4 kilograma sym ka4ila .. vlizam v 4-ti mesec normalno li e?

  • 1 556
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 962
Zdr. i az bqh tolkova v 3 mesec,no izvednaj ka4ih kg. sega sam v 8m. i sam ka4ila 15 kg. To v poslednite meseci se naddava nai mnogo! Spoki! Peace

# 31
  • Мнения: 8 505
Индивидуално е.Някои качват равномерно всеки месец,други повече към края.И аз бях качила 4кг в края на 4.месец (качвах по 1кг месечно),но в края на бременността общо не бяха много-8 (бяха 9,но в последните 2 седмици свалих единия).

# 32
  • Мнения: 6 164
Не виждам кое те изненадва newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 4 423
До сега съм качила 3000кг., всичко е строго индивидуално, не се притеснявай излишно! Peace
Това ще да е 30 сигурно #Crazy


Joy

 EmbarassedГрешка - 3кг. Embarassed

# 34
  • Мнения: 201
Напълно нормално е. Аз съм в края на 3 м. и съм качила 3 кг., но пък изобщо не съм имала гадене и повръщане. В книгите чета, че когато има повръщане, е нормално жената да отслабне.

# 35
Zdraveite. Neka nastoqshti mami kajat mnenie. Dnes bqh na ginekolog..iztegliha me i se okaza, 4e sam ka4ila 4 kilograma.. a sym v kraq na 3-ti mesec. Normalno li  e da sym ka4ila tolkova kilograma ? Ne sa li mnogo??  #Crazy
Това че си качила толкова не означава че ще е така през цялата бремесност.Всичко е индивидуално...леко бременеене и повече усмивки Wink

# 36
  • varna
  • Мнения: 404
аз също до края на 3-ия месец качих 4 кг.!нормално си е,няма от какво да се притесняваш

# 37

Общи условия

Активация на акаунт