Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 32

  • 61 027
  • 734
  •   2
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 449
Ооо щом може с компрес с ракия още тази вечер ще си направя и ще спя с него. Дано утре да съм по-добре. Благодаря ви момичета  Hug

# 706
  • Мнения: X
Един път докато бях бременна при леки болки в гърлото се оправих само с мед и чай.

# 707
  • Мнения: 166
здравейте отново от мен момичета  bouquet . Нормално ли е според вас да имам ужасно много газове. Чувствам се ужасно подута чак ми се гади, а в същото време огладнявам и ако не ям ми се повръща  Confused
Усмихнат ден на всички!

# 708
  • Мнения: 2 726
Нормално е  Peace

# 709
  • Мнения: 2 532
здравейте отново от мен момичета  bouquet . Нормално ли е според вас да имам ужасно много газове. Чувствам се ужасно подута чак ми се гади, а в същото време огладнявам и ако не ям ми се повръща  Confused
Усмихнат ден на всички!
Точно така бях първите 3 месеца с тази бременност. Сутрин не бях подута, ама вечер...

# 710
  • Мнения: 3 819
Ако е "кухо яйце" размерът на плодния сак нараства ли?
Защото днес пак видяхме плоден сак, но ембрион и сърдечна дейност не се видяха.
В момента съм 6 седмица + 3 дни и на снимката се вижда плоден сак 16мм.
Викат ме пак след седмица.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Възможно е да нараства, случаи има най-различни. Нещо видя ли се в сака, някаква структура, жълтъчен мехур?

# 712
  • София
  • Мнения: 2 701
Ако е "кухо яйце" размерът на плодния сак нараства ли?
Защото днес пак видяхме плоден сак, но ембрион и сърдечна дейност не се видяха.
В момента съм 6 седмица + 3 дни и на снимката се вижда плоден сак 16мм.
Викат ме пак след седмица.

Аз бях за първи път на преглед в 5 седмица и 6 дни и плодният ми сак беше 16мм, друго не се виждаше, но и доктора въобще не коментира има ли нещо в него, каза само бременна си, това е плодния сак  Laughing, така че за този етап мисля че си е нормално. Ако си много притеснена може да отидеш при някой с по-добра техника или да си изчакаш следващия преглед  Hug

# 713
  • Мнения: 3 819
Благодаря ви  Hug
Уж апаратурата е добра.
Днес първо ме погледна на коремен, но не се видя добре и после ме прегледа на вагинален.
Не знам вече  Cry Чакам си пак и се надявам това срамежливо бебе да се покаже следваща седмица.

# 714
  • София
  • Мнения: 2 701
А да и при мен първо с коремния не видя нищо, та с вагинален. Направо бях изтръпнала, а пък и моя доктор не е много приказлив, ама всичко е наред, така че спокойно, вярвам, че и при теб ще е така  Hug

# 715
  • Мнения: 106
Момичета здравейте не мислех да пиша по този въпрос тук,ноооо започвам да се филмирам.... В понеделник бяхме на ЖК бебчо е мъж 470гр 25сантиметря... Въпроса ми е нормялно ли е през деня да не го усещам изобщо дя се движи.... От прегледа до сега е много спокоен и се притеснявам,че не го усещам  Cry

# 716
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
В коя седмица си Chudoto_stana?

Сърчице се чува 7-8 седмица, в шеста е рано според мен.

# 717
  • Мнения: 106
В коя седмица си Chudoto_stana?

Сърчице се чува 7-8 седмица, в шеста е рано според мен.
22-ра. Попринцип вечер започна да рита много силно чак ми надига бабунки на корема...

# 718
  • Мнения: 10 874
Сърчице се чува 7-8 седмица, в шеста е рано според мен.
Така е, при мен в осма седмица регистрираха сърдечна дейност. Peace
Алиска, спокойно. Hug

Chudoto_stana, в момента все още бебето има предостатъчно място и според мен е нормално да има и такива дни. Отиди на преглед, щом се тревожиш. Моята дъщеря почти не риташе, много рядко я усещах. Но пък доста хълцаше. Laughing

# 719
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Още е рано да рита непрекъснато.
Усещаш го вечер, предполагам когато си легнала?

Аз съм 19та в момента и много радко го усещам. Трябва да съм легнала в много неудобна поза, за да получа ритник.
Ако имаш възможност, пробвай през дена да полегнеш.

Общи условия

Активация на акаунт