по-нататък ще му мислим.  Wink

# 32
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте момичета в последният ден на 2015г. Аз съвсем ви изпуснах.

Ние сме в България за празниците и не можем да се спрем от ходене насам -натам.  Много е хубаво да си си в къщи с родителите, близки и приятели. Изобщо, много ни е хубаво тук. Не ми остава време да седна на компютър и да пиша каквото и да е. Децата са на свободен режим - домашни нямат - само четат книжки по малко, ама хич и не им давам зор - всички си почиваме.  Ще пропуснат 1 седмица от училището, но се надявам бързо да наваксат.

Пожелавам ви Весело посрещане на Новата Година!

Бъдете здрави!

# 33
  • Мнения: 14 133
За много години, здаве, късмет, успехи!
Ирка,  приятни емоции!

# 34
  • Мнения: 1 142
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Здраве и успехи на децата и техните родители.

# 35
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Да ни е честита Новата Година.
Отдавна не бяхме ходили към центъра, но тази година компанията се замъкнахме точно за зарята. Беше чудесно.

Госпожицата си изтегли приятелството, работата и ... мързела от баницата, че и паричката. На мен ми се падна ... ученето и здравето.

# 36
  • Русе
  • Мнения: 7 084
За много години! Да сме живи и здрави! Да е успешна новата година за учениците!

Нашият младеж от баницата в леля си тази нощ, изтегли късмет "бебе", на малката се падна "сватба" за радост на леля им и зълва и, които много се притесняваха да не се падне на тях, с големи момчета Joy
Днес от баницата, която направи майка ми на село, на Момчил се падна "пътуване в чужбина"(нали резервация за Турция направих Wink ), а на малката "печалба от лотарията", купихме билет, но нищо не спечели Laughing
На мен и от двете баници се падна най-хубавия късмет "здраве", а на мъжа ми се падна парата, пак от двете баници.

# 37
  • Мнения: 1 230
Честита Нова Година!!
Да е е здрава, благодатна и успешна!!!

# 38
  • столицата
  • Мнения: 3 827
ЧНГ! Нека е здрава и успешна и всеки да постигне удовлетворение - лично  и професионално!

# 39
  • София
  • Мнения: 2 840
За много години, момичета! Да е мирна и благодатна тази година! Praynig

Ако някой може да помогне, синът ми се занимава с тестовете за олимпиадата по астрономия Mr. Green

Лекокрилият Р-р-нс е жител на Прекрасната планета и е
решил да извърши пътешествието на живота си, следвайки стародавна традиция.
Пътешествието започва от Доброто езеро, намиращо се на екватора. Сутринта Р-р-нс
наблюдава изгрева на своето Слънце, после се обръща надясно и полита
перпендикулярно на екватора, без повече да променя посоката. След като прелита
3000 км, той стига до Музикалния град. Продължава нататък и след 4500 км се озовава в
Стихотворния град. После лети още 7500 км и каца за почивка в Многоцветния град.
Следващият полет е още по-дълъг – 9000 км и Р-р-нс вижда пред себе си Танцуващия
град. Накрая, след още 12000 км полет, той се връща на брега на родното си езеро.
Приемете, че жителите на Прекрасната планета делят окръжността на същото
число градуси, като нас, и определете географските ширини на градовете.

# 40
  • Мнения: 1 574
Ч.Н.Г! С пожелание за здраве, щастие и успехи през новата 2016 година на всички ни !   Heart Eyes

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 443
За много години, момичета! Да е мирна и благодатна тази година! Praynig

Ако някой може да помогне, синът ми се занимава с тестовете за олимпиадата по астрономия Mr. Green

Лекокрилият Р-р-нс е жител на Прекрасната планета и е
решил да извърши пътешествието на живота си, следвайки стародавна традиция.
Пътешествието започва от Доброто езеро, намиращо се на екватора. Сутринта Р-р-нс
наблюдава изгрева на своето Слънце, после се обръща надясно и полита
перпендикулярно на екватора, без повече да променя посоката. След като прелита
3000 км, той стига до Музикалния град. Продължава нататък и след 4500 км се озовава в
Стихотворния град. После лети още 7500 км и каца за почивка в Многоцветния град.
Следващият полет е още по-дълъг – 9000 км и Р-р-нс вижда пред себе си Танцуващия
град. Накрая, след още 12000 км полет, той се връща на брега на родното си езеро.
Приемете, че жителите на Прекрасната планета делят окръжността на същото
число градуси, като нас, и определете географските ширини на градовете.


Клонка, трикът според мен е, че не се знае от коя посока изгрява слънцето. Ако изгрява като на Земята пт изток, г-на тръгва на юг. Тогава координатите се изчисляват така - общия маршрут е дълъг 36000 км и тъй като пътешественикът прави пълна обиколка на планетата, а тя има същите градуси като на зямята, се получава, че 1 градус е равен на 100 км. Така музикалния град е на 30 гр-ю.ш., стихотворния град на 75 гр.ю.ш., многоцветния - на 30 гр. ю.ш. и танцуващия - на 60 гр с.ш. ако слънцето изгрява от запад, сменяш ширините наобратно.
Успех!

# 42
  • Мнения: 705
Честита Нова Година!

Да бъде здрава и успешна за всички! Nature Snowman

# 43
  • София
  • Мнения: 2 840
Manzhelka, благодаря ти! bouquet

# 44
  • Мнения: 4 500
Да е честита новата 2016 година! Здравейте  bouquet и благодаря за труда, който Амбър е положила с новата тема.
При нас домашни бол - сега извади учебниците от 22-ри декември от раницата  Crazy Учи Сурвакане наизуст по музика, писахме съчинение на тема "По дрехите посрещат, по ума изпращат", тоест аз го писах  Mr. Green а Гого обеща една фанта да ме черпи  Mr. Green
Магарията е, че в последния ден, на 22.12, му писали 2 по БЕЛ, сега каза обаче да не си развалял ваканцията  Rolling Eyes Двойката е заради това, че е бил без домашно. Има и забележка, в която се казва същото. Защо не е искал помощ от нас не знам, мързяло го е вероятно. Най-обичам слаби оценки в края на срока.
Има да учи и по география, а те са още на Африка  Shocked То направо време не остана.
Добре че се върнахме вчера, че днес като гледам снега олеле.
На всички ви пожелавам здраве и успех  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт