Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 32

  • 61 031
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 40
hsemova, аз ходя при Мария Ангелова. Много е внимателна, но и много се чака при нея. Успех
П.С. Честит празник на всички дами!

Това за варна ли става въпрос и за гинеколожката др. Ангелова?

За Стара Загора

# 691
  • Мнения: 9
Спокойно-нормално е да чувстваш това. Пази се повече, до Петък когато си на доктор, той ще прецени дали имаш нужда от нещо за задържане. Иначе честото уриниране също е нормално.
Много благодаря за бързия отговор. Като лежа съм добре, ще искам няколко дни отпуска.

# 692
  • Мнения: 165
Здравейте,
Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем при бременност - от няколко дена имам някакъв шум в ушите когато съм в тихо помещение...много е дразнещо Sad
Предните дни се събуждах от запушен нос, но нямам хрема, само една сухота в носа, не съм болна...
Вчера ми се отчупи и парче от горен зъб, който ме наболяваше и съм на зъболекар в петък...не знам дали са свързани нещата, но ако на някой му се е случвало ще ме разбере..Какво мога да направя, докато отида на лекар?

# 693
  • Варна
  • Мнения: 25 254
В какъв смисъл може да нараства ЧХГ при кухо яйце?
Ами така - расте ЧХГ, плодният сак също расте, но си остава кух. Има и такива случаи.

# 694
  • Мнения: X
В какъв смисъл може да нараства ЧХГ при кухо яйце?
Ами така - расте ЧХГ, плодният сак също расте, но си остава кух. Има и такива случаи.
Схванах вече, но наистина не знаех. Мислех, че растящото ЧХГ,  при празен плоден сак е индикация за извънматочна бременност. Но пък тогава хормонът не расте с такива темпове.

# 695
  • Мнения: 33
Здравейте, мами. Бременна съм в 38 седмица и си имам нормалните подготвителни контракции ниско долу в корема, но от снощи имам от време на време болки в коремната област около пъпа и над него(усещат се като бодежи). Другата седмица ще ходя при моята лекарка за рутинен преглед, но преди да й се обадя по-рано и да я попитам, реших да  попитам вас дали сте се сблъсквали с такива болки и дали са нормални. Първа бременност ми е, попринцип не съм шаш паника, но... все пак. Благодаря предварително!  Embarassed bouquet

# 696
  • Мнения: 2 532
Случвало ми се е с първата бременност да ме наболява около пъпа - тогава бебето притискаше там просто. Но пък ти си вече съвсем на финала и аз бих се консултирала и със следящия АГ Peace

# 697
  • Мнения: 65
До майките в Бургас!!!

Трябва ми добър гинеколог за ЖК  в болницата в кк Меден Рудник по ЗК. Благодаря предварително

# 698
  • Мнения: 4 292
Питай в майки от Бургас.
Ох, 38 седмица, завиждам ти Simple Smile Може би е предстоящо раждане отиди да те видят.

# 699
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте мами,има ли някоя на ж к в Надежда

# 700
  • Мнения: 33
Благодаря, момичета. Ако и утре имам болки ще звъня на докторката. 1stroller

# 701
  • София
  • Мнения: 39 782
Здравейте мами,има ли някоя на ж к в Надежда
Пишете в тази тема София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (10)

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 449
Момичета, днес ме наболява гърлото. Освен с чайчета с мед и лимон, някакви други превенции да ми препоръчате, за да избегна влошаване на положението. Мога ли да правя компрес с ракия около врата или това не става за периода на бременност  newsm78

# 703
  • София
  • Мнения: 39 782
Предполагам няма да навреди, т.е. да е нещо фатално. Можете да пробвате и с извара.

# 704
  • Мнения: X
Аз си правих тези дни компрес с ракия и черен пипер и горещо препоръчвам. Две нощи спах така и съм като нова. Компрес с извара също пробвах при предишно боледуване и той върши работа.

Общи условия

Активация на акаунт