Гримиране – идеи и техники (Тема № 64)

  • 96 552
  • 724
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Техниката , която трябва да се забрави днес е прекомерното подчертаване на вежди.Прекалено много момичета ги правят по-тъмни , отколкото е необходимо и по-дебели , отколкото са.

Аз предлагам един грим експеримент.Само със сенки е правен
MakeUp

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 21:22 от viksdesire

# 211
  • София
  • Мнения: 901
Май намерих нещо подходящо и мисля, че се намира в магазините http://aikanye.kosmetista.ru/blog/69616.html

# 212
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Техниката , която трябва да се забрави днес е прекомерното подчертаване на вежди.Прекалено много момичета ги правят по-тъмни , отколкото е необходимо и по-дебели , отколкото са.

Аз предлагам един грим експеримент.Само със сенки е правен.
http://i67.tinypic.com/35bti6c.jpg

Аз не го виждам  Peace



Напоследък разглеждам един руски сайт, има ревюта за моливи за устни, но не мога да намеря кое червило е използвано за грима, можете ли да ми препоръчате нещо подобно? http://kosmetista.ru/uploads/images/08/01/40/2016/02/05/48a402_lbox.jpg

Ако е и на по-бюджетна и леснодостъпна марка ще е супер, защото не съм сигурна дали ще ми стои добре, но се реших да пробвам  Heart Eyes

Редактирах, дано сега се вижда ooooh!

Матовите червила на ГР  също  Peace

# 213
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Оправих линка с грима.Надявам с линк от ФБ да стане.

# 214
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Отваря се Simple Smile А каква е същността на експеримента?

# 215
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Отваря се Simple Smile А каква е същността на експеримента?
Тъй като нямам facepaint , опитах да се застаря с подръчни материали (NYX Boho Chic Pallete) .
Не мога да се меря с другите гримове в темата.

# 216
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Тифани, радвам се, че ти допада.  Hug Hug Hug

# 217
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Отваря се Simple Smile А каква е същността на експеримента?
Тъй като нямам facepaint , опитах да се застаря с подръчни материали (NYX Boho Chic Pallete) .
Не мога да се меря с другите гримове в темата.

Добре е станало Simple Smile Но би било хубаво да има снимка  преди и след Simple Smile Би било някак по-контрастно Simple Smile

Facepaint някакъв SW ли е?

# 218
  • Мнения: 604
Момичета, поръчвали ли сте си досега нещо от Bhcosmetics? Харесах си палетата на Carli Bybel ( http://www.bhcosmetics.com/products/carli-bybel), но не съм сигурна как стоят нещата с доставката и качеството. Изписва ми 5 $ доставка до БГ, което ми се струва прекалено евтино..

Та ако можете да кажете впечатления или мнения по техните продукти, ще се радвам  Flutter

# 219
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Аз съм поръчвала, нормално качество  Peace

# 220
  • Мнения: 678
Аз си поръчах тази палитра от сайта им. Дойде за около 2 седмици. Хубава е палитрата, матовите цветове при мен не са много пигментирани обаче, но пък с наслагване си става. Мен не ме бива много в блендването, но мисля, че някой умел може много хубави гримове да направи с тях.
Хайлайтърите ми харесаха доста, както и останалите сенки, които се задържаха доста на клепача. Аз ползвам хубава база за много мазен клепач обаче, и с нея почти всички сенки са ми бетон.
Заедно с нея си поръчах един сет четки за скулптуриране за лице, които за цената си ми скриха шапката за цената си Peace Хвалих ги по другите теми вече.

# 221
  • Мнения: 604
А доставката колко излезе? Аз гледах ревюта на тази палитра по разните блогърки и ютубърки и доста ми допадна, а отдавна търсех сенки в тази гама..а хайлайтърите ми грабнаха очите  Whistling

# 222
  • София
  • Мнения: 901
Аз ползвам хубава база за много мазен клепач обаче, и с нея почти всички сенки са ми бетон.


Коя база ползваш, много ме заинтригува  Mr. Green

# 223
  • Мнения: 5 215
Не съм чела старите теми и най-вероятно са обсъждани, но дайте отзиви за продуктите на e.l.f..
Също така - лилави и кафяви тонове ли са най-подходящи за зелени очи?

# 224
  • Мнения: 2 278
На e.l.f. имам комплекта за вежди и спирала за вежди, покрай това иси бях поръчала и едни сенки, които се оказаха изненадващо добри.
Имам същият цвят сенки на Шанел, бурканчето. Мога да кажа, че дори на e.l.f. са по-блестящи и по-плътни едни такива, с по-дъблок цвят. Като трайност - същото като шанелското.

Аз съчетавам сенките за очи с дрехите и другите аксесоари, а не с цвета на очите.
Какво им е на лилавото и кафявото, че да не стават за зелени очи? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт