kak da povqrvame na mujete

  • 2 185
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
точно там е проблема
ама и той УЖ такава ме харесва ама не спира да ме критикува
това защо така онова защо иначе защо го правиш така а не така
а иначе ме обича естествена
понякога не го разбирам това

# 16
  • София
  • Мнения: 39 759
Ако критиката е градивна... ок  Peace
И при мен се случва от време на време.

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
при нас май е обратното- аз се опитвам да го променя Thinking
незнам, според мен е нормално хората като живеят заедно по някакъв начин да се опитат да променят човека до себе си, защото винаги има нещо което ни дразни и не ни харесва в половинката  Peace
не се коси толкова- давай го по-ведро  Wink

# 18
 newsm12 ами ще пробам пук да видим дали ще стане с ведрост newsm10
щото с упоритост нищо не стана

# 19
  • Мнения: 4 733
Според мен,когато двама души са заедно се променят взаимно без дори да го осъзнават,то дори думата не е промяна,а по-скоро напасване...и според мен в това няма нищо лошо

# 20
да бе мен напасването не ме плаши
а ме дразни факта че има наглоста да ме маниполира #2gunfire

# 21
  • Мнения: 1 849
Тебе май те гони шубето да споделяш всичко за себе си? Laughing
Според мен не е манипулация да иска да му казваш всичко. Според нас това е семейството да си казвате всичко така както е. Е истината може да се казва по много начини така, че да не наранява. Но аз не бих приела ако знаех, че човека до мен си има свои неща. Просто обичам всичко да ни е общо Heart Eyes
В нашето семейстово имаме правило "Че никога не можеш да промениш другия, можеш да промениш само себе си".

# 22
Тебе май те гони шубето да споделяш всичко за себе си? Laughing

може би си права за това
израснала съм в такъв дом
и не се гордея с някои мои постъпки от миналото ми
възможно ли да е заради това???????????/
може би ме е страх да допускам хората до себе си
може би затова и нямям приятелки
според теб проблема отмен ли идва

# 23
  • Мнения: 88
Каквито мъжете,такива и жените.Никой никого не трябва да променя.В карйна сметка ,когато обичаш някого истински,го обичаш такъв какъвто е,с всичките му предимства и недостатъци.Събират се двама човека не за да се налагат един на друг,а да си помагат,когато единият сбърка или кривне другият да му покаже и да му дръпне юздите,да създадат добра среда за живот на децата си..............и т.н.За да върви една връзка всеки прави компромиси,и използва хитринки.Всички хора се променят,но не и насила.Такива ми ти работи......

# 24
  • Мнения: 8 917
Ми до мъжа си е  Peace Мен си ме обича такава каквато съм,не се е стремял да ме променя,ако съм се
променила по някакъв начин то си е било от мен единствено,май ние ги променяме не те нас  Peace


 newsm10

А имаше и нещо такова /съжалявам ако е вече написано, но прочетох по диагонал/ " Жената се омъжва с надеждата да промени мъж, а мъжът се жени с надеждата жената никога да не се промени" Mr. Green

# 25
  • Мнения: 601
  Никой никого не се опитва да промени,просто си влияем един друг и се опитваме да се съобразяваме кой колкото може.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Кучката...
Странно ми се вижда заглавието на темата ти... То май няма нищо общо с обсъжданите въпроси в нея... И е леееко провокативно... Хи-хи-хи-хи-хи...
По отношение на промяната, манипулирането и разбирателството...
Каква СИЛНА личност си ти, при условие, че не успяваш да накараш мъжа си да вярва, че това което му казваш е истина и че собствено си се променила така, както той иска...
Извинявай, ама това го може всяка жена... Останалото е без значение...
newsm10

# 27
  • Мнения: 1 564
Според мен,когато двама души са заедно се променят взаимно без дори да го осъзнават,то дори думата не е промяна,а по-скоро напасване...и според мен в това няма нищо лошо
=======================================================================
 newsm44 smile3521 newsm44

# 28
  • Мнения: 5 317
Всички хора се променят,но не и насила.
yes yes

# 29
Кучката...
Странно ми се вижда заглавието на темата ти... То май няма нищо общо с обсъжданите въпроси в нея... И е леееко провокативно... Хи-хи-хи-хи-хи...
По отношение на промяната, манипулирането и разбирателството...
Каква СИЛНА личност си ти, при условие, че не успяваш да накараш мъжа си да вярва, че това което му казваш е истина и че собствено си се променила така, както той иска...
Извинявай, ама това го може всяка жена... Останалото е без значение...
newsm10


това е и целта да провокирам и да науча това което ме интересувва
а именно защо трябва да карам на сила някой да ми повярва че съм такава каквато съм
а не каквато ме иска
всеки се опитва да издяка половинката си ЗАЩО подяволите щом я е харесал точно такава
едно е да се напаснете в характерите но друго е да искаш човека до теб да променя цялата си същност
както чета до сега си мисля че въпроса с пола е доста относителен
има жени които променят мъжа си и защо та нали това е човека в който са се влюбили и харесали
И НЕ ми казвай че не си се опитвал поне малко да промениш половинката си

а това че жените могат да карат мъжете си да вярват ............
моите почитания ние наистина можем и го правим стига да ИСКАМЕ
друг е въпроса дали го искаме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт