Бебка си има бенка!?

  • 2 172
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 489
Не се притеснявай и ние имаме една на крачето отзат и една на дупето.

# 16
  • Мнения: 8 917
Успокоихте ме, момичета smile3525 Няма да се шашкам толкова. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз бях много учудена когато видях първата,и единствена бенка засега на мъника,беше преди половин година!

# 18
Здравейте. Ние си имаме бенка още от родилния дом - тя се роди с голяма колкото зърно леща нерелефна много тъмнокафява бенка на дупенцето. Защо казвате че се появяват по късно? Моля ви кажете ми, че започнах да се притеснявам? #Crazy

# 19
  • Мнения: 2 332
Здравейте. Ние си имаме бенка още от родилния дом - тя се роди с голяма колкото зърно леща нерелефна много тъмнокафява бенка на дупенцето. Защо казвате че се появяват по късно? Моля ви кажете ми, че започнах да се притеснявам? #Crazy
Няма за какво да се притесняваш - с някои се раждат, а повечето след това се появяват.

# 20
  • Мнения: 8 917
Здравейте. Ние си имаме бенка още от родилния дом - тя се роди с голяма колкото зърно леща нерелефна много тъмнокафява бенка на дупенцето. Защо казвате че се появяват по късно? Моля ви кажете ми, че започнах да се притеснявам? #Crazy

Няма страшно, не се притеснявай Peace Брат ми по рождение е с подобна бенка и тя си му е белегчето - неговата е на челото, релефна е и няма нищо странно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт