Да попитам за Виши

  • 4 003
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524

Сега ще им метна едно око,много ти благодаря   bouquet

Сега и аз ги погледнах.Не ти бях от голяма полза. Sick

Не мога да разбера защо такава хубава козметика нямат сайт  newsm78

# 31
  • Мнения: 18 542
Не мога да разбера защо такава хубава козметика нямат сайт  newsm78
Коя козметика няма сайт?!

# 32
  • Мнения: 786
Малко встрани може би - купих си най-сетне Нормадерма-а на Виши, тъй като по принцип съм с проблемна кожа, и сравнително изчистената ми за момента кожа взе че се обрина и започна да ме сърби след няколкото намазвания. Добре, че имах и друг крем и го смених на бърза ръка. Ползвала съм иначе Thermal S, но наистина ми беше донесен от Гърция и тогава бях доволна. Не само този продукт, носила са ми и сто пъти по-хубав шампоан Дав от Гърция, ползвала съм такъв и от Бг - е, очевидно имаха разлика...
Изводът? - в България май по-добре българско, поне няма да те заболи когато се наложи да го изхвърлиш или използваш за блясък на обувките Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 5 317
Не мога да разбера защо такава хубава козметика нямат сайт  newsm78

А де!

 newsm12
Коя козметика няма сайт?!
Авен.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 494
Брианка, мерси за ценното инфо  bouquet. Този сайт на аптека не го знаех. Ценен е заради ценовата информация, която дава. Simple Smile

Блонди аз се консултирам за повечето неща от тук: Wink
http://www.beautytarget.com/boutique_us/liste_rayons.cfm?code_lg=lg_us
И по специално за Авен: http://www.beautytarget.com/boutique_us/liste_familles.cfm?num=1 … amp;code_lg=lg_us

# 35
  • София
  • Мнения: 2 437
Чувствам кожата си опъната само след 1 час след като съм се намазала.Това не ми се случваше с другия хидратиращ крем на Виши.Аз съм с много бяла кожа и вече лицето ми на два пъти почервенява от слънцето - къде му отиде защитния фактор 20 на този крем???


Мии...най- ниският фактор за лице, който ползвам е 36, а за тялото слагам 20 и нагоре...ако си с бяла кожа нищо чудно, че си изгоряла. 20 е нищо Laughing

Слънцезащитният крем фактор 60 също "опъва" кожата. Купи си само него. Няма нищо общо с останалите кремове с висок фактор...не стои бял, попива, кожата не е лъскава. И бебока мажа с него.
Ползвам Термал фикс 1 + слънцезащитния. Също съм с много бяла кожа.
Виши е единствената козметика, от която нямам кожни проблеми Peace

# 36
  • Мнения: 18 542
kopche, те и цените в тоя сайт са добри, ама не знам за доставка колко взимат и ако поръчаш дали ще ти ги доставят.
Иначе хубавото му е, че дава и инфо за асортимента на медицинската козметика на български  Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 9 494
А, за цените не знам, аз гледам по-скоро описанието на продукта и съставките им Wink. За друго не се интересувам.
Пък къде видя нещо на БГ? Thinking

# 38
  • Мнения: 18 542
Нали говорим за този линк http://www.apteka-bg.net

# 39
  • Мнения: 27 524
Копче,мерси много за линка    bouquet

чет,ако искаш,като си идвам,мога да ти довлека кремове от тук  bowuu

# 40
  • София
  • Мнения: 9 494
Ами аз имах в предвид другият- този на бюти таргет. Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 10 858
Копче, на "Аптека" каква е цената за доставка? Гледах, гледах, рових, не можах да намеря накъде да е написано нещо по тоя въпрос newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 9 494
О, не знам, аз този сайт за пръв път го виждам. Брианка го даде. Тя ако знае нещо, да каже. Wink
За мен цените не са актуални съвсем. Поне това, което виждам в аптеката и сравнявам с това, което пише в сайта. Thinking

# 43
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, вярно че е доста евтинко, за тва и ме зарибиха да си поръчвам от там , но няма цена доставка. И няма и един крем на Рок, "хидра+", за мен е нов този крем, гледам че има и с фактор, но още не съм чула отзиви, та ще изчакам.
Ще чакам и Брианка да се включи, мерси много!

# 44

Сега ще им метна едно око,много ти благодаря   bouquet

Сега и аз ги погледнах.Не ти бях от голяма полза. Sick

Не мога да разбера защо такава хубава козметика нямат сайт  newsm78

Ето това е сайтът на Avene:
http://www.dermaweb.com/english/dermato/avene/avene_produits.html

Общи условия

Активация на акаунт