Шеста тема на чакащите

  • 502 477
  • 5 021
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 138
Супер имаме си нова темичка!
Честита Нова 2016 год. Мили момичета нека на всички чакащи щъркела да донесе щастливото писамце. На вече станалите мами пожелавам много спиращи дъха моменти.

# 2
  • Мнения: 436
Благодаря ти wa_wa  bouquet! Да е късметлийска новата тема и да ни донесе много щастливи и споделени мигове! Късмет мили момичета!

Радвам се, че те помолих да я направиш  bouquet . Нова година, нов късмет, нова тема.

# 3
  • при него
  • Мнения: 1 213
Честита Нова година и от мен  Hug Hug Hug
Пожелавам ви скоро до дочакате най-милото!!!

# 4
  • Мнения: 102
Честита Нова Година, приятели!
Пожелавам ви здраве и сбъднати мечти!

# 5
  • София
  • Мнения: 331
Честита нова 2016 година, момичета! santa2 baloni

Пожелавам ви здраве, щастие, късмет, незабравими моменти и да сбъднете най-съкровените си мечти!
[/size][/color]

Последна редакция: сб, 02 яну 2016, 19:07 от Vi_Vivian

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 206
Запис и от мен в новата тема, дано се напълни само с положителни постове!

Аз да се похваля получихме първото писмо за вписване. Вярно, че е от нашият град, но все пак се зарадвах нещата вървят напред значи...

# 7
  • Мнения: 436
Proletina_1983, честито ти писъмце. Чакай поне още 3-4 / след 7-10 дни беше при нас / и имай в предвид, че само твоето районно РДСП е длъжно да ти пише. От останалите ...... при добра воля и желание.

Радвам се, че работната година започва с писмо, дано има много такива с хубави новини.

# 8
  • София
  • Мнения: 15
Честита Нова Година момичета и момчета  Hug! Да бъде здрава, успешна и пълна с любов!
Пипи Мипи, имам питане: Ние сме записани в регистрите началота на март 2015г. Получихме 4 писъмца за вписване, но нито едно от тях не е от нашето районно РДСП. Ако са длъжнни да ни отговорят, защо нямаме писмо точно от тях?

# 9
  • Мнения: 436
abrakadabra3, нямам никаква представа защо не сте получили от вашия район писмо.

Ето един цитат от писмо, което получих аз:

"Не сте уведомени за горепосоченото на основание на чл. 37, ал.3 от НАРЕДБА № РД-07-7 от 05.10.2010 година за условията и реда на водене и съхраняване на регистрите за пълно осиновяване, който гласи следното:
Регионалната дирекция за социално подпомагане, направила първоначалното вписване, уведомява осиновяващия за изпращането на документите в регионалните дирекции, посочени в разрешението за вписване."

# 10
  • София
  • Мнения: 331
Аз днес получих писмо от София, че съм вписана преди Нова година.

# 11
  • Мнения: 142
Записвам се да ви следя.
Много здраве и късмет на всички през новата година.
След две осиновявания мога само да кажа,че нещата се случват точно когато трябва и им е дошъл момента.
Успех момичета!

# 12
  • при него
  • Мнения: 1 213
Галиан добре дошла Simple Smile

Ние за сега сме получили писмо само от София и днес от Пазарджик.
Тук съм чела много добри думи за Пазарджик и като гледах пощенския плик с един красив и старателен почерк... викам си леле, явно много се стараят тия хора. Браво!!!

# 13
  • Мнения: 436
Имаме известие за препоръчано писмо. Какво ли е, още не знам   newsm78 ?

# 14
  • Шумен
  • Мнения: 206
Пипи Мипи ще го вземеш в понеделник, нали?

Общи условия

Активация на акаунт