Има ли безмлечни каши на Милупа?

  • 1 187
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
А,ако фирмата твърди така,то е за да се оправдае защо не ги внася.
Джеси,аз в първия си пост ги казах - едната е ориз,царевица и тапиока,която е без глутен,за след 4-ия месец.А другата си е със 7 зърнени култури,с глутен,за след 6-ия месец.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 457
Blondi, благодаря за инфото. Жалко че на нашия пазар ги няма Sad

# 17
  • Мнения: 27 524
Абе не е голяма загуба,те май са само за захранване в началото,после за какво са ти?  newsm78  За сметка на това пък тук други на Милупа няма,по-добре да няма тези безмлечните,пък да има бананова,от грис...ммм...те са вкусни,другите са безвкусни и се ползват малко време.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 457
Ами аз досега все от безвкусните съм давала  Laughing, но на други марки, защото предпочитам да си слагам от нашето АМ. Нали не е хубаво да се бъркат много млеката. Та затова предпочитам безмлечните,а си ги овкусявам с плодово пюре или пасиран плод. Но вече пораснахме за да пробваме и млечните и се спрях на Милупа,защото поне са с АМ - нали не греша  newsm78

# 19
  • Мнения: 27 524
А,всички марки каши са с АМ.  Peace
Не е хубаво да се смеват докато са малки,според мен.След 6-ия месец нататък,не е толкова страшно.

# 20
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Кашите внасяни от Аксон са: ябълка и морков,бананова,ориз и царевица/нова/,грис,плодова,бисквитена,страчатела/нова/. Ще попитам отново като се срещна преставителя им но това е което внасят.
http://www.milupa.de/produkte/produkte_milchbreie_nachDem4Monat_ … lchbreiBanane.php
Тук са подредени всички каши на Милупа по месеци.

Общи условия

Активация на акаунт