Добър/а фризьор/ка в Русе

  • 8 256
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте красиви мами  bouquet Търся си фризьор в Русе Simple Smile Гледах стари теми, но са от 2011г., а не е лошо да актуализираме малко Simple Smile Хайде мами кажете къде ходите Вие, доволни ли сте или недоволни? Споделяйте мнение  newsm44

# 1
  • Мнения: 5 892
Салон Галка 2, русото Танче и Галя

# 2
  • Мнения: 26
Камелия, салонът й е зад у-ще Иван Вазов.  Peace

# 3
  • Мнения: 5 892
.

Последна редакция: чт, 21 яну 2016, 16:10 от Камалия

# 4
  • Мнения: 3
Ходила съм при Галките (много отдавна и не бях доволна) и при Камелия съм ходила не съм доволна, особено от Камелия- като ме подстриже е добре после като я измия изобщо не стои  newsm78 Чух за някаква Еми- салонът и е до Стената, някой знае ли дали е още там и евентуално за тел. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 752
Аз съм доволна от Моника Иванова от "Коса и стил". Изключително мило и внимателно момиче. Доволна съм от подстригването и съветите, които ми даде за продукти за коса☺

# 6
  • Мнения: 1 203
Не съм от Русе, но когато го посещавам се доверявам единствено на Галка от Галки-те. Никога не бих се оставила в ръцете на някое от момичетата, наблюдавала съм как работят, в два от салоните ooooh! Галка обаче е много добра, правила ме е на боб /повдигнато каре/ така, както никой в Пловдив не е успявал, и то със забележителна лекота, просто е талант. Единствено не ми допада непрекъснатото клюкарстване, в т.ч. и тя самата, и липсата на контакт с клиента, особено ако е нов, но се преживява, в името на резултата.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 250
Аз ходя при Петя и Теодора,чиито салон е на гърба на хотел Дунав,в една задънена улица.Салона се казва " Виталити " . Много съм доволна,от години ходя там  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2
Аз съм много доволна от Лорена, работи в студио за красота ,,Елисавета ''. Много е внимателна и прави наистина това което си поискал Simple Smile... Намира се в дружба 3, 10блок

# 9
  • Мнения: 408
Аз си търся някой да ме боядиса в цвета,който искам,не е нещо особено,но в един от салоните на Галка не можаха,изобщо не стана както исках,а преди съм била такъв цвят и то доста време.

# 10
  • Мнения: 16
Здравейте, препоръчате ми моля ви, добра фризьорка за къса коса в Русе, благодаря предварително ☺

# 11
  • Мнения: 268
С две ръце съм за салон Ралица ,фризьорката е много добра,открих я чрез ваучер от грабо и ходя само при нея. Много мила,много добра в работата си! Салона и е до Кауфланд дружба

Общи условия

Активация на акаунт